SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

Polish U 17 Open. Jan Filipowicz odpadł w ćwierćfinale singla

27.05.2018

Na rozegranym w Głubczycach turnieju Polish U 17 Open 2018 z zawodników SKB Suwałki najdalej, bo do ćwierćfinału gry pojedynczej dotarł Jan Filipowicz.

W meczu o półfinał Janek musiał jednamk uznać wyższośc rozstawionego z „1” Czecha Jana Jantosika.

 

Polish U 17 Open. Dwa single męskie, debel i mikst grają dalej

25.05.2018

W rozgrywanym w Głubczycach turnieju Polish U 17 Open 2018 w drugim dniu rywalizacji zawodników Suwalskiego Klubu Badmintona zobaczymy w dwóch grach pojedynczych chłopców  (Jan Filipowicz i Mateusz Hołub) oraz deblu (Grzegorz Hołub/Jakub Suszczyński) i mikście (Mateusz Hołub/Małgorzata Muszyńska).


.  

 

 

Piątka SKB na Polish U 17 Open

23.05.2018

Od piątku do niedzieli Głubczyce będą gościć młodych badmintonistów rywalizujących w Polish U 17 Open 2018. Suwalski Klub Badmintona reprezentować będzie pięciu zawodników: Michał Aleksandrowicz, Grzegorz Hołub, Mateusz Hołub, Jan Filipowicz i  Sebastian Lenczewski.

OOM i MPJM. Trzy ćwierćfinały i na tym koniec

12.05.2018

Na ćwierćfinałach występy na rozgrywanej w Tarnowie Podgórnym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w badmintonie, zakończyli zawodnicy SKB Suwałki. Najwyżej , bo na miejscach 5-8, sklasyfikowani zostali: deble chłopców Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (5) i Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (7) oraz debel dziewcząt Gabriela Grosz(SKB)/Jessica Orzechowicz (UKS Mix Team Tarnowiec).

 

 

OOM i MPJM. Trzy deble w ćwierćfinałach

11.05.2018

W sobotnich ćwierćfinałach rozgrywanej w Tarnowie Podgórnym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w badmintonie zobaczymy pięcioro zawodników SKB Suwałki.

Będą to męskie deble Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (5) i Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (7) oraz debel dziewcząt Gabriela Grosz(SKB)/Jessica Orzechowicz (UKS Mix Team Tarnowiec).

 

OOM i MPJM: Trudni rywale suwalczan, każdy medal będzie sukcesem

10.05.2018

W piątek w Tarnowie Podgórnym rozpocznie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która jest jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w badmintonie. W zawodach, które potrwają do niedzieli włącznie, SKB Suwałki reprezentować będzie ośmioro zawodników. Są to: Gabriela Grosz, Aleksandra Kontrolewicz, Grzegorz Hołub, Paweł Cipielewski, Mateusz Hołub, Michał Aleksandrowicz, Jan Filipowicz i Sebastian Lenczewski. Trenerem jest Jerzy Dołhan.

Los nam nie sprzyjał, łatwo zatem nie będzie i każdy medal trzeba będzie uznać za sukces.

SKB i Hubal organizują letnie obozy sportowe

09.05.2018

Suwalski Klub Badmintona wspólnie z UKS Hubal Białystok w czasie wakacji organizują  obozy sportowe: w lipcu w nadmorskim Dźwirzynie (na zdjęciu), w sierpniu w Ornecie.  

 

Suwalczanie na GP w Sobótce i Kępnie

24.04.2018

W miniony weekend liczna, bo 17-osobowa grupa młodych zawodników SKB Suwałki rywalzowała w turniejach z cyklu Grand Prix Polski w Sobótce i Kępnie. 

Na najniższym stopniu podium stanął tylko debel juniorów młodszych Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub.

 

 

Dominik Ułanowicz na podium w GP MM Żyraków

16.04.2018

Trzej zawodnicy SKB Suwałk: Dominik Ułanowicz, Mateusz Dera i Mikołaj Bobowicz wystartowali w rozegranym w Żyrakowie Grand Prix Młodzików Młodszych. Chociaż wszyscy wygrali rywalizację w swoich grupach, to tylko Dominik Ułanowicz walczył o miejsce na podium i stanął na jego najniższym stopniu. Mateusz i Mikołaj musieli zadowolić się lokatami 19/20 w końcowej klasyfikacji turnieju.  

 

Trzecie miejsce SKB na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika

15.04.2018

Na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika obejmujących województwa podlaskie i lubelskie trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy SKB Suwałki,. Triumfowali badmintoniści Hubala Białystok, którzy byli najlepsi we wszystkich grach indywidualnych, a zespołowo zdobyli 30 pkt., wyprzedzając  Kiko Zamość (14 pkt.) i SKB Suwałki (7 pkt.). Najlepsi z suwalczan to sklasyfikowani na miejscach 3/4 Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka  w grze podwójnej dziewcząt i para mieszana Dominik Ułanowicz/Natalia Skindzier.

 

linia