SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

W ten weekend 2 runda Drużynowych Mistrzostw Polski także w Suwałkach

20.11.2018

Faworytami turnieju w Suwałkach są gospodarze, którzy wystąpią bez obojga Duńczyków, Irlandczyka i Szkota oraz kontuzjowanego Michała Sobolewskiego. Najbardziej znani zawodnicy rywali to Damian Pławecki (Plesbad), Alzbeta Basova(Czechy), Dominika Guzik-Płochowska, Barbara Kulanty (przed laty grała w SKB Litpol-Malow), Dariusz Janik, Hubert Pączek, Tomasz Persona (wszyscy AZS AGH).

Skład SKB Litpol-Malow na II rundę: Kamila Augustyn, Monika Bieńkowska, Gabriela Grosz, Anastasiya Khomich (16-letnia Białorusinka z Kartą Polaka), Michał Łogosz, Łukasz Moreń i Mateusz Świerczyński.

Równlegle z meczami w Suwałkach turnieje II rundy ekstraklasy badminotna rozegrane zostaną w Warszawie (hitem będzie mecz wicemistrzów kraju Hubala Białystok z gospodarzami turnieju Akademią Badmintona Roberta Mateusiaka) oraz w Głubczycach i Nowej Dębie.    

RUNDA II

Suwałki

Sobota, 24.11.

godz.10.00

UKS Plesbad Pszczyna - Sportowa Politechnika Gdańsk

SKB „Litpol – Malow” Suwałki - AZS AGH Kraków

godz.16. 00

AZS AGH Kraków - Sportowa Politechnika Gdańsk

SKB „Litpol – Malow” Suwałki - UKS Plesbad Pszczyna

Niedziela, 25.11.

godz.10. 00

AZS AGH Kraków - UKS Plesbad Pszczyna

SKB „Litpol – Malow” Suwałki - Sportowa Politechnika Gdańsk

Komplet wyników na : https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=8A42C6AE-E2F9-4B81-B15D-5A1992CBA2F4

 

Warszawa

Sobota, 24.11.

ABRM Warszawa - UKS Hubal Białystok

KS Chojnik Jelenia Góra - UKS Akademia Badmintona Warszawa

ABRM Warszawa - KS Chojnik Jelenia Góra

UKS Akademia Badmintona Warszawa - UKS Hubal Białystok

Niedziela, 25.11.

ABRM Warszawa -UKS Akademia Badmintona Warszawa

KS Chojnik Jelenia Góra - UKS Hubal Białystok

Komplet wyników na: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=7B9BE48C-351C-433D-9E77-7CC69D904031

Głubczyce

Sobota, 24.11.

OSSM-SMS Białystok - UKS Unia Bieruń

Galmet LKS Technik Głubczyce - AZS UM Łódź

OSSM-SMS Białystok - ASZ UM Łódź

Galmet LKS Technik Głubczyce - UKS Unia Bieruń

Niedziela, 25.11.

OSSM-SMS Białystok - Galmet LKS Technik Głubczyce

UKS Unia Bieruń - AZS UM Łódź

Komplet wyników na: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=934CB7FA-1B44-43FC-8542-D19C6D32C1AC

Nowa Dęba

Sobota, 24.11.

BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn Kożle - UKS Aktywna Piątka Przemyśl

MKS Stal Nowa Dęba - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn - Koźle

MKS Stal Nowa Dęba - UKS Aktywna Piątka Przemyśl

Komplet wyników na: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=15D94B83-01DE-4C47-8461-8B2F272B0EF3

Kolejne terminy ekstraklasy:

RUNDA III 15-16.12.

Suwałki: SKB Litpol-Malow, Hubal Białystok, Galmet LKS Technik Głubczyce i MKS Stal Nowa Dęba.

RUNDA IV 12-13.01.2019

Kędzierzyn-Koźle: BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, SKB Litpol-Malow, Unia Bieruń i ABRM Warszawa

RUNDA V 26-27.01.19

Łódź: AZS UM Łódź, SKB Litpol-Malow, KS Chojnik Jelenia Góra i UKS Aktywna Piątka Przemyśl.

FINAŁ Suwałki 9-10.02.19 z udziałem czterech najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej, system 1-4, 2-3, zwycięzcy o złoto, pokonani o brąz

Tabela (w kolejności liczba spotkań, punkty, zwycięstwa/porażki, punkty meczowe, sety, lotki):

1. UKS Hubal Białystok  3 – 7 – 2/1 – 14:7 – 49:25 – 717:576

2. Galmet LKS Technik Głubczyce  3 – 6 – 3/0 – 20:1 – 61:9 – 741:445

3. UKS Aktywna Piątka Przemyśl  3 – 6 – 2/1 – 12:9 – 38:30 – 581:551

4. SKB Litpol-Malow Suwałki  2 – 4 – 2/0 – 12:2 – 39:13 – 522-357

5. AZS AGH Kraków  3 – 4 2/1 – 10:11 – 37:39 – 668:656

6. UKS Plesbad Pszczyna  3 – 4 – 2/1 – 12:9 – 44:41 – 747:757

7. ABRM Warszawa  3 – 3 – 3/0 – 20:1 – 60:7 – 709:413

8. AZS UM Łódź  3 – 2 – 2/1 – 13:8 – 43:34 – 703:678

9. OSSM-SMS Białystok 2 – 2 –1/1 – 7:7 – 26:25 – 437-453

10. BENINCA Feniks Kędzierzyn-Koźle  3 – 2 – 1/2 - 7:14 – 30:47 – 617:736

11. MKS Stal Nowa Dęba  3 – 1 – 1/2 - 7:14 – 26:51 – 617:747

12. UKS Unia Bieruń  3 – 1 – 0:3 – 6:15 – 21:51 – 533:716

13. UKS AB Waszawa 2 – 0 – 0/2 – 2:12 – 11:38 – 344:493

14. KS Chojnik Jelenia Góra  3 – 0 – 0:3 – 3:18 – 20:58 – 620:787

15. Sportowa Politechnika Gdańsk  3 – 0 – 0:3 – 2:19 – 21:58 – 604:795

 

« inne aktualności
linia