SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Kamila Augustyn w singlu i debel Wacha/Łogosz w finale MP w telewizji i internecie

02.02.2019

W niedzielnych finałach (transmisja live w TVP Sport i na sport.tv.pl) rozgrywanych w Gnieźnie 55 Indydwidualnych Mistrzostwach Polski wystąpi dwoje badminotniśtów SKB Suwałki. Będą to Kamila Augustyn w singlu oraz debel męski Przemysław Wacha(Technik Głubczyce)/Michał Łogosz.

 

 

 

W półfinale IMP tylko Kamila Augustyn w singlu i debel Wacha/Łogosz

02.02.2019

Z sześciu szans na awans do półfinałów, a zatem i zdobycie minimum brązowych medali na rozgrywanych w Gnieźnie 55 Indywidualnych Mistrzostwach Polski, badmintoniści SKB Suwałki wykorzystali tylko dwie. W popołudniowej serii spotkań półfinałowych wystąpią tylko Kamila Augustyn w singlu oraz debel męski Przemysław Wacha(Technik Głubczyce)/Michał Łogosz. 

 

Sześć ćwierćfinałów 55 IMP z udziałem zawodników SKB

01.02.2019

W rozgrywanych w Gnieźnie 55 Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity w sobotnich ćwierćfinałach, których zwycięzcy zapewnią sobie minimum brązowe medale,  Suwalski Klub Badmintona reprezentowany będzie przez dwa deble kobiet i mężczyzn oraz w grze pojedynczej pań i panów. 

Do ósemki najlepszych w kraju nie udało się przebić deblowi mężczyzn Aleksander Jabłoński(Hubal)/Michał Sobolewski(SKB) oraz parze mieszanej Aleksander Jabłoński(Hubal)/Magdalena Witek(SKB).

Michał Sobolewski poległ w kwalifikacjach 55 IMP seniorów

31.01.2019

W czwartkowych kwalifikacjach rozgrywanych w Gnieźnie 55. Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii seniorów z turniejem w grze pojedynczej mężczyzn pożegnał się Michał Sobolewski. „Sobolek”, który wraca na kort po poważnej kontuzji w meczu decydującym o awansie do turnieju głównego przegrał z Mateuszem Dubowskim (ABRM Warszawa).  W piątek rozpoczyna się walka o medale.    

Debel Mężczyzn

31.01.2019

Wspomnienia

31.01.2019

W ten weekend Gniezno stolicą polskiego badmintona

30.01.2019

Od piątku do niedzieli w Gnieźnie najlepsi polscy badmintoniści rywalizować będą o medale 55. Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii seniorów. W mistrzostwach wystąpi siedmioro zawodników SKB Suwałki.

Przypomnijmy, że w 2018 roku medale dla SKB zdobyli: złoto – Kamila Augustyn w singlu i mikst Kamila Augustyn/Michał Łogosz(na zdjęciu), srebro – debel Łukasz Moreń (SKB Suwałki/Wojciech Szkudlarczyk(3/4, Hubal), brąz – debel Kornelia Marczak(Plesbad Pszyczyna)/Magdalena Witek(SKB).

 

SKB Litpol-Malow - OSSM-SMS Białystok, ABRM Warszawa ? Hubal Białystok zagrają w finale ek

27.01.2019

W derbach Białegostoku OSSM-SMS podzieliła się punktami z Hubalem i oba zespoły awansowały do turnieju finałowego Drużynowych Mistrzostw Polski. W dniach 9-10.02.19 w Suwałkach w półfinale SKB Litpol-Malow Suwałki zmierzy się z OSSM-SMS Białystok, a ABRM Warszawa zagra z Hubalem. Zwycięzcy powalczą o złoto, pokonani o brąz.

Ekstraklasa badmintona. SKB Litpol-Malow, ABRM Warszawa i kto jeszcze zagra w finale

26.01.2019

Bez względu wyniki niedzielnych spotkań w finale ekstraklasy w Suwałkach zagrają SKB Litpol-Malow i ABRM Warszawa. Blisko są też OSSM-SMS i UKS Hubal, oba zespoły z Białegostoku.

Teoretycznie szanse ma jeszcze UKS Aktywna Piątka Przemyśl, ale to tylko teoria, bowiem przemyślanie musieliby w niedzielę wygrać nie mniej niż 5:2 z SKB Litpol-Malow, a derby Białegostoku nie mogą zakończyć się wynikiem 4:3, bo taki wynik da awans do finału obu zespołom znad Białki.

V runda ekstraklasy badmintona. Czworo kandydatów, a tylko dwa wolne miejsca w finale

24.01.2019

W sobotę i niedzielę rozegrana zostanie V runda ekstraklasy badmintona, która wyłoni jeszcze dwa zespoły, które dołączą w finale (Suwałki 9-10.02.19) do pewnych już gry o medale SKB Litpol-Malow Suwałki i Akademii Badmintona Warszawa. A kandydatów na miejsca 3-4 jest jeszcze ... czworo.

O miejsca 3-4 rywalizują jeszcze białostockie zespoły OSSM – SMS i UKS Hubal (zagrają w Białymstoku) oraz AZS AGH Kraków (zagra w Warszawie z ABRM i Technikiem) i UKS Aktywna Piątka Przemyśl (w Łodzi zmierzy się m.in. z SKB Litpol-Malow).

linia