• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Treningi w wakacje

02.07.2020

Treningi w wakacje

ZAPROSZENIE NA SPŁYW KAJAKOWY

25.06.2020

ZAPROSZENIE NA SPŁYW KAJAKOWY

Obozy w Ornecie i Dźwirzynie

17.06.2020

Czy badmintoniści SKB pozostaną w hali OSiR?

09.06.2020

Zmiana miejsca i godzin treningów

29.05.2020

 

Zmiana miejsca i godzin treningów

Od 1.06 tj.poniedziałek godziny treningowe w szkole nr 10

Poniedziałek, wtorek, środa i piątek.

15.00-16.15 Jerzy Szuliński
16.30-18.00 Jacek Niedźwiedzki
18.15-19.30 Bogdan Krysiak
19.45-20.45 Amatorzy

Czwartek 15.00-16.15 Jacek Niedźwiedzki
16.30-17.45 grupa IV Jerzy Dołhan
18.00-19.30 grupa V Jerzy Dołhn
19.45-20.45 Malow

Hala OSiR od !.06.2020 poniedziałek, wtorek,środa i piątek

grupa V 15.00-17.00 Jerzy Dołhan
grupa IV 16.30-18.00 Jerzy Dołhan

 

Anastasia z Polskim Paszportem

23.05.2020

Wznowili treningi w Szkole Podstawowej nr 10

20.05.2020

Wznowili treningi w Szkole Podstawowej nr 10

 
Od dnia 18.05.2020 zawodnicy SKB Suwałki wznowili treningi w Szkole Podstawowej nr 10
 
 
Grupa II i III trenerów Jacka Niedźwiedzkiego i Jerzego  Szulińskiego 
Poniedziałek,  Środa   godz. 18.00-19.00
Wtorek, Czwartek, Piątek godz. 15.00-16.30    
 
Grupa IV  trener Jerzy Dołhan
Poniedziałek, Środa  15.00-16.15
wtorek, czwartek, Piątek  16.45-18.30
 
Gr. V trener Jerzy Dołhan
 
Poniedziałek, Środa 16.30-17.45
Wtorek, Czwartek, Piątek 18.45-20.45
 
Zawodnicy spotykają się przed szkołą 10 min przed każdym treningiem.wznowili treningi w Szkole Podstawowej nr 10
 
 

Zajęcia trenera Jacka Niedźwiedzkiego

07.05.2020

Zajęcia trenera Jacka Niedźwiedzkiego

na boisku przy Szkole Podstawowej nr 11 ul. Szpitalna 66 w Suwałkach
od poniedziałku 11 maja 2020 r. godz. 16.30- 17.30
w grupach sześcioosobowych z zachowaniem procedur sanitarnych.

Poniedziałek grupa I godz. 16.30- 17.30
1. Górska Joanna
2. Hołub Zofia
3. Góral Nikola
4. Kurczyński Piotr
5. Michalski Piotr
6. Jurkun Julia

Wtorek grupa II godz. 16.30-17.30
1. Żukowska Maja
2. Rudzewicz Mateusz
3. Rucińska Julia
4. Aleksandrowicz Maria
5. Słabińska Blanka
6. Szeliga Agata

Środa grupa III godz. 16.30 – 17.30
1. Selwecka Aleksandra
2. Niewulis Oliwia
3. Orchowska Urszula
4. Nagiełło Maja

SUWALSCY BADMINTONIŚCI WRACAJĄ DO TRENINGÓW

29.04.2020

SUWALSCY BADMINTONIŚCI WRACAJĄ DO TRENINGÓW

 

Grupy zawodników od 4.05 na boiskach (Orlik) przy Szkole Podstawowej nr 10.

Grupa I 10.00-11.20

  1. Michał Sobolewski

  2. Michał Aleksandrowicz

  3. Mateusz Hołub

  4. Jan Filipowicz

  5. Sebastian Lenczewski

  6. Anastasiya Khomich

Grupa II

  1. Dominik Ułanowicz

  2. Mikołaj Bobowicz

  3. Mateusz Derda

  4. Oliwia Niedżwiedzka

  5. Natalia Lenczewska

  6. Jan Szeszko

Grupa III

  1. Kacper Węgrowski

  2. Mateusz Tumialis

  3. Wiktoria Bamaszewska

  4. Aleksandra Wilczewska

  5. Michalina Jaśkiewicz

  6. Aleksandra Wasilewska

Grupa IV

  1. Igor Przybylak

  2. Grzegorz Hołub

  3. Artsiom Stankevich

  4. Veranika Stankevich

  5. Viktoriya Plestiukhova

  6. Natalia Skindzier

Grupa V

  1. Wojciech Ołów

  2. Jacek Osiecki

  3. Roksana Karaszewska

  4. Oliwia Siemińska

  5. Anna Kaszuba

  6. Nikola Piotrowska

 

 

Grupa VI

  1. Franciszek Chrulski

  2. Dawid Skonieczny

  3. Dawid Ołów

  4. Patrycja Pawluczyn

  5. Zofia Matyszkiel

W związku z limitem 6 zawodników na boisku, podzieliłem na grupy.

Grupy III, IV będzie trenowała na zmianę ( co drugi dzień), czyli 4.05 tj. poniedziałek trenuje grupa III,

Grupa IV trenuje we wtorek 5.05.

grupa V i VI będzie trenowała w miarę możliwości i rezygnacji zawodników z treningów z innych grup.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

 

Pozdrawiam trener Jerzy Dołhan.

 

 

 

 

 

linia