SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

5. runda ekstraklasy. Najlepsi nie odkryli kart

27.01.2018

W sobotnich meczach meczach 5. rundy ekstraklasy badmintona czołowa piątka odniosła planowane zwycięstwa. W Białymstoku w niedzielę o 10:00 w meczu o pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej zagrają SKB Litpol-Malow Suwałki i Hubal Białystok. Aktualny mistrz i wicemistrz Polski już wcześniej zapewnili sobie prawo gry w finale i w sobotnich meczach skrzętnie starali się ukrywać przed rywalem swoje największe atuty.

 

5. runda ekstraklasy. Zwycięstwa faworytów

27.01.2018

W pierwszych meczach 5. rundy ekstraklasy rozgrywanych w Białymstoku, Bieruniu, Warszawie i Lublinie triumfowali faworyci. W najbardziej nas interesujących SKB Litpol-Malow pokonał 7:0 UKS Aktywną Piątkę Przemyśl, a Hubal Białystok w takim samym stosunku wygrał z BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle. W serii popołudniowej suwlaczanie zagrają z BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle , a Hubal z UKS Aktywna Piątka. W  niedzielę o godz. 10:00 hit rundy zasadniczej SKB Litpol-Malow Suwałki – Hubal Białystok.

 

SKB Litpol-Malow - Hubal w hicie 5. rundy ekstraklasy

26.01.2018

W sobotę i niedzielę w Białymstoku, Bieruniu, Warszawie i Lublinie rozegrane zostaną mecze 5. rundy ekstraklasy. Najciekawsze spotkania to mecz w Białymstoku mistrza i lidera po 4. rundach SKB Litpol-Malow Suwałki z Hubalem, a w Warszawie zespołów, które 10 i 11.02. walczyć będą o brązowy medal czyli AGH Kraków z Akademią Badmintona Roberta Mateusiaka. To mecze o prestiż i psychologiczną przewagę nad rywalem w walce o medale w Kobyłce.

 

Plan treningów w okresie ferii zimowych

18.01.2018

Poniżej prezentujemy plan treningowy

w okresie ferii zimowych,

czyli na okres od 22.01. do 2.02.2018. 

 

SKB Litpol-Malow i Hubal pewni gry w finale DMP

14.01.2018

Po czterech rundach, a przed piątą, zaplanowaną na 27-28.01., rozgrywek ekstraklasy prawo gry w finale (10-11.02.)zapewniły sobie dwa od kilku lat najlepsze zespoły w kraju: obrońcy mistrzowskiego tytułu SKB Litpol-Malow Suwałki i aktualni wicemistrzowie Hubal Białystok. I właśnie pojedynek tych drużyn w Białymstoku zadecyduje, która z nich do finału przystąpi z”1”.

4. runda ekstraklasy, komplet zwycięstw SKB Litpol-Malow

13.01.2018

W rozgrywanej w Krakowie 4. rundzie ekstraklasy obrońcy mistrzowskiego tytułu SKB Litpol-Malow Suwałki pokonali po 6:1 UKS Unię Bieruń i gospodarzy AZS AGH Kraków oraz 7:0 KS Chojnik Jelenia Góra.

 

W sobotę 4.runda ekstraklasy: SKB Litpol-Malow w Krakowie

11.01.2018

W sobotę, w 4. rundzie ekstraklasy badmintona broniący tytułu Drużynowego Mistrza Polski zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki zagrają na turnieju w Krakowie, gdzie zmierzą się z gospodarzami AZS AGH Kraków, UKS Unią Bieruń i KS Chojnik Jelenia Góra. Cel jeden – trzy zwycięstwa i trzeci krok w drodze po kolejny mistrzowski tytuł.

Michał Łogosz i Przemysław Wacha trenerami głównymi kadry narodowej

09.01.2018

Polski Związek Badmintona informuje,  komisja konkursowa w składzie: Maja Muszyńska, Przewodnicząca, Dorota Gawrońska - Popa, Jerzy Maciej Kikosicki, Katarzyna Sekuła i Adam Bieleniewicz wybrała Trenererów Głównych Kadry Narodowej.
Trenerem Głównym Kadry Narodowej Polskiego Związku Badmintona do gier podwójnych został Michał Łogosz, a do gier pojedynczych został Przemysław Wacha.Trenerom składamy serdeczne gratulacje.

linia