SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

W ten weekend 2 runda Drużynowych Mistrzostw Polski także w Suwałkach

20.11.2018

Nadchodzący weekend w Suwałkach będzie bardzo bogaty w wydarzenia sportowe.

 

W sobotę i niedzielę w hali I LO (ul. Mickiewicza 3) rozegrane zostaną mecze II rundy Drużynowych Mistrzostw Polski, w których broniący tytułu mistrza kraju SKB Litpol – Malow zmierzy się z AZS AGH Kraków, UKS Plesbad Pszczyna i Sportowa Politechniką Gdańsk.

 

W sobotę o I-ligowe punkty w Suwałkach walczyć też będą piłkarze Wigier i siatkarze Ślepska.  

 

Badminton. Brąz Dominika Ułanowicza w mikście na MP Młodzików

18.11.2018

Na rozegranych w Głubczycach Indywidualnych Mistrzostwach Polski U -13 brązowy medal w grze mieszanej wywalczył zawodnik SKB Suwałki Dominik Ułanowicz, który wystąpił w parze z Sylwią Żwan (AZS UW Warszawa).

O jedno zwycięstwo od strefy medalowej był debel dziewcząt Wiktoria Banaszewska/Aleksandra Wilczewska.   

 

 

Badminton. 3MAJ się Michał

29.10.2018

Na półtora miesiąca, jeśli nie dłużej z treningu i gry wyłączony został Michał Sobolewski, badmintonista SKB, aktualny wicemistrz Polski w grze podwójnej (z Adamem Szolcem) młodzieżowców, zawodnik obrońcy tytułu Drużynowego Mistrza Polski  seniorów, który w niedzielnym meczu ekstraklasy z UKS AB Warszawa w trzecim secie pojedynku z Michałem Suskim uległ kontuzji i musiał skreczować.

 

Dwa zwycięstwa SKB Litpol-Malow na inaugurację ekstraklasy, wyniki i tabela

28.10.2018

W sobotę badmintoniści rozpoczęli rywalizację o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2019.  Tytułu broni drużyna SKB Litpol-Malow Suwałki, która w niedzielę w Białymstoku zainaugurowała sezon  wygrywając po 6:1 z UKS Akademia Badmintona Warszawa i gospodarzem turnieju OSSM SMS Białystok. Sensacja w Przemyślu, gdzie miejscowa Aktywna Piątka pokonała 4:3 wicemistrza kraju Hubala Białystok. 

Zwycięstwo SKB Litpol-Malow na inaugurację ekstraklasy

28.10.2018

Od zwycięstwa 6:1 z UKS Akademia Badmintona Warszawa badmintoniści SKB Litpol-Malow rozpoczęli rozgywki ekstraklasy, w której bronią tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Ekipie ze stolicy nie pomógł eks suwalczanin Zbigniew Jasiulewicz. Jedyny punkt dla rywali zdobył Michał Suski, w pojedynku z którym w trzecim secie z powodu kontuzji z kortu musiał zejść Michał Sobolewski.  Jeszcze dziś o godz. 14:30 suwalczanie zagrają z OSSM-SMS Białystok. 

Ruszyła ekstraklasa badmintona.

27.10.2018

W sobotę badmintoniści rozpoczęli rywalizację o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2019.  Tytułu broni drużyna SKB Litpol-Malow Suwałki, która na inaugurację w niedzielę zagra w Białymstoku z UKS Akademia Badmintona Warszawa (godz. 10:00) i gospodarzem turnieju OSSM SMS Białystok (godz. 14:30). Turniej zakończy mecz UKS AB Warszawa – OSSM SMS Białystok (18:30). Sensacja w Przemyślu, gdzie miejscowa Aktywna Piątka pokonała 4:3 wicemistrza kraju Hubala Białystok.

w najbliższy weekend rusza ekstraklasa badmintona

23.10.2018

W najbliższy weekend, czyli 27 i 28.10. rywalizację o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2019 rozpoczynają badmintoniści. Przypomnijmy, że tytułu broni drużyna SKB Litpol-Malow Suwałki, która w historii na najwyższym stopniu podium stawała już 17 razy. Czy sięgnie po 18 tytuł przekonamy się 9 i 10.02.2019, bo na te dni w Suwałkach zaplanowano turniej finałowy z udziałem czterech najlepszych drużyn. 

Z ARCHIWUM X Bogdana Pieklika

15.10.2018

Z ARCHIWUM X Bogdana Pieklika

Złoto debla Michał Sobolewski/Adam Szolc na MP Młodzieżowców

09.10.2018

Zawodnik Suwalskiego Klubu Badmintona Michał Sobolewski został Mistrzem Polski Młodzieżowców w grze podwójnej mężczyzn w parze z Adamem Szolc. Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców odbyły się w dniach 5 - 7.X.2018 w Białymstoku.

Gdzie jeszcze w 2018 roku zagrają suwalczanie?

02.10.2018

Plan startowy zawodników Suwalskiego Klubu Badmintona od października do grudnia 2018 roku

linia