• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Kamila Augustyn w singlu i debel Wacha/Łogosz w finale MP w telewizji i internecie

02.02.2019

„Katem” suwalskich badmintonistów w deblu okazał się Adam Cwalina, do niedawna reprezentujący barwy SKB, a obecnie zawodnik Akademii Badmintona Roberta Mateusiaka w Warszawie. Adaś, grając w parze z kolegą klubowym Miłoszem Bochatem pokonali w 1/8 Aleksandra Jabłońskiego(Hubal)/Michała Sobolewskiego(SKB), a w ćwierćfinale Łukasza Morenia(SKB)/Wojciecha Szkudlarczyka(Hubal). W finale przyjdzie im zmierzyć się z parą bardzo doświadczonych i utytułowanych rywali Przemkiem Wachą(Technik) i Michałem Łogoszem. 

Ten pasjonujący pojedynek, ale też występ Kamili Augustyn w finałowym meczu singla z Wiktorią Dąbczyńską (Orlicz Suchedniów) oraz pozostałe mecze finałowe będzie można obejrzeć w relacji live na antenie TVP Sport, a w internecie na  https://sport.tvp.pl/transmisje. Początek transmisji od godz. 10:00.   

Na ćwierćfinale rywalizację w Gnieźnie zakończyli i na miejscach 5-8 sklasyfikowani zostali Mateusz Świerczyński w singlu, deble mężczyzn  Łukasz Moreń(SKB)/Wojciech Szkudlarczyk(Hubal) i kobiet Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska oraz Karolina Szubert(Technik)/Magdalena Witek, które sklasyfikowane zostały na miejscach 9-16. Przypomnijmy, że do ósemki najlepszych w kraju nie udało się przebić deblom mężczyzn Aleksander Jabłoński(Hubal)/Michał Sobolewski(SKB) a także parze mieszanej Aleksander Jabłoński(Hubal)/Magdalena Witek(SKB), która 17-27.

Strona mistrzostw: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=289289AF-B252-42EC-B8BA-A0B141A957A5

Tak losowali i grali zawodnicy SKB Suwałki

Gra pojedyncza mężczyzn

Kwalifikacje:

Michał Sobolewski

I runda - wolny los

II ruda  – Adrian Koc (1,WWL Badminton Club Marki)  21-11  21-13

III runda - Mateusz Dubowski (ABRM Warszawa)  15-21  11-21

Turniej główny

Mateusz Świerczyński

1/16 - Łukasz Cimosz (3/4, Chojnik Jelenia Góra)  21 -12  21-9

1/8 - Michał Kikosicki(AZS UM łódź)  29-27  21-13

1/4 – Mateusz Dubowski (ABRM Warszawa)   10-21  16-21

 

Gra pojedyncza kobiet

Kamila Augustyn

1/16 – Aneta Niklas (5/8, Dwójka Bytów)  21-12  21-11

1/8 - Emilia Goldwasser(UKS 2 Sobótka)   21-10  21-15

1/4 – Agata Reszelewska (Kiko Zamość)  21-13  21-3

1/2 – Karolina Władzińska(Legia W-wa Badminton)   21-12  21-10

FINAŁ - Wiktoria Dąbczyńska (Orlicz Suchedniów)

 

Gra podwójna mężczyzn

Aleksander Jabłoński(Hubal)/Michał Sobolewski(SKB)

1/16 - Patryk Kordek(Aktywna Piątka Przemyśl)/Maciej Matusz(Technik Głubczyce)  22-20  28:26

1/8 - Miłosz Bochat/Adam Cwalina(1, ABRM Warszawa)  7-21  13-21

 

Łukasz Moreń(SKB)/Wojciech Szkudlarczyk(Hubal)

1/16 – Zbigniew Jasiulewicz/Mariusz Kabat(AZS AGH Kraków)  21-13  21-11

1/8 – Szymon Stokfisz/Wiktor Trecki(5/8, Unia Bieruń)   21-14  21-14

1/4 - Miłosz Bochat/Adam Cwalina(1, ABRM Warszawa)   17-21  19-21

 

Przemysław Wacha(Technik Głubczyce)/Michał Łogosz(SKB)

1/16 - Mateusz Danielak(Tuch Piotrków Tryb.)/Marcin Nowak(Chojnik Jelenia Góra)  21-11  21-12

1/8 Mateusz Dubowski(ABRM W-wa)/Paweł Śmiłowski(3/4, Hubal)  21-13  21-9

1/4 – Maciej Gomoła/Michał Gomoła(5/8, Masovia Płock)  21-11  21-9

1/2 – Paweł Pietryja(Plesbad Pszczyna)/Jan Rudziński(2, Legia W-wa Badminton)   21-19  18-21  21-12

Finał: Miłosz Bochat/Adam Cwalina(1, ABRM Warszawa)   

 

Gra podwójna Kobiet

Karolina Szubert(Technik)/Magdalena Witek(SKB)

1/16 - Agata Iskra(Unia Bieruń)/Agnieszka Szymaszek(AZS AGH Kraków)  21-10  21-9

1/8 Dorota Grzejdak(Kometa Sianów)/Marlena Szkudlarczyk(PTS Puszczykowo)  21-13  21-9

1/4 – Kornelia Marczak(Plesbad Pszczyna)/Magdalena Świerczyńska(UKS Baranowo)  21-23  15-21

Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska

1/16 - Zuzanna Jankowska/Marta Jewtuch(BENINCA UKS Feniks K-K)  21-13  21-10

1/8 Anna Czuchra/Joanna Podedworny(Unia Bieruń)  21-16  21-14

1/4 – Paulina Hankiewicz(ABRM Warszawa)/Dominika Kwaśniak(BENINCA UKS  Feniks K-K)  15-21  21-13  23-21

 

Gra mieszana

Aleksander Jabłoński(Hubal)/Magdalena Witek(SKB)

1/16 – Maciej Dąbrowski/Magda Konieczna(Hubal)  20-22  18-21

 

« inne aktualności
linia