SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Warsaw Open U 15: Dwa medale dla SKB

10.06.2018

Drugie miejsce suwalsko-warszawskiego miksta Dominik Ułanowicz/Sonia Żwan (AZSUW Warszawa) i trzecie suwalczanki Natalii Lenczewskiej w singlu.

Ponadto 5. lokata w singlu Oliwii Niedźwiedzkiej i debla Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka oraz 5-6. Dominika Ułanowicza w singlu to bilans badmintonistów SKB Suwałki startujących w zakończonym w niedzielę turnieju Warsaw Open w kat. U – 15.  

 

Dominik Ułanowicz w singlu i w deblu z Mikołajem Bobowiczem na podium w Suchedniowie

03.06.2018

Na najniższym stopniu podium rozgrywanego w Suchedniowie w ramach „Dnia Dziecka z badmintonem” turnieju Grand Prix w kat. 13-latków stanęli dwaj zawodnicy SKB Suwałki. Na trzecim miejscu w singlu sklasyfikowany został Dominik Ułanowicz, który z Mikołajem Bobowiczem, był też trzeci w deblu.  

W walce o finał w singlu Dominik, po 22. minutach, uległ rozstawionemu z „2” Michałowi Melaniukowi (UKSB Milenium Warszawa). W deblu Dominik z Mikołajem stoczyli pasjonujący, trzysetowy, trwający aż 44 minuty pojedynek z turniejową „2”, parą Michał Szempliński(Badminton Stare Babice)/Michał Węsławowicz (ABRM Warszawa). Dodajmy, że bliski awansu do  ćwierćfinału był Jan Szeszko. Pozostali suwalczanie występy zakończyli na rywalizacji grupowej.

 

Debel Mikołaj Bobowicz/Dominik Ułanowicz i Dominik w singlu w półfinałach Grand Prix U -13

02.06.2018

W rozgrywanym w Suchedniowie w ramach „Dnia dziecka z badmintonem” turnieju Grand Prix w kat. 9, 11 i 13-latków Suwalski Klub Badmintona reprezentuje sześciu chłopców w kat. U 13.

Najlepiej zaprezentowali się debel Mikołaj Bobowicz/Dominik Ułanowicz oraz Dominik w singlu, którzy w niedzielę powalczą o finał. Blisko awansu do  ćwierćfinału był Jan Szeszko. Pozostali występy zakończyli na rywalizacji grupowej.

 

Polish U 17 Open. Jan Filipowicz odpadł w ćwierćfinale singla

27.05.2018

Na rozegranym w Głubczycach turnieju Polish U 17 Open 2018 z zawodników SKB Suwałki najdalej, bo do ćwierćfinału gry pojedynczej dotarł Jan Filipowicz.

W meczu o półfinał Janek musiał jednamk uznać wyższośc rozstawionego z „1” Czecha Jana Jantosika.

 

Polish U 17 Open. Dwa single męskie, debel i mikst grają dalej

25.05.2018

W rozgrywanym w Głubczycach turnieju Polish U 17 Open 2018 w drugim dniu rywalizacji zawodników Suwalskiego Klubu Badmintona zobaczymy w dwóch grach pojedynczych chłopców  (Jan Filipowicz i Mateusz Hołub) oraz deblu (Grzegorz Hołub/Jakub Suszczyński) i mikście (Mateusz Hołub/Małgorzata Muszyńska).


.  

 

 

Piątka SKB na Polish U 17 Open

23.05.2018

Od piątku do niedzieli Głubczyce będą gościć młodych badmintonistów rywalizujących w Polish U 17 Open 2018. Suwalski Klub Badmintona reprezentować będzie pięciu zawodników: Michał Aleksandrowicz, Grzegorz Hołub, Mateusz Hołub, Jan Filipowicz i  Sebastian Lenczewski.

OOM i MPJM. Trzy ćwierćfinały i na tym koniec

12.05.2018

Na ćwierćfinałach występy na rozgrywanej w Tarnowie Podgórnym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w badmintonie, zakończyli zawodnicy SKB Suwałki. Najwyżej , bo na miejscach 5-8, sklasyfikowani zostali: deble chłopców Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (5) i Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (7) oraz debel dziewcząt Gabriela Grosz(SKB)/Jessica Orzechowicz (UKS Mix Team Tarnowiec).

 

 

OOM i MPJM. Trzy deble w ćwierćfinałach

11.05.2018

W sobotnich ćwierćfinałach rozgrywanej w Tarnowie Podgórnym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w badmintonie zobaczymy pięcioro zawodników SKB Suwałki.

Będą to męskie deble Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (5) i Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (7) oraz debel dziewcząt Gabriela Grosz(SKB)/Jessica Orzechowicz (UKS Mix Team Tarnowiec).

 

OOM i MPJM: Trudni rywale suwalczan, każdy medal będzie sukcesem

10.05.2018

W piątek w Tarnowie Podgórnym rozpocznie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która jest jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w badmintonie. W zawodach, które potrwają do niedzieli włącznie, SKB Suwałki reprezentować będzie ośmioro zawodników. Są to: Gabriela Grosz, Aleksandra Kontrolewicz, Grzegorz Hołub, Paweł Cipielewski, Mateusz Hołub, Michał Aleksandrowicz, Jan Filipowicz i Sebastian Lenczewski. Trenerem jest Jerzy Dołhan.

Los nam nie sprzyjał, łatwo zatem nie będzie i każdy medal trzeba będzie uznać za sukces.

SKB i Hubal organizują letnie obozy sportowe

09.05.2018

Suwalski Klub Badmintona wspólnie z UKS Hubal Białystok w czasie wakacji organizują  obozy sportowe: w lipcu w nadmorskim Dźwirzynie (na zdjęciu), w sierpniu w Ornecie.  

 

linia