SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Suwalczanie na GP w Sobótce i Kępnie

24.04.2018

W miniony weekend liczna, bo 17-osobowa grupa młodych zawodników SKB Suwałki rywalzowała w turniejach z cyklu Grand Prix Polski w Sobótce i Kępnie. 

Na najniższym stopniu podium stanął tylko debel juniorów młodszych Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub.

 

 

Dominik Ułanowicz na podium w GP MM Żyraków

16.04.2018

Trzej zawodnicy SKB Suwałk: Dominik Ułanowicz, Mateusz Dera i Mikołaj Bobowicz wystartowali w rozegranym w Żyrakowie Grand Prix Młodzików Młodszych. Chociaż wszyscy wygrali rywalizację w swoich grupach, to tylko Dominik Ułanowicz walczył o miejsce na podium i stanął na jego najniższym stopniu. Mateusz i Mikołaj musieli zadowolić się lokatami 19/20 w końcowej klasyfikacji turnieju.  

 

Trzecie miejsce SKB na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika

15.04.2018

Na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika obejmujących województwa podlaskie i lubelskie trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy SKB Suwałki,. Triumfowali badmintoniści Hubala Białystok, którzy byli najlepsi we wszystkich grach indywidualnych, a zespołowo zdobyli 30 pkt., wyprzedzając  Kiko Zamość (14 pkt.) i SKB Suwałki (7 pkt.). Najlepsi z suwalczan to sklasyfikowani na miejscach 3/4 Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka  w grze podwójnej dziewcząt i para mieszana Dominik Ułanowicz/Natalia Skindzier.

 

Pięć medali dla SKB na Pucharze Gór Świętokrzyskich

29.03.2018

Z pięcioma medalami: dwoma złotymi i trzema brązowymi z rozegranego w Suchedniowie turnieju Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Puchar Gór Świętokrzyskich młodszych wrócili zawodnicy SKB. W tym przypadku SKB to nieco szersze pojęcie bowiem obejmuje również troje trenujących w Suwałkach młodych Białorusinów.  I właśnie obie Białorusinki  Anastazja Chomicz (na zdjęciu) i Uliana Volskaja trzykrotnie stawały na podium zdobywając     medale złote i brązowy.   

 

Srebro, 4. i 7.miejsce SP 10 w Finałach Igrzysk Dzieci i Młodzieży

19.03.2018

W kategorii młodzieży drugie miejsce chłopców i czwarte dziewcząt, a w kategorii dzieci siódme chłopców to wyniki badmintonistów z SP 10 w Suwałkach na rozegranych w Białymstoku Krajowych Finałach Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

W kat. młodzieży rywalizowali uczniowie z klas II i III gimnazjów, w kat. dzieci ze szkół podstawowych. 

 

SKB Track-Tec wicemistrzem Podlaskiej ligi Badmintona

13.03.2018

W rozegranym w Białymstoku finale Podlaskiej Ligi Badmintona  UKS Hubal 2 Białystok pokonał 4:2 SKB Track-Tec Suwałki, w barwach którego wystąpiły dwie trenujące w Suwałkach nastolatki z Białorusi Anastazja Chomicz i Uljana Wolska. Dodajmy, że takim samym wynikiem zakończył się mecz tych drużyn w rundzie zasadniczej. 

 

Trzy finały suwalczan na GPJiMM Głubczyce SILESIA CUP

07.03.2018

Dwa finały i dwa zwycięstwa w singlu i deblu juniorek Anastasiyi Khomich (na zdęciu), Białorusinki trenującej w SKB. Finał, niestety przegrany, debla młodzików młodszych Dominik Ułanowicz/Michał Melaniuk (2, UKSB Milenium Warszawa)  i ćwierćfinał Dominika Ułanowicza w singlu to najlepsze wyniki zawodników z Suwałk na rozegranym w Głubczycach turnieju Grand Prix Jun iorów i Młodzików Młodszych Sielsia Cup.

 

Dobry początek suwalczan na GPJiMM Głubczyce SILESIA CUP

02.03.2018

W pierwszym dniu rozgrywanego w Głubczycach Grand Prix Jun iorów i Młodzików Młodszych Sielsia Cup dobrze zaprezentowali się zawodnicy SKB Suwałki. W kat. juniorów trzej suwalczanie wygrali swoje pierwsze mecze w singlu, a przegrał debel Barański/Bilbin. W rywalizacji młodzików młodszych  komplet zwycięstw w singlach, zwycięstwo debla Bobowicz/Dera, a jutro oba mecze zagra rozsatwiona z „2” para Ułanowicz/Michał Melaniuk (2, UKSB Milenium Warszawa). Dwie porażki na koncie ma mikst Dominik Ułanowicz/Michał Melaniuk (2, UKSB Milenium Warszawa).  

 

 

Sześciu suwalczan na GPJiMM Głubczyce SILESIA CUP

02.03.2018

Sześciu zawodników SKB Suwałki (ppo trzech juniorów i młodzików młodszych) od piątku do niedzieli rywalizować będzie w Głubczycach w turnieju Grand Prix Sielsia Cup. Dla suwalczan, wśród których jest debiutujący w zawodach rangi GP Mikołaj Bobowicz, to pierwszy start w roku 2018.  Wyniki suwalczan podawać będziemy po zakończeniu gier w danym dniu.

 

Pokazaliśmy kto jest lepszy

13.02.2018

Duża determinacja, wola walki – pokazaliśmy kto jest lepszy. – Sprawy regulaminowe nie grały, gali nasi zawodnicy i wygrali – tak zdobycie przez SKB Litpol-Malow Suwałki już 17. tytułu Drużynowego Mistrza Polski podsumował Jerzy Dołhan trener suwalskich badmintonistów.  

 

linia