SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Łukasz Moreń w nowym sztabie trenerskim Kadr Narodowych

15.01.2019

Na mocy uchwały, podjętej w dniu 11 stycznia 2019 roku nr 203/2019/XIII, niniejszym Zarząd PZBad ogłasza niniejszy sztab trenerski: Robert Mateusiak - I asystent Trenera Głównego KN oraz Przemysław Wacha, Łukasz Moreń (na fot. z lewej) oraz Jarosław Suwała - asystenci Trenera Głównego KN.

 

 

 

 

Ekstraklasa badmintona. Tylko SKB Litpol-Malow z kompletem zwycięstw

13.01.2019

Po czterech rundach ekstraklasy badminotna jedynym zespołem z kompletem zwycęstw jest broniący tytułu Drużynowego Mistrza Polski zespół SKB Litpol-Malow Suwałki. Suwalczanie w sobotę pokonali 5:2 najgroźniejszego rywala Akademię Badmintona Roberta Mateusiaka Warszawa, a wcześniej ograli aktualnych wciąż wicemistrzów kraju Hubala Białystok. Przed ostatnią V rundą (26-27.01.) tylko kataklizm może ich pozbawić startu z pierwszego miejsca w turnieju finałowym.

 

Ekstraklasa badmintona. W meczu na szczycie SKB Litpol-Malow - ABRM Warszawa 5:2

12.01.2019

W rozgrywanej w Kędzierzynie-Koźlu IV rundzie ekstraklasy badmintona broniący tytułu Drużynowego Mistrza Polski zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki pokonali 5:2 najgroźniejszego Akademię Badmintona Roberta Mateusiaka Warszawa i tylko kataklizm może ich pozbawić startu z pierwszego miejsca w turnieju finałowym. W tym turnieju w suwalskim zespole zagrało dwoje Duńczyków Mette Poulsen (na zdjęciu) i Emilem Holstem, który zadebiutował w barwach suwalskiego klubu.

 

 

IV runda ekstraklasy badmintona. SKB Litpol-Malow z dwojgiem Duńczyków na ABRM Warszawa do

11.01.2019

W zaplanowanej na 12 i 13.01. turniejach ekstraklasy badmintona oczy kibiców zwrócone będą na Kędzierzyn-Koźle, gdzie w bezpośrednim meczu zmierzą się aktualny lider Akademia Badmintona Roberta Mateusiaka Warszawa z obrońcą tytułu mistrzów Polski SKB Litpol-Malow. Na te mecze suwalski zespół pojedzie z dwojgiem DuńczykówMette Poulsen i Emilem Holstem, który zadebiutuje w barwach suwalskiego klubu.

 

 

Debel Kobiet

01.01.2019

linia