SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:

KME. Mistrzowie Francji za mocni dla Łotyszy

20.06.2018

Zgodnie z przewidywaniami w grupie 3 rozgrywanego w Białymstoku Klubowego Pucharu Europy mistrzowie Francji BC Chambly Oise pewnie, bez strat seta, pokonali 5:0 mistrzów Łotwy. Wczoraj także 5:0 wygrali z Łotyszami zawodnicy SKB Litpol-Malow. O tym kto, Francuzi czy suwalcznie zajmią 1. miejsce w grupie i w losowaniu par ćwierćfinałowych zostanie rozstawiony, zadecyduje bezpośredni mecz tych drużyn.   

Zgodnie z przewidywaniami w grupie 3 rozgrywanego w Białymstoku Klubowego Pucharu Europy mistrzowie Francji BC Chambly Oise pewnie, bez strat seta, pokonali 5:0 mistrzów Łotwy. Wczoraj także 5:0 wygrali z Łotyszami zawodnicy SKB Litppl-Malow. O tym ,kto Franciuzi czy suwqlacznie zajmą 1. Miejsce w grupie i w loswaniu par ćwierćfinałowych zostaną rozstawinei zadecyduje bezpośredni mecz tych drużyn.   

KME. Valmiera BK (Latvia) - SKB Litpol-Malow 0:5 - zrobiliśmy swoje

19.06.2018

W pierwszym meczu w gr. 2. mistrzowie Polski badmintoniści SKB Litpol-Malow Suwałki pewnie pokonali 5:0 mistrzów Łotwy Valmiera BK i, bez względu na wynik jutrzejszego meczu Łotyszy z faworytem grupy mistrzami Francji BC Chambly Oise, zagramy w ćwierćfinale Klubowego Pucharu Europy.

Także 5:0, ale z mistrzami Luksemburga, wygrali wicemistrzowie Polski, gospodarze turnieju zawodnicy Hubala Białystok.

KME. Valmiera BK (Latvia) - SKB Litpol-Malow 0:5 na inaugurację

19.06.2018

 

Meczem z mistrzami Łotwy badmintoniści SKB Litpol-Malow rozpoczęli rywalizację w rozgrwanym w Białymstoku  Klubowym Pucharze Europy. Zgodnie z przewidywaniami mistrzowie Polski wygrali 5 : 0 i są pewni gry w ćwierćfinale.  

Oto zestaw gier:

Valmiera BK (Latvia) - SKB Litpol-Malow Suwałki 0 : 5

 

Una Brega – Febby Angguni  18:21, 10:21

Andis Berzins – Kieran Merrilees  4 : 21,  10:21

Diana Baltina/Anita Svalbe - Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska  7 : 21,  7:21

Arturs Kelpe/Maris Loiko – Michał Łogosz/Łukasz Moreń  8 : 21,  7 :21

Una Berga/Andis Berzins – Kamila Augustyn/Scott Evans  5 : 21,  19 : 21

 

 

 

Po 13 latach SKB Litpol-Malow wraca na europejskie salony

18.06.2018

Mija właśnie 13. lat od ostatniego występu badmintonistów SKB Litpol-Malow Suwałki w finałowym turnieju niegdyś Pucharu, a dziś Klubowych Mistrzostw Europy. W roku 2005 w Paryżu suwalski zespół po raz piąty w historii wywalczył brązowy medal. Z tamtej drużyny we wtorek (19.06.) w pierwszym meczu grupowym z mistrzem Łotwy zagrają Kamila Augustyn i Michał Łogosz, którzy w roku 2005 w Paryżu, z drużyną wywalczyli dla suwalskiego klubu piąty brązowy medal. 

UWAGA: Zmiana konta bankowego SKB

15.06.2018

Informujemy, że Suwalski Klub Badmintona zmienił nr rachunku bankowego. 

Aktualny to:

Spółdzielczy Bank Rozwoju w Szepietowie o/Suwałki

19 8769 0002 0202 9289 2000 0010

 

Na Klubowych Mistrzostwach Europy SKB Litpol-Malow liczy na wsparcie kibiców

15.06.2018

Pierwszy mecz na Klubowych Mistrzostwach Europy w w hali przy ul. Suchowolca 26 w Białymstoku mistrzowie Polski, badmintoniści SKB Litpol-Malow Suwałki zagrają w najbliższy wtorek (19.06.) o godz. 16:00 z mistrzem Łotwy Valmiera BK. Zwycięstwo w tym meczu to przepustka do ćwierćfinału. Suwalczanie liczą na wsparcie swoich kibiców.   

 

KME. Mistrzowie Francji i Łotwy rywalami SKB Litpol-Malow

12.06.2018

Od 18 do 23.06. Białystok gościć będzie 14. drużyn z 12 państw (po dwa zespoły w turnieju mają Francja i Polska),  które walczyć będą o tytuł Klubowego Mistrza Europy w badmintonie. Tytułu mistrzowskiego bronić bedzie francuski Issy Les Moulineaux BC. Mistrz Polski, SKB Litpol Malow trafił do grupy 2, w której zmierzy się z mistrzami Francji BC Chambly Oise i Łotwy Valmiera BK.

 

 

Warsaw Open U 15: Dwa medale dla SKB

10.06.2018

Drugie miejsce suwalsko-warszawskiego miksta Dominik Ułanowicz/Sonia Żwan (AZSUW Warszawa) i trzecie suwalczanki Natalii Lenczewskiej w singlu.

Ponadto 5. lokata w singlu Oliwii Niedźwiedzkiej i debla Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka oraz 5-6. Dominika Ułanowicza w singlu to bilans badmintonistów SKB Suwałki startujących w zakończonym w niedzielę turnieju Warsaw Open w kat. U – 15.  

 

Dominik Ułanowicz w singlu i w deblu z Mikołajem Bobowiczem na podium w Suchedniowie

03.06.2018

Na najniższym stopniu podium rozgrywanego w Suchedniowie w ramach „Dnia Dziecka z badmintonem” turnieju Grand Prix w kat. 13-latków stanęli dwaj zawodnicy SKB Suwałki. Na trzecim miejscu w singlu sklasyfikowany został Dominik Ułanowicz, który z Mikołajem Bobowiczem, był też trzeci w deblu.  

W walce o finał w singlu Dominik, po 22. minutach, uległ rozstawionemu z „2” Michałowi Melaniukowi (UKSB Milenium Warszawa). W deblu Dominik z Mikołajem stoczyli pasjonujący, trzysetowy, trwający aż 44 minuty pojedynek z turniejową „2”, parą Michał Szempliński(Badminton Stare Babice)/Michał Węsławowicz (ABRM Warszawa). Dodajmy, że bliski awansu do  ćwierćfinału był Jan Szeszko. Pozostali suwalczanie występy zakończyli na rywalizacji grupowej.

 

Debel Mikołaj Bobowicz/Dominik Ułanowicz i Dominik w singlu w półfinałach Grand Prix U -13

02.06.2018

W rozgrywanym w Suchedniowie w ramach „Dnia dziecka z badmintonem” turnieju Grand Prix w kat. 9, 11 i 13-latków Suwalski Klub Badmintona reprezentuje sześciu chłopców w kat. U 13.

Najlepiej zaprezentowali się debel Mikołaj Bobowicz/Dominik Ułanowicz oraz Dominik w singlu, którzy w niedzielę powalczą o finał. Blisko awansu do  ćwierćfinału był Jan Szeszko. Pozostali występy zakończyli na rywalizacji grupowej.

 

linia