• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

województwo podlaskie Suwałki Pogodne Suwałki Litpol Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Kolejne trzy zwycięstwa badmintonistów SKB Litpo-Malow

23.02.2020

Lotto Ekstraliga BADMINTONA seon  2019-2020
IV RUNDA

Kolejne trzy zwycięstwa badmintonistów SKB Litpo-Malow

 
 
SKB LITPOL-MALOW Suwałki 7-0 MKS Stal Nowa Dęba
SKB LITPOL-MALOW Suwałki 7-0 UKS Plesbad Pszczyna
CT Arena HAWEL Academy 0-7 SKB LITPOL-MALOW Suwałki
 
Udana wyprawa suwalskich badmintonistów do Poznania.
Podopieczni Jerzego Dołhana pokonali w Poznaniu rywali: Stal Nowa Dęba, Plesbad Pszczyna i gospodarzy Arena Hawel Poznań — zdecydowanie wszystkich po 7:0.
Nie dali rywalom złudzeń, pokazali, kto dąży po osiemnasty tytuł mistrza Polski.
Suwalczanie w Poznaniu zagrali już ze wzmocnieniami z zagranicy. Zadebiutowała i to bardzo udanie Ukrainka, Marija Ulitina - zdecydowanie pokonała rywalki i jest mocnym wzmocnieniem drużyny.
Dobrze zaprezentował się Duńczyk, Emil Holst, rewelacyjnie dobrze zagrała młodziutka piętnastolatka Ulijana Volska, która w meczu ze Stalą Nowa Dęba pokonała w grze pojedynczej Monikę Kanię 15:6 i 15:2.
W drugim straciu Ulijana w grze podwójnej wspólnie z Karoliną Szubert zagrały pięknie i zdecydowanie pokonały rywalki 15:6 i 15:4.
Drugim przeciwnikiem podczas IV rundy rozgrywek EKSTRALIGI Badmintona był zespół Plesbad Pszczyna. Rywale z Pszczyny byli dla naszych badmintonistów tylko tłem - zwycięstwa łatwe i bez historii.
Dużą niewiadomą miała być rywalizacja z gospodarzami — podopieczni Rafała Hawla prezentują się w lidze znakomicie i dążą do zdobycia medalu w Drużynowych Mistrzostwach Polski.
Liczyliśmy, że będzie to mecz trudny, jednak SKB Litpol-Malow to klasa — zwycięstwo 7:0 nie zostawia złudzeń, że suwalczanie chcą powrócić na najwyższy stopień podium.
Zagraniczny ,,zaciąg" daje takie szansę. Emil Holst i Marija Ulitina są dobrym uzupełnieniem naszych zawodników i dają nadzieję, że SKB Litpol-Malow może zdobyć kolejny już 18. tytuł ,,Drużynowy Mistrz Polski".
 
========================================
 
JAK ZWYCIĘŻALIŚMY W POSZCZEGÓLNYCH GRACH:
SKB LITPOL-MALOW Suwałki 7-0 MKS Stal Nowa Dęba
MS1
Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Kamil ZAWADA
15-11 15-7
MS2
Michał ŁOGOSZ - Rafał LEJKO
15-7 15-9
WS1
Marija Viktorivna Ulitina - Klaudia BUKOWIŃSKA
15-6 15-2
WS2
Ulyana VOLSKAYA - Monika KANIA
15-5 15-3
MD
Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ - Patryk KOPEĆ/Tymoteusz MALIK
15-2 15-11
WD
Karolina SZUBERT/Ulyana VOLSKAYA - Klaudia BUKOWIŃSKA/Aleksandra PTAK
15-6 15-4
XD
Przemysław SZYDŁOWSKI/Kamila AUGUSTYN - Tymoteusz MALIK/Aleksandra PTAK
15-14 15-11
 
SKB LITPOL-MALOW Suwałki - UKS Plesbad Pszczyna: 7-0
MS1
Emil HOLST - Tomasz MATOGA
15-9 15-8
MS2
Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Jan LEWANDOWSKI
15-4 15-8
WS1
Marija Uliitina - Dagmara PĘKAŁA
15-2 15-6
WS2
Kamila AUGUSTYN - Daria ZIMNOL
15-9 15-6
MD
Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ - Alan OSTROWSKI/Tomasz TOMŻA
15-9 15-8
WD
Karolina SZUBERT/Mariia ULTINA - Julia PŁAWECKA/Daria ZIMNOL
15-13 15-10
XD
Michał ŁOGOSZ/Kamila AUGUSTYN - Tomasz TOMŻA/Kornelia MARCZAK
15-9 15-9
 
CT Arena HAWEL Academy - SKB LITPOL-MALOW Suwałki 0:7
MS1
Adrian JAŚKOWIAK - Emil HOLST
5-15 7-15
MS2
Rafał HAWELv- Mateusz ŚWIERCZYŃSKI
15-14 11-15 9-9 Retired
WS1
Maryna ILYINSKAYA - Mariia ULTINA
8-15 15-12 10-15
WS2
Tereza KOBYLAKOVA - Kamila AUGUSTYN
10-15 8-15
MD
Adrian JAŚKOWIAK/Kajetan JEZIAK - Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ
7-15 6-15
WD
Maryna ILYINSKAYA/Tereza KOBYLAKOVA - Kamila AUGUSTYN
Mariia ULTINA
8-15 11-15
XD
Kajetan JEZIAK/Rużana CYBULKA - Emil HOLST/Karolina SZUBERT
6-15 10-15
*******************
POZOSTAŁE WYNIKI IV RUNDY
UKS Hubal Białystok - UKS Unia Bieruń 6-1
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Sportowa Politechnika Gdańsk 6-1
KU AZS UM Łódź- KS Chojnik Jelenia Góra 6-1
ABRM Warszawa- BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 5-1
CT Arena HAWEL Academy- UKS Plesbad Pszczyna 7-0
UKS Hubal Białystok - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 5-2
UKS Unia Bieruń - Sportowa Politechnika Gdańsk 2-5
CT Arena HAWEL Academy- MKS Stal Nowa Dęba 7-0
AZSAGH Kraków - KS Chojnik Jelenia Góra 4-3
OSSM-SMS Białystok - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 4-3
UKS Plesbad Pszczyna - MKS Stal Nowa Dęba4-3
KU AZS UM Łódź- AZSAGH Kraków 5-2
ABRM Warszawa- OSSM-SMS Białystok7-0
UKS Hubal Białystok - Sportowa Politechnika Gdańsk 6-1
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - UKS Unia Bieruń 6-1
POZOSTAŁE WYNIKI IV RUNDY
 
UKS Hubal Białystok - UKS Unia Bieruń 6-1
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Sportowa Politechnika Gdańsk 6-1
KU AZS UM Łódź - KS Chojnik Jelenia Góra 6-1
ABRM Warszawa - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 5-1
CT Arena HAWEL Academy - UKS Plesbad Pszczyna 7-0
UKS Hubal Białystok - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 5-2
UKS Unia Bieruń - Sportowa Politechnika Gdańsk 2-5
CT Arena HAWEL Academy - MKS Stal Nowa Dęba 7-0
AZSAGH Kraków - KS Chojnik Jelenia Góra 4-3
OSSM-SMS Białystok - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 4-3
UKS Plesbad Pszczyna - MKS Stal Nowa Dęba 4-3
KU AZS UM Łódź - AZSAGH Kraków 5-2
ABRM Warszawa - OSSM-SMS Białystok 7-0
UKS Hubal Białystok - Sportowa Politechnika Gdańsk 6-1
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - UKS Unia Bieruń 6-1POZOSTAŁE WYNIKI IV RUNDY
 
UKS Hubal Białystok - UKS Unia Bieruń 6-1
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Sportowa Politechnika Gdańsk 6-1
KU AZS UM Łódź - KS Chojnik Jelenia Góra 6-1
ABRM Warszawa - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 5-1
CT Arena HAWEL Academy - UKS Plesbad Pszczyna 7-0
UKS Hubal Białystok - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 5-2
UKS Unia Bieruń - Sportowa Politechnika Gdańsk 2-5
CT Arena HAWEL Academy - MKS Stal Nowa Dęba 7-0
AZSAGH Kraków - KS Chojnik Jelenia Góra 4-3
OSSM-SMS Białystok - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 4-3
UKS Plesbad Pszczyna - MKS Stal Nowa Dęba 4-3
KU AZS UM Łódź - AZSAGH Kraków 5-2
ABRM Warszawa - OSSM-SMS Białystok 7-0
UKS Hubal Białystok - Sportowa Politechnika Gdańsk 6-1
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - UKS Unia Bieruń 6-1
POZOSTAŁE WYNIKI IV RUNDY
 
UKS Hubal Białystok - UKS Unia Bieruń 6-1
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Sportowa Politechnika Gdańsk 6-1
KU AZS UM Łódź - KS Chojnik Jelenia Góra 6-1
ABRM Warszawa - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 5-1
CT Arena HAWEL Academy - UKS Plesbad Pszczyna 7-0
UKS Hubal Białystok - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 5-2
UKS Unia Bieruń - Sportowa Politechnika Gdańsk 2-5
CT Arena HAWEL Academy - MKS Stal Nowa Dęba 7-0
AZSAGH Kraków - KS Chojnik Jelenia Góra 4-3
OSSM-SMS Białystok - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 4-3
UKS Plesbad Pszczyna - MKS Stal Nowa Dęba 4-3
KU AZS UM Łódź - AZSAGH Kraków 5-2
ABRM Warszawa - OSSM-SMS Białystok 7-0
UKS Hubal Białystok - Sportowa Politechnika Gdańsk 6-1
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - UKS Unia Bieruń 6-1
« inne aktualności
linia