SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

SKB Litpol-Malow liderem ekstraklasy badmintona

16.12.2018

- Zrobiliśmy to co zakładaliśmy, czyli wygraliśmy wszystkie trzy mecze i objęliśmy prowadzenie w tabeli – trzecią rundę podsumowuje Jerzy Szleszyński, prezes SKB Suwałki. – Swoje zrobiła debiutująca w naszym zespole Mette Poulsen, ale bardzo dobrze zaprezentowała się też zastępujaca ją w ostatnim meczu Anastasiya Khomich. Najważniejszym meczem w naszej grupie było spotkanie Hubala z Technikiem, które w przypadku przegranej ekipy z Białegostoku, aktualnego wciąż wicemistrza Polski, mogło być dla niej pożegnaniem z marzeniami o walce o medale w finale sezonu 2018/19. Hubal ostatecznie wygrał ale tylko 4:3 i wciąż jest w grze o medale. Jeśli chodzi o Poulsen, to miała ona spore problemy zdrowotne w sobotę musieliśmy ściągać na halę rehabilitanta, żeby Dunka zagrała przeciwko Hubalowi i Technikowi. W niedzielę już takiej potrzeby nie było i zastępująca ją Anastasiya zrobiła to, czego od niej oczekiwaliśmy. To dziewczyna, o której będzie jeszcze głośno nie tylko w Polsce ale też w Europie, ale być może także na świecie. To talent czystej wody połączony z olbrzymią pracowitością i wiarą, że tylko w ten sposób można osiągać sukcesy.  

 

RUNDA III  

Suwałki:

SKB Litpol-Malow - UKS Hubal Białystok  7 : 0

Scott EVANS - Bartłomiej MRÓZ  11-3 11-3 11-2

Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Paweł ŚMIŁOWSKI  5-11 10-11 11-1 11-8 11-4

Mette POULSEN - Aleksandra RADZISZEWSKA  11-4 11-6 11-6      

Kamila AUGUSTYN - Karolina JANOWSKA  11-7 11-5 11-7   1-0                 

Łukasz MOREŃ/Michał ŁOGOSZ - Bartłomiej MRÓZ/Wojciech SZKUDLARCZYK  11-9 9-11 11-7 11-6           

Kamila AUGUSTYN/Monika BIEŃKOWSKA - Karolina JANOWSKA/Edyta ROGALSKA  11-9 11-6 11-6

Scott EVANS/Mette POULSEN - Paweł ŚMIŁOWSKI/Edyta ROGALSKA  11-6 11-9 11-6

 

SKB Litpol-Malow -Galmet LKS Technik Głubczyce  5 : 2

Scott EVANS/Mette POULSEN- Nikita KHAKIMOV/Karolina SZUBERT  8-11 11-5 10-11 11-9 11-10    

Scott EVANS - Maciej MATUSZ 11-0 11-0 11-0 walkower

Mateusz ŚWIERCZYŃSKI- Bartosz GAŁĄZKA  11-5 11-5 11-1       

Kamila AUGUSTYN- Katerina TOMALOVA  9-11 11-8 7-11 11-8 6-11       

Monika BIEŃKOWSKA- Aleksandra BIAŁEK  8-11 11-10 11-8 11-9

Łukasz MOREŃ/Michał ŁOGOSZ - Bartosz GAŁĄZKA/Nikita KHAKIMOV  6-11  10-11  10-11

Kamila AUGUSTYN/Mette POULSEN- Karolina SZUBERT/Katerina TOMALOVA  9-11 11-4 11-5 11-6

 

SKB Litpol-Malow - MKS Stal Nowa Dęba  7 : 0

Scott EVANS/Anastasiya KHOMICH- Tymoteusz MALIK/Aleksandra PTAK  11-2 11-5 11-7       

Mateusz ŚWIERCZYŃSKI- Rafał LEJKO  11-4 11-8 11-6

Scott EVANS - Szymon MALIK  11-5 11-5 11-3

Anastasiya KHOMICH- Ida WIŚNIEWSKA  11-2 11-7 11-1   

Kamila AUGUSTYN - Klaudia BUKOWIŃSKA  11-8 11-4 11-6

Łukasz MOREŃ/Mateusz ŚWIERCZYŃSKI- Patryk KOPEĆ/Tymoteusz MALIK  10-11 11-9 11-4 11-2 

Kamila AUGUSTYN/Monika BIEŃKOWSKA- Klaudia BUKOWIŃSKA/Jessica ORZECHOWICZ  11-6 11-3 11-7

 

Galmet LKS Technik Głubczyce - MKS Stal Nowa Dęba  5 : 2

UKS Hubal Białystok -MKS Stal Nowa Dęba  6 : 1

UKS Hubal Białystok - Galmet LKS Technik Głubczyce  4 : 3

Komplet wyników: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=BCBB26CE-2D9B-430C-AB11-D0090C0034BF

 

Unia Bieruń

UKS Unia Bieruń - KS Chojnik Jelenia Góra  7 : 0

Sportowa Politechnika Gdańsk – wakat

UKS Unia Bieruń- Sportowa Politechnika Gdańsk  6 : 1

KS Chojnik Jelenia Góra - wakat

KS Chojnik Jelenia Góra- Sportowa Politechnika Gdańsk  4 :3

UKS Unia Bieruń – wakat

Komplet wyników: https://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=A15F59C1-116F-4227-A0D2-D00E9EB9BD10&draw=1

 

UKS Akademia Badmintona Warszawa

UKS Akademia Badmintona Warszawa - AZS AGH Kraków  1 : 6

AZS UM Łódź - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  4 : 3

UKS Akademia Badmintona Warszawa- AZS UM Łódź  4 : 3

AZS AGH Kraków- BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  6 : 1

UKS Akademia Badmintona Warszawa- BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   5 : 2

AZS UM Łódź- AZS AGH Kraków  4 : 3

Komplet wyników: https://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=EE4C0072-40C7-4EF0-B4D6-42CB9E81749A&d=20181215

 

UKS Aktywna Piątka Przemyśl

UKS Aktywna Piątka Przemyśl- UKS Plesbad  Pszczyna  5 : 2

ABRM Warszawa– OSSM-SMS Białystok  6 : 1

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - ABRM Warszawa  2 : 5

OSSM-SMS Białystok- UKS Plesbad Pszczyna  6 : 1

ABRM Warszawa- UKS Plesbad Pszczyna  6 : 1

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - OSSM-SMS Białystok  2 : 5

Komplet wyników: https://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=90B8B208-AAA6-4175-885F-6F2F4BA774C8&draw=2

 

Kolejne terminy ekstraklasy:

RUNDA IV 12-13.01.19

Kędzierzyn-Koźle: BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, SKB Litpol-Malow, Unia Bieruń i ABRM Warszawa

Białystok:UKS Hubal Białystok, UKS Plesbad Pszczyna, AZS UM Łódź,

Kraków:  AZS AGH Kraków, KS Chojnik Jelenia Góra, OSSM-SMS Białystok, MKS Stal Nowa Dęba    

Głubczyce: Galmet LKS Technik Głubczyce, UKS Aktywna Piątka Przemyśl, Sportowa Politechnika Gdańsk, UKS Akademia Badmintona Warszawa

 

RUNDA V 26-27.01.19

Łódź: AZS UM Łódź, SKB Litpol-Malow, KS Chojnik Jelenia Góra i UKS Aktywna Piątka

Białystok:OSSM-SMS Białystok, UKS Hubal Białystok, BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, Sportowa Politechnika Gdańsk    

Bieruń:Unia Bieruń, UKS Plesbad Pszczyna, MKS Stal Nowa Dęba, UKS Akademia Badmintona Warszawa

 

FINAŁ Suwałki 9-10.02.19 z udziałem czterech najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej, system 1-4, 2-3, zwycięzcy o złoto, pokonani o brąz

 

Tabela po II rundzie (w kolejności liczba spotkań, punkty, zwycięstwa/porażki, punkty meczowe, sety, lotki):

1. SKB Litpol-Malow Suwałki  8 – 22 – 8/0 – 50:6 – 158:39 – 2041:1310

2. ABRM Warszawa  9 – 21 – 9/0 – 52:9 – 166:42 – 2097:1436

3. UKS Hubal Białystok  9 – 18 – 6/3 – 37:26 – 130:98 – 2066:1923

4. Galmet LKS Technik Głubczyce  9 – 17 – 7/2 – 45:18 – 147:75 – 2094:1732

5. AZS AGH Kraków  9 – 17 - 6/3 – 38:25 – 133:93 – 2009:1881

6. UKS Aktywna Piątka Przemyśl  8 – 15 – 5/3 – 32:24 – 105:85 – 1708:1591

7. OSSM-SMS Białystok 8 – 14 – 5/3 – 31:25 – 110:91 – 1837:1678

8. AZS UM Łódź  9 – 12 – 5/5 – 36:28 – 138:106 – 2030:1979

9. Legia W-wa Badm. (UKS AB W-wa)  9 – 8 – 4/6 – 18:38 – 125:88 – 1550:1873

10. UKS Unia Bieruń  8 – 7 – 5:3 – 22:34 – 84:118 – 1646:1880

11. UKS Plesbad Pszczyna  9 – 6 – 3/6 – 21:42– 87:149 – 1911:2278

12. BENINCA Feniks Kędzierzyn-Koźle  8 – 4 – 1/7 - 17:39 – 76:129 – 1701:2004

13. MKS Stal Nowa Dęba  8 – 3 – 2/6 - 16:40 – 63:134 – 1533:1913

14. KS Chojnik Jelenia Góra  8 – 3 – 1:7 – 13:43 – 66:141 – 1696:2040

15. Sportowa Politechnika Gdańsk  8 – 2 – 0:8 – 11:45 – 59:146 – 1640:2057

 

« inne aktualności
linia