• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Anastasia z Polskim Paszportem

23.05.2020

Wznowili treningi w Szkole Podstawowej nr 10

20.05.2020

Wznowili treningi w Szkole Podstawowej nr 10

 
Od dnia 18.05.2020 zawodnicy SKB Suwałki wznowili treningi w Szkole Podstawowej nr 10
 
 
Grupa II i III trenerów Jacka Niedźwiedzkiego i Jerzego  Szulińskiego 
Poniedziałek,  Środa   godz. 18.00-19.00
Wtorek, Czwartek, Piątek godz. 15.00-16.30    
 
Grupa IV  trener Jerzy Dołhan
Poniedziałek, Środa  15.00-16.15
wtorek, czwartek, Piątek  16.45-18.30
 
Gr. V trener Jerzy Dołhan
 
Poniedziałek, Środa 16.30-17.45
Wtorek, Czwartek, Piątek 18.45-20.45
 
Zawodnicy spotykają się przed szkołą 10 min przed każdym treningiem.wznowili treningi w Szkole Podstawowej nr 10
 
 

Zajęcia trenera Jacka Niedźwiedzkiego

07.05.2020

Zajęcia trenera Jacka Niedźwiedzkiego

na boisku przy Szkole Podstawowej nr 11 ul. Szpitalna 66 w Suwałkach
od poniedziałku 11 maja 2020 r. godz. 16.30- 17.30
w grupach sześcioosobowych z zachowaniem procedur sanitarnych.

Poniedziałek grupa I godz. 16.30- 17.30
1. Górska Joanna
2. Hołub Zofia
3. Góral Nikola
4. Kurczyński Piotr
5. Michalski Piotr
6. Jurkun Julia

Wtorek grupa II godz. 16.30-17.30
1. Żukowska Maja
2. Rudzewicz Mateusz
3. Rucińska Julia
4. Aleksandrowicz Maria
5. Słabińska Blanka
6. Szeliga Agata

Środa grupa III godz. 16.30 – 17.30
1. Selwecka Aleksandra
2. Niewulis Oliwia
3. Orchowska Urszula
4. Nagiełło Maja

SUWALSCY BADMINTONIŚCI WRACAJĄ DO TRENINGÓW

29.04.2020

SUWALSCY BADMINTONIŚCI WRACAJĄ DO TRENINGÓW

 

Grupy zawodników od 4.05 na boiskach (Orlik) przy Szkole Podstawowej nr 10.

Grupa I 10.00-11.20

  1. Michał Sobolewski

  2. Michał Aleksandrowicz

  3. Mateusz Hołub

  4. Jan Filipowicz

  5. Sebastian Lenczewski

  6. Anastasiya Khomich

Grupa II

  1. Dominik Ułanowicz

  2. Mikołaj Bobowicz

  3. Mateusz Derda

  4. Oliwia Niedżwiedzka

  5. Natalia Lenczewska

  6. Jan Szeszko

Grupa III

  1. Kacper Węgrowski

  2. Mateusz Tumialis

  3. Wiktoria Bamaszewska

  4. Aleksandra Wilczewska

  5. Michalina Jaśkiewicz

  6. Aleksandra Wasilewska

Grupa IV

  1. Igor Przybylak

  2. Grzegorz Hołub

  3. Artsiom Stankevich

  4. Veranika Stankevich

  5. Viktoriya Plestiukhova

  6. Natalia Skindzier

Grupa V

  1. Wojciech Ołów

  2. Jacek Osiecki

  3. Roksana Karaszewska

  4. Oliwia Siemińska

  5. Anna Kaszuba

  6. Nikola Piotrowska

 

 

Grupa VI

  1. Franciszek Chrulski

  2. Dawid Skonieczny

  3. Dawid Ołów

  4. Patrycja Pawluczyn

  5. Zofia Matyszkiel

W związku z limitem 6 zawodników na boisku, podzieliłem na grupy.

Grupy III, IV będzie trenowała na zmianę ( co drugi dzień), czyli 4.05 tj. poniedziałek trenuje grupa III,

Grupa IV trenuje we wtorek 5.05.

grupa V i VI będzie trenowała w miarę możliwości i rezygnacji zawodników z treningów z innych grup.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

 

Pozdrawiam trener Jerzy Dołhan.

 

 

 

 

 

Trochę wspomnień

29.04.2020

NA CZAS KWARANTANNY - Trochę wspomnień

Bartek i Łukasz na żywo

12.04.2020

Zyczenia

10.04.2020

Nekrolog

10.04.2020

Zmarł Andrzej Strumiłło

linia