SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

SKB Litpol-Malow Suwałki Drużynowym Mistrzem Polski

11.02.2018

Już po raz 17. w historii badmintoniści SKB Litpol-Malow Suwałki (wcześniej jako SKB) sięgnęli po tytuł  Drużynowego Mistrza Polski. To piąte z rzędu złoto suwalczan, którzy w dorobku mają także cztery tytuły wicemistrzowskie i jeden brązowy medal. Wato dodać, że po raz pierwszy suwalscy badmintoniści stanęli na najwyższym stopniu podium w championacie w sezonie 1997/98.   

GRATULUJEMY !!!

Protest SKB Litpol-Malow , a w sobotę finał ekstraklasy

08.02.2018

W sobotę o godz. 13:30 w Kobyłce k. Warszawy rozpocznie się  finał Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie, ale działacze SKB Litpol-Malow Suwałki, obrońcy mistrzowskiego tytułu, od kilku tygodni czekają na odpowiedź władz Polskiego Związku Badmintona na protest złożony w sprawie dopuszczenia do gry w zespole Hubala Białystok Węgierki ... Laury Sarosi.

 

Świetny występ zawodników SKB na 54. IMPElity

06.02.2018

Przed rokiem trzy medale: złoty, srebrny i brązowy, teraz cztery: dwa złote, srebrny i brązowy, a do tego udany debiut w elicie suwalskiej młodzieży Michała Sobolewskiego, Filipa Krukowskiego i Michała Barańskiego. W ten weekend szansa na kolejny mistrzowski tytuł, tym razem Drużynowego Mistrza Polski, bowiem SKB Litpol-Malow o złoto zagra z Hubalem Białystok. 

 

54.IMP. Dwa razy złoto, raz srebro i brąz dla SKB

04.02.2018

Z czterema medalami: dwoma złotymi, po jednym srebrnym i brązowym z rozegnanych w Lubinie 54. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity w badmintonie wracają do domów zawodnicy SKB Suwałki. Dwa złote krążki w singlu i mikście z Michałem Łogoszem wywalczyła Kamila Augustyn, Srebro zdobył debel Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk(Hubal), a brąz debel pań Kornelia Marczak(Plesbad Pszyczyna)/Magdalena Witek(SKB). 

 

54.IMP. Jeden brąz i trzy finały SKB

04.02.2018

Na rozgrywanych w Lubinie 54. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity w badmintonie zawdnicy SKB Suwałki zdobyli cztery medale. Brąz wywalczył debel kobiet Kornelia Marczak(Plesbad Pszyczyna)/Magdalena Witek(1,SKB). W finałach, które rozpoczną się o godz. 14:30 o złoto walczyć będą  debel mężczyzn Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk(3/4, Hubal); w grze mieszanej Michał Łogosz/Kamila Augustyn oraz w grze pojedynczej kobietKamila Augustyn. 

 

 

54.IMP. Cztery medale już mamy, o ich kolor zagramy

03.02.2018

Na rozgrywanych Lubinie 54. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity co najmniej brązowe medale dla SKB wywalczyli Kamila Augustyn w singlu pań, debel mężczyzn Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk(3/4, Hubal), debel kobiet Kornelia Marczak(Plesbad Pszyczyna)/Magdalena Witek(1,SKB) i mikst Michał Łogosz/Kamila Augustyn.

 

54.IMP. Jeden medal już mamy, o następne gramy

02.02.2018

Na rozgrywanych Lubinie 54. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity jeden medal ma już SKB Suwałki. W sobotnie popołudnie w ćwierćfinale miksta zmierzą się bowiem Aleksander Jabłoński(Hubal)/Magdalena Witek(5/8, SKB) z Michałem Łogoszem/Kamilą Augustyn. O półfinał nie zagra niestety mikst Łukasz Moreń/Monika Bieńkowska. 

 

 

 

54.IMP. Ambitna postawa Filipa Krukowskiego w kwalifikacjach

01.02.2018

W Lubinie rozpoczęły się 54. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity, w których występuje ośmioro zawodników SKB Suwałki. Z suwalczan jako pierwszy, w kwalifikacjach gry pojedynczej mężczyzn, wystąpił Filip Krukowski (na zdjęciu), który w drugiej rundzie musiał uznać wyższość Tomasza Persony, rozstawionego z „2” zawodnika AGH Kraków. 

 

W Lubinie o medale zagra elita polskiego badmintona

30.01.2018

Od czwartku do niedzieli Lubin będzie gościł najlepszych polskich badmintonistów, którzy w Indywidualnych Mistrzostwach Polski walczyć będą o medal i tytuły. Na korcie zobaczymy także liczną, bo ośmioosobową, ekipę zawodników SKB Litpol-Malow Suwałki.

 

SKB Litpol-Malow - Hubal 3:4 w hicie 5. rundy ekstraklasy

28.01.2018

W niedzielnym meczu kończącym 5. rundę ekstraklasy w Białymstoku aktualny jeszcze wicemistrz Polski białostocki Hubal  pokonał 4:3 mistrza kraju SKB Litpol-Malow Białystok.  Drużyny te 10. Lutego w Kobyłce spotkają się raz jeszcze, ale tym razem w finale Drużynowych Mistrzostw Polski. O brązowe medale zagrają  Akademia Badmintona Roberta Mateusiaka Warszawa i AZS AGH Kraków.

 

linia