SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Sukces suwalskich badmintonistów

29.09.2019

Sukces suwalskich badmintonistów

Na zdjęciu; Aleksandra Wasilewska - na najwyższym miejscu na podium

 

Do udanych należy zaliczyć udział suwalskich, młodych badmintonistów w Mazovia Junior CUP – Zielonka 2019.

Dwa medale złote, jeden srebrny, jeden brązowy i czwarte miejsce w grze podwójnej chłopców U17 –  w punktacji klubów Suwalski Klub Badmintona zdobył trzecie miejsce.

Złota wywalczyły w U17 - Ulyana Volskaya i w U11 Aleksandra Wasilewska.

 

Wśród najlepszych zameldowały się dwie pary debla chłopców U17, jednak obydwie pary przegrały ze złotymi medalistami parą Dominik Kwinta /Piotr Liszka z Technika Głubczyce – Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub w półfinale, a w finale - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski.

W grze mieszanej brązowy medal zdobyła para Ulyana Volskaya/ Michał Aleksandrowicz (na zdjęciu)

z
 

 

BS U17

(SKB Suwałki: Mateusz Holub - dotarł do ćwierćfinału, Michał Aleksandrowicz - dotarł do czwartej rundy,

Jan Filipowicz - dotarł do drugiej rundy, Sebastian Lenczewski - dotarł do trzeciej rundy)

 

WYNIKI:

BS U17

Mateusz Hołub - Aleksander Mitroszewski

17-21 21-18 21-18

Mateusz Hołub - Jacob Toczek

21-17 21-11

Mateusz Hołub - Jakub Kolasiński [9/16]

21-12 21-10

Kacper Górniak - Mateusz Hołub [5/8]

21-19 21-11

Maksymilian Danielak - Jan Filipowicz

21-11 21-8

Sebastian Lenczewski - Gustaw Karzel

21-6 21-12

Sebastian Lenczewski - Jan Frańczak

9-21 11-21

Michał Aleksandrowicz - Piotr Liszka

21-11 21-19

Michał Aleksandrowicz - Franciszek Kamiński

20-22 21-17 21-8

Michał Aleksandrowicz - Dominik Kwinta

15-21 12-21 ( mecz o ćwierćfinał)

 

GS U17 (SKB Suwałki: Ulyana Volskaya) - pierwsze miejsce w turnieju Mazovia Junior CUP

Wyniki: Ulyana Volskaya - Maria Junczewska

21-7 21-5

Amelia Bukowińska - Ulyana Volskaya

5-21 0-21

Ulyana Volskaya - Dominika Gajda

21-6 21-10

Ulyana Volskaya - Katarzyna Kisielewska

 

 

BD U17 (SKB Suwałki: Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski - drugie miejsce , Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub - czwarte miejsce

w meczu o brązowy medal Alekandrowicz/Hołub ulegli Piotr Tomaszewski/Bartosz Wata 15-21 21-19 21-12

 

Wyniki: Kamil Skwierczyński/Jakub Waloszek - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

12-21 10-21

Kajetan Baranowski/Mateusz Podkowiński - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

18-21 18-21

Michał Szczypka /Jacob Toczek - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

21-12 11-21 16-21

Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski - Piotr Tomaszewski/Bartosz Wata

21-17 21-14

Dominik Kwinta/Piotr Liszka - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

18-21 21-17 21-17 (Finał)

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub - Franciszek Kamiński/Kacper Zychowicz

21-14 21-14

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub - Jakub Mikołajczyk/Mateusz Rawiak

16-21 21-9 21-12

Dominik Kwinta/Piotr Liszka -Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub

21-19 23-21 (Półfinał)

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub - Piotr Tomaszewski/Bartosz Wata

21-15 19-21 12-21

----------------------------------

XD U17 (SKB Suwałki: Michał Aleksandrowicz, Ulyana Volskaya)

Wyniki: Franciszek Dąbrowski/ Klaudia Gliwińska - Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya

4-21 7-21

Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya - Jacob Toczek/Aleksandra Wrońska

21-7 21-8

Anna Czuchra/Julia Piwowar - Ahata Kandratsyeva (Białoruś)/Ulyana Volskaya

21-16 21-14

Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya - Kamil Kisielewski/Katarzyna Kisielewska

23-21 26-24

Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya - Szymon Ślepecki/Martyna Kowalczyk

12-21 16-21

Dawid Perkowski/Anastasiia Kosenchuk - Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya

10-21 6-21

21-8 22-20

Marta Styczyńska - Ulyana Volskaya

14-21 7-21

Anna Czuchra - Ulyana Volskaya

12-21 13-21

 

 

----------------

 

GS U13 (SKB Suwałki: Aleksandra Wasilewska, Wiktoria Banaszewska)

Sonia Żwan - Aleksandra Wasilewska

21-7 21-14

Anna Paruszewska - Wiktoria Banaszewska

21-16 11-21 21-14

 

GD U 13 (SKB Suwałki: Wiktoria Banaszewska/Aleksandra Wilczewska)

Wiktoria Banaszewska/Aleksandra Wilczewska - Hanna Banaszak/Sonia Żwan

12-21 21-16 24-26

Pierwsze miejsce: Anna Ciereszko/Maja Janko (Technik Głubczyce)

 

 

XD U13 (SKB Suwałki:Kacper Węgrowski/Wiktoria Banaszewska, Jan Szeszko/Aleksandra Wilczewska)

Wyniki: Jan Szeszko/Aleksandra Wilczewska – Mikołaj Morawski/Sonia Żwań

13:21 16:21

Krzysztof Podkowiński/Maja Janko - Kacper Węgrowski/Wiktoria Banaszewska

21-12 21-7

Pierwsze miejsce; Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)/ Sonia Żwan (AZS UW Warszawa)

 

Kategoria najmłodsza

GS U11 (SKB Suwałki: Aleksandra Wasilewska)

Aleksandra zwyciężyła w Mazovia Junior Cup

Wyniki:Vesna Urbanovskaya (Białoruś) - Aleksandra Wasilewska

7-21 7-21

Antonina Wnuk - Aleksandra Wasilewska

12-21 6-21

Aleksandra Wasilewska - Agata Szabat

21-5 21-9

Aleksandra Wasilewska - Ekaterina Ivendikova (Białoruś)

18-21 21-16 21-0 - Finał

 

 

 

 

« inne aktualności
linia