SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

SKB Litpol-Malow i Hubal pewni gry w finale DMP

14.01.2018

Po czterech rundach, a przed piątą, zaplanowaną na 27-28.01., rozgrywek ekstraklasy prawo gry w finale (10-11.02.)zapewniły sobie dwa od kilku lat najlepsze zespoły w kraju: obrońcy mistrzowskiego tytułu SKB Litpol-Malow Suwałki i aktualni wicemistrzowie Hubal Białystok. I właśnie pojedynek tych drużyn w Białymstoku zadecyduje, która z nich do finału przystąpi z”1”.

4. runda ekstraklasy, komplet zwycięstw SKB Litpol-Malow

13.01.2018

W rozgrywanej w Krakowie 4. rundzie ekstraklasy obrońcy mistrzowskiego tytułu SKB Litpol-Malow Suwałki pokonali po 6:1 UKS Unię Bieruń i gospodarzy AZS AGH Kraków oraz 7:0 KS Chojnik Jelenia Góra.

 

W sobotę 4.runda ekstraklasy: SKB Litpol-Malow w Krakowie

11.01.2018

W sobotę, w 4. rundzie ekstraklasy badmintona broniący tytułu Drużynowego Mistrza Polski zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki zagrają na turnieju w Krakowie, gdzie zmierzą się z gospodarzami AZS AGH Kraków, UKS Unią Bieruń i KS Chojnik Jelenia Góra. Cel jeden – trzy zwycięstwa i trzeci krok w drodze po kolejny mistrzowski tytuł.

Michał Łogosz i Przemysław Wacha trenerami głównymi kadry narodowej

09.01.2018

Polski Związek Badmintona informuje,  komisja konkursowa w składzie: Maja Muszyńska, Przewodnicząca, Dorota Gawrońska - Popa, Jerzy Maciej Kikosicki, Katarzyna Sekuła i Adam Bieleniewicz wybrała Trenererów Głównych Kadry Narodowej.
Trenerem Głównym Kadry Narodowej Polskiego Związku Badmintona do gier podwójnych został Michał Łogosz, a do gier pojedynczych został Przemysław Wacha.Trenerom składamy serdeczne gratulacje.

linia