SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

KME. BC Chambly Oise - SKB Litpol-Malow 4 : 1, o półfinał też z... Francuzami

21.06.2018

Pozostałe pary ćwierćfinałowe to: Primorye Vladivostok (Russia) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic), Lokomotiva Kosice (Slovakia) - Calvi Network BC Milano (Italy) i Recreativo Ies La Orden (Spain) - BC Chambly Oise (France).

 
Wyniki w grupach:
 
Grupa 1
 
Lokomotiva Kosice (Slovakia) - Moss BK (Norway)  4:1 
 
Issy Les Moulineaux BC (France, Mistrz Europy 2017, rozstawiony) - Lokomotiva Kosice (Slovakia)  4 : 1
 
Issy Les Moulineaux BC (France) - Moss BK (Norway)  5:0
 
Tabela:
 
1. Issy Les Moulineaux BC (France) – awans do ćwierćfinału
 
2. Lokomotiva Kosice (Slovakia) – awans do ćwierćfinału
 
3. Moss BK (Norway) 
 
Grupa 2
 
Valmiera BK (Latvia) - SKB Litpol-Malow Suwałki 0 : 5
 
Una Brega – Febby Angguni  18:21, 10:21
 
Andis Berzins – Kieran Merrilees  4:21, 10:21 
 
Diana Baltina/Anita Svalbe - Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska  7:21, 7:21
 
Arturs Kelpe/Maris Loiko – Michał Łogosz/Łukasz Moreń  8:21, 7:21 
 
Una Berga/Andis Berzins – Kamila Augustyn/Scott Evans  5:21, 19:21
 
BC Chambly Oise (France) - Valmiera BK (Latvia)  5 : 0
 
Eetu HEINO - Andis BERZINS  21:8, 21:12         
 
Soraya DE VISCH EIJBERGEN - Una BERGA  21:5, 21:7        
 
Robert MATEUSIAK/Quentin VINCENT - Arturs KELPE/Mairis LOIKO  21:6, 21:5 
 
Lorraine BAUMANN/Soraya DE VISCH EIJBERGEN - Diana BALTINA/Anita SVALBE
 
21:6, 21:8       
 
Quentin VINCENT/Lorraine BAUMANN - Andis BERZINS/Una BERGA  21:10, 21:13
 
BC Chambly Oise (France) - SKB Litpol-Malow Suwałki  4 : 1
 
Quentin VINCENT/Lorraine BAUMANN - Scott EVANS/Kamila AUGUSTYN 18:21, 21:23
 
Eetu HEINO- Kieran MERRILEES  21:16,  17:21,  21:17
 
Soraya DE VISCH EIJBERGEN- Febby ANGGUNI  21:18, 21:10
 
Robert MATEUSIAK/Quentin VINCENT- Michał ŁOGOSZ/Łukasz MOREŃ  11:21, 21:15,  21:16
 
Lorraine BAUMANN/Soraya DE VISCH EIJBERGEN- Febby ANGGUNI/Kamila AUGUSTYN  21:11, 21:7
 
Tabela:
 
1.BC Chambly Oise (France) – awans do ćwierćfinału
 
2.SKB Litpol-Malow Suwałki – awans do ćwierćfinału
 
3.Valmiera BK (Latvia) 
 
Grupa 3.
 
Calvi Network BC Milano (Italy, rozstawiony) - BK 73 Deltacar Benatky (Czech Republic)  3 : 2
 
ACF Che LAGOENSE (Portugal) - BAD79 Anderlecht (Belgium) 5 : 0
 
Calvi Network BC Milano (Italy, rozstawiony) - ACD Che Lagoense (Portugal)  5 : 0
 
BAD79 Anderlecht (Belgium) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic)  1 : 4
 
Calvi Network BC Milano (Italy) - BAD79 Anderlecht (Belgium)  5 : 0
 
ACD Che Lagoense (Portugal) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic)  0 : 5
 
Tabela:
 
1. Calvi Network BC Milano (Italy) – awans do ćwierćfinału
 
2. BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic) – awans do ćwierćfinału
 
3. ACF Che LAGOENSE (Portugal)
 
4. BAD79 Anderlecht (Belgium) 
 
Grupa 4.
 
UKS Hubal Białystok - BC Jonglenster (Luxembourg)  5 : 0
 
Primorye Vladivostok (Russia, rozstawiony) - Recreativo Ies La Orden (Espania) 4 : 1
 
Primorye Vladivostok (Russia) - UKS Hubal Białystok  5 : 0
 
BC Jonglenster (Luxembourg) - Recreativo Ies La Orden (Espania)  0 : 5
 
Primorye Vladivostok (Russia) - BC Jonglenster (Luxembourg)  5 : 0
 
UKS Hubal Bialystok - Recreativo Ies La Orden (Spain)  2 : 3
 
Tabela:
 
1. Primorye Vladivostok (Russia) – awans do ćwierćfinału
 
2. Recreativo Ies La Orden (Spain)  - awans do ćwierćfinału
 
3. Hubal Białystok
 
4. BC Jonglenster (Luxembourg) 
 
Program mistrzostw
 
Piątek, 22.06.
 
pojedynki ćwierćfinałowe
 
godz. 10.00
 
Issy Les Moulineaux BC (France) – SKB Litpol – Malow Suwałki
 
Primorye Vladivostok (Russia) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic),
 
godz. 13.00
 
Lokomotiva Kosice (Slovakia) - Calvi Network BC Milano (Italy)
 
Recreativo Ies La Orden (Spain) - BC Chambly Oise (France)
 
pojedynki półfinałowe i dekoracja brązowych medalistów godz. 17.00 i 19:00 
 
Sobota, 23.06.
 
godz. 11.00 - finał Mistrzostw, dekoracje i zakończenie.
 
Końcowa klasyfikacja:
 
1.
 
2.
 
3-4.
 
5-8.
 
9-12. Moss BK (Norway), Valmiera BK (Latvia), ACF Che LAGOENSE (Portugal), Hubal Białystok  
 
13-14. BC Jonglenster (Luxembourg), BAD79 Anderlecht (Belgium)    
 
Oficjalna strona mistrzostw http://ecc2018.bialystok.pl/
 
Relacje live i komplet wyników:  https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=B457D0F2-A282-4DA2-A249-7BECF294147B
 
Występ SKB Litpol-Malow Suwałki w finale Klubowych Mistrzostw Europy dofinansował Urząd Miejski w Suwałkach.
 
 
 
Pozostałe pary ćwierćfinałowe to: Primorye Vladivostok (Russia) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic), Lokomotiva Kosice (Slovakia) - Calvi Network BC Milano (Italy) i Recreativo Ies La Orden (Spain) - BC Chambly Oise (France).
 
Wyniki w grupach:
 
Grupa 1
 
Lokomotiva Kosice (Slovakia) - Moss BK (Norway)  4:1 
 
Issy Les Moulineaux BC (France, Mistrz Europy 2017, rozstawiony) - Lokomotiva Kosice (Slovakia)  4 : 1
 
Issy Les Moulineaux BC (France) - Moss BK (Norway)  5:0
 
Tabela:
 
1. Issy Les Moulineaux BC (France) – awans do ćwierćfinału
 
2. Lokomotiva Kosice (Slovakia) – awans do ćwierćfinału
 
3. Moss BK (Norway) 
 
Grupa 2
 
Valmiera BK (Latvia) - SKB Litpol-Malow Suwałki 0 : 5
 
Una Brega – Febby Angguni  18:21, 10:21
 
Andis Berzins – Kieran Merrilees  4:21, 10:21 
 
Diana Baltina/Anita Svalbe - Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska  7:21, 7:21
 
Arturs Kelpe/Maris Loiko – Michał Łogosz/Łukasz Moreń  8:21, 7:21 
 
Una Berga/Andis Berzins – Kamila Augustyn/Scott Evans  5:21, 19:21
 
BC Chambly Oise (France) - Valmiera BK (Latvia)  5 : 0
 
Eetu HEINO - Andis BERZINS  21:8, 21:12         
 
Soraya DE VISCH EIJBERGEN - Una BERGA  21:5, 21:7        
 
Robert MATEUSIAK/Quentin VINCENT - Arturs KELPE/Mairis LOIKO  21:6, 21:5 
 
Lorraine BAUMANN/Soraya DE VISCH EIJBERGEN - Diana BALTINA/Anita SVALBE
 
21:6, 21:8       
 
Quentin VINCENT/Lorraine BAUMANN - Andis BERZINS/Una BERGA  21:10, 21:13
 
21.06. godz. 16:00
 
BC Chambly Oise (France) - SKB Litpol-Malow Suwałki  4 : 1
 
Quentin VINCENT/Lorraine BAUMANN - Scott EVANS/Kamila AUGUSTYN 18:21, 21:23
 
Eetu HEINO- Kieran MERRILEES  21:16,  17:21,  21:17
 
Soraya DE VISCH EIJBERGEN- Febby ANGGUNI  21:18, 21:10
 
Robert MATEUSIAK/Quentin VINCENT- Michał ŁOGOSZ/Łukasz MOREŃ  11:21, 21:15,  21:16
 
Lorraine BAUMANN/Soraya DE VISCH EIJBERGEN- Febby ANGGUNI/Kamila AUGUSTYN  21:11, 21:7
 
Tabela:
 
1.BC Chambly Oise (France) – awans do ćwierćfinału
 
2.SKB Litpol-Malow Suwałki – awans do ćwierćfinału
 
3.Valmiera BK (Latvia) 
 
Grupa 3.
 
Calvi Network BC Milano (Italy, rozstawiony) - BK 73 Deltacar Benatky (Czech Republic)  3 : 2
 
ACF Che LAGOENSE (Portugal) - BAD79 Anderlecht (Belgium) 5 : 0
 
Calvi Network BC Milano (Italy, rozstawiony) - ACD Che Lagoense (Portugal)  5 : 0
 
BAD79 Anderlecht (Belgium) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic)  1 : 4
 
Calvi Network BC Milano (Italy) - BAD79 Anderlecht (Belgium)  5 : 0
 
ACD Che Lagoense (Portugal) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic)  0 : 5
 
Tabela:
 
1. Calvi Network BC Milano (Italy) – awans do ćwierćfinału
 
2. BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic) – awans do ćwierćfinału
 
3. ACF Che LAGOENSE (Portugal)
 
4. BAD79 Anderlecht (Belgium) 
 
Grupa 4.
 
UKS Hubal Białystok - BC Jonglenster (Luxembourg)  5 : 0
 
Primorye Vladivostok (Russia, rozstawiony) - Recreativo Ies La Orden (Espania) 4 : 1
 
Primorye Vladivostok (Russia) - UKS Hubal Białystok  5 : 0
 
BC Jonglenster (Luxembourg) - Recreativo Ies La Orden (Espania)  0 : 5
 
Primorye Vladivostok (Russia) - BC Jonglenster (Luxembourg)  5 : 0
 
UKS Hubal Bialystok - Recreativo Ies La Orden (Spain)  2 : 3
 
Tabela:
 
1. Primorye Vladivostok (Russia) – awans do ćwierćfinału
 
2. Recreativo Ies La Orden (Spain)  - awans do ćwierćfinału
 
3. Hubal Białystok
 
4. BC Jonglenster (Luxembourg) 
 
Program mistrzostw
 
Piątek, 22.06.
 
pojedynki ćwierćfinałowe
 
godz. 10.00
 
Issy Les Moulineaux BC (France) – SKB Litpol – Malow Suwałki
 
Primorye Vladivostok (Russia) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic),
 
i 13.00
 
Lokomotiva Kosice (Slovakia) - Calvi Network BC Milano (Italy) i Recreativo Ies La Orden (Spain) - BC Chambly Oise (France)
 
pojedynki półfinałowe i dekoracja brązowych medalistów godz. 17.00 i 19:00 -
 
Sobota, 23.06.
 
godz. 11.00 - finał Mistrzostw, dekoracje i zakończenie.
 
Końcowa klasyfikacja:
 
1.
 
2.
 
3-4.
 
5-8.
 
9-12. Moss BK (Norway), Valmiera BK (Latvia), ACF Che LAGOENSE (Portugal),
 
Hubal Białystok,    
 
13-14. BC Jonglenster (Luxembourg), BAD79 Anderlecht (Belgium)    
 
Oficjalna strona mistrzostw http://ecc2018.bialystok.pl/
 
Relacje live i komplet wyników:  https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=B457D0F2-A282-4DA2-A249-7BECF294147B
 
Występ SKB Litpol-Malow Suwałki w finale Klubowych Mistrzostw Europy dofinansował Urząd Miejski w Suwałkach.
 
 
 
« inne aktualności
linia