• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Finał. Kort 1

13.09.2020

Czy będą trzy złota dla SKB Suwałki?

12.09.2020
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Białystok, 11-13.09.2020 r.
 

Czy będą trzy złota dla SKB Suwałki?

 
W białostockich mistrzostwach - niedzielne finały z udziałem zawodników Suwalskiego Klubu Badmintona
- godz. 10:35 Anastasiya KHOMICH (SKB Suwałki) - Zuzanna JANKOWSKA (BENINCA UKS Feniks K-K)
 
- godz. 12:20 w finale Gra Podwójna Pań - zagra Aleksandra GOSZCZYŃSKA (SKB Suwałki) wspólnie z Wiktorią Dąbczyńską walczyć będą o najwyższe trofeum, a przeciwniczki to Kornelia MARCZAK/Dagmara PĘKAŁA (UKS Plesbad Pszczyna)
 
- godz. 12.20 Anastasiya KHOMICH/Karolina SZUBERT - Zuzanna JANKOWSKA/Zofia TOMCZAK (BENINCA UKS Feniks K-K
ABRM Warszawa
 
Zapraszamy - transmisja na żywo strona internetowa www.skbsuwalki.org

Mistrzostwa Polski (sobota, 12.09.2020) Kort 1

12.09.2020

Mistrzostwa Polski (sobota, 12.09.2020) Kort 2

12.09.2020

Mistrzostwa Polski (sobota, 12.09.2020)Kort 3

12.09.2020

Mistrzostwa Polski (sobota, 12.09.2020) Kort 4

12.09.2020

Pierwszy dzień rywalizacji o mistrzowskie tytuły

11.09.2020
Białystok, 11-13.09.2020 r.  - pierwszy dzień rywalizacji.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców

 

Suwalscy zawodnicy na dobrej drodze po medale Mistrzostw Polski

Zawody o mistrzowskie tytuły  w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku wystartowały dziś (11.09) i potrwają do niedzieli.
Na białostockich kortach pokaże się ogółem 123 zawodników z całej Polski, a wśród nich zawodnicy SKB Suwałki, podopieczni Jerzego Dołhana.
W piątkowej rywalizacji o mistrzowskie tytuły pokazali się z dobrej strony: Michał Sobolewski, Aleksandra Goszczyńska, Anastasiya Khomich, Karolina Szubert. I liczymy na medale suwalskich badmintonistów.
A jak, zagrali suwalscy badmintoniści w piątkowych meczach.
Michał SOBOLEWSKI zameldował się w ćwierćfinale MP i walczyć będzie o medal.
Michał w 1. rundzie miał, los wolny w drugiej pokonał 2:0 (21:12 i 21:9) Alana Ostrowskiego z UKS Unia Bieruń i walczyć będzie o medal w grze pojedynczej.
W ćwierćfinale Michał Sobolewski zagra z Michałem Kikosickim, który do ćwierćfinału awansował bez rozegrania meczu, pierwszy miał jak Michał los wolny, a w drugiej rywalizacji przypadł Kikosickiemu — walkower.
Podobnie było, w grze podwójnej mężczyzn Michał wspólnie z Nestorem Gabrysiakiem (UKS Kometa Sianów) zameldowali się w walce o medal.
W pierwszej rundzie pokonali parę, Tomasz Klepek/Jan Lewandowski (UKS Plesbad Pszczyzna/BKS Kolejarz Częstochowa) 2:0 (21:12, 22:20) w półfinale zagrają z parą Piotr Gajda/Norbert Świerk (KS Chojnik/Jelenia Góra/UKS Aktywna Piątka Przemyśl).
W grze podwójnej Pań suwalski klub reprezentuje Aleksandra Goszczyńska z partnerką Wiktorią Dąbczyńską (MKS Orlicz Suchedniów).
Kandydatki do złotego medalu pierwszy mecz rozegrają dopiero w ćwierćfinale, a przeciwniczkami na korcie będą Daniela Bielińska/Magdalena Kulaska.
W grze mieszanej zawodniczka SKB Suwałki — Aleksandra Goszczyńska z partnerem Konradem Płochem swój pierwszy mecz zagrają dopiero w sobotę 12.09. br., o godz. 10:30 z parą Wojciech Sajdok/Zuzanna Parysz ((UKS Unia Bieruń).
Rywalizacja juniorów.
Gra poj. Juniorek — SKB Suwałki reprezentuje Anastasiya KHOMICH.  W pierwszym starciu przypadł zawodniczce z Suwałk los wolny. W drugim meczu pokonała Laurę Gronkiewicz (KS Masovia Płock) 2:0 (21:9 i 21:2).
Kolejny pojedynek już o strefę medalową Anastasiya stoczy z Aleksandrą Pająk (MKS Orlicz Suchedniów).
W grze podwójnej juniorek Anastasiya KHOMICH/ Karolina SZUBERT (SKB Suwałki) pokonały parę, Otylia Potkańska/Gabriela Sokołowska (KS Chojnik Jelenia Góra) 21:10 i 21:9. Kolejne przeciwniczki na drodze po medal to
Stanisława GRUSZCZYŃSKA/ Monika KANIA (MKS Spartakus Niepołomice/UKS Arka Umieszcz).
W grze mieszanej SKB Suwaki reprezentuje, Karolina Szubert wspólnie z Szymonem STOKFISZ (UKS Unia Bieruń) w pierwszej rundzie pokonali 21-7, 21-1 - parę Hubert Zaniewski/Agnieszka Dziejarska ( ŚKBad Harcownik Warszawa/WWL Badminton Club Marki).
Życzymy naszym zawodnikom jak najwięcej sukcesów w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w Białymstoku -  czekamy na dobre wieści z białostockich kortów.
 
(zdjęcia, źródło: organizatorów mistrzostw)

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski . Kort 1. Piątek

11.09.2020

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski . Kort 2. Piątek

11.09.2020

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski . Kort 3. Piątek

11.09.2020

linia