• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Badminton - Warszawski Festiwal (kort 2)

17.10.2020

Anastasija Khomich zagra w Lahti - Finlandia

10.10.2020

 Anastasija Khomich — suwalska badmintonistka reprezentować będzie Polskę


Suwalska badmintonistka  Anastasija Khomich  (SKB Litpol-Malow) - reprezentować będzie Polskę na European Junior Championhips, które odbędą 29 października – 7 listopada  2020 w Lahti – Finlandia.

Mistrzostwa Europy Juniorów to impreza dla zawodników U19  organizowana, co dwa lata przez Badminton Europe (BEC) . Podczas 10-dniowych rozgrywek rozgrywane będą zawody drużynowe, jak i pięć konkurencji indywidualnych.

Liczymy na dobry występ naszej badmintonistki w drużynie, jak i indywidualnie.

Głubczyce IMP - finał

04.10.2020

Głubczyce - IMP, ćwierćfinały (4)

03.10.2020

Głubczyce - IMP, ćwierćfinały (3)

03.10.2020

Głubczyce - IMP, ćwierćfinały (3)

03.10.2020

Głubczyce - IMP, ćwierćfinały (2)

03.10.2020

Głubczyce - IMP, ćwierćfinały

03.10.2020

Już dwie pary suwalskich w ćwierćfinale IMP Młodzików Młodszych

02.10.2020

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych

w Głubczycach

 

W turnieju głównym — Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Głubczycach,
zameldował się w grze poj. chłopców U13 - Janek Szeszko, już w pierwszym starciu musiał uznać wyższość przeciwnika, badmintonisty Bartosza Puńko z Kobierzyć.
Jan SZESZKO - Bartosz PUŃKO (KS Badminton Kobierzyce) 4:21, 8:21

Gra poj. dziewcząt U13 - do turnieju głównego awansowały Wiktoria BANASZEWSKA i Roksana KARASZEWSKA. Roksana już w pierwszej rundzie uległa 1:2 (15:21, 21:16, 9:21) Lenie SZABLEWSKIEJ (Sportowa Politechnika Gdańsk) i pożegnała się z turniejem.
Wiktoria Banaszewska awansował do drugiej rundy, w pierwszej po bardzo wyrównanym starciu, pokonała
Amelię KRZĄKAŁĘ (BENINCA UKS Feniks K-K) 26:24, 21:18. W drugiej rundzie trafia na rozstawioną z numer 1 Hannę Niczyporuk (AZSUW Warszawa). Mecz w sobotę, o godz. 9.30 - transmisja www.skbsuwalki.org


Do turnieju głównego MP Młodzik młodszy awansowały dwa deble dziewcząt.
Wiktoria Banaszewska i Aleksandra Wilczewska w pierwszej rundzie miały los wolny, a w drugiej rundzie spotkają się z koleżankami z SKB Michaliną Jaśkiewicz/Aleksandra Wasilewska, które w pierwszym starciu turnieju głównego pokonały Magdalenę Jarosz/Olgę Więcek (UKS Plesbad Pszczyna).
Suwalskie deble rozegrały (siostrzany) pojedynek o wejście do ćwierćfinału IMP - Wiktoria BANASZEWSKA /Aleksandra WILCZEWSKA - Michalina JAŚKIEWICZ/Aleksandra WASILEWSKA.
W ćwierćfinale zameldowały się Wiktoria Banaszewska i Aleksandra Wilczewska, pokonując klubowe koleżanki Michalina JAŚKIEWICZ/Aleksandra WASILEWSKA 2:0 (21:9 i 21:10)
Walkę o półfinał rozpoczną w sobotę o godz. 11:30, a przeciwniczki to badmintonistki Agata KOZICKA /Alicja SYREK z UKS Unia Bieruń. Transmisja www.skbsuwalki.org

W grze mieszanej U13 - w ćwierćfinale zameldowała się suwalska para Jan SZESZKO/Aleksandra WILCZEWSKA.
Suwalska para pokonała w pierwszej rundzie turnieju głównego parę mieszaną Krzysztof ŁOBODA/Julia MROZEK (BENINCA UKS Feniks K-K) 2:0 21:7, 21:13.
Drugie starcie i zwycięstwo 2:0 (21:9, 21:13 z parą Filip MORAWSKI/ Wiktoria RAJKOWSKA (FKB Polanów).
Walkę o półfinał nasza para mieszana stoczy z rozstawioną na mistrzostwach parą nr 2  — Kamil MARKUS/Kaja ZIÓŁKOWSKA (UKS Korona Pabianice/UKS Wschodnia 12 Kielce)
Mecz w sobotę o godz. 9.00, transmisja www.skbsuwalki.org

Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Głubczycach

02.10.2020

Transmisje z czterech kortów

Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych 

w Głubczycach (1-4.X.2020 r.)

Jan Szeszko , Wiktoria Banaszewska, Aleksandra Wilczewska, Aleksandra Wasilewska, Michalina Jaśkiewicz , Roksana Karaszewska, Oliwia Sieminska

wysłane

dzień temuWiktoria Banaszewska, Aleksandra Wilczewska, Aleksandra Wasilewska, Michalina Jaśkiewicz , Roksana Karaszewska, Oliwia Sieminska i Jan Jan Szeszko, Trener Jerzy Dołhan.

linia