SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

KME. Mistrzowie Francji za mocni dla Łotyszy

20.06.2018

W Białymstoku rywalizuje 14. drużyn z 12 państw (po dwa zespoły w turnieju mają Francja i Polska). Tytułu Klubowego Mistrza Europy broni francuski Issy Les Moulineaux BC.  Francję reprezentuje też druga drużyna, a jest nią mistrz kraju znad Sekwany BC Chambly Oise. Dwa zespoły wystawiła też Polska, a są to aktualny mistrz kraju SKB Litpol Malow Suwałki oraz gospodarz turnieju UKS Hubal Białystok.

W pierwszym etapie rywalizacja odbywa się w dwóch grupach 4-drużynowych i dwóch po 3 drużyny. Z każdej grupy do ćwierćfinałów awansują po 2 zespoły. Drabinka rozgrywek od 1/4 ustalona zostanie w drodze losowania, z tym że w ćwierćfinale nie mogą się spotkać drużyny z grupy.

Wyniki w grupach (mecze w hali przy ul. Suchowolca 26 w Białymstoku)

Grupa 1

Lokomotiva Kosice (Slovakia) - Moss BK (Norway)  4:1 

Issy Les Moulineaux BC (France, Mistrz Europy 2017, rozstawiony) - Lokomotiva Kosice (Slovakia)  4 : 1

Grupa 2

Valmiera BK (Latvia) - SKB Litpol-Malow Suwałki 0 : 5

Una Brega – Febby Angguni  18:21, 10:21

Andis Berzins – Kieran Merrilees  4:21, 10:21 

Diana Baltina/Anita Svalbe - Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska  7:21, 7:21

Arturs Kelpe/Maris Loiko – Michał Łogosz/Łukasz Moreń  8:21, 7:21 

Una Berga/Andis Berzins – Kamila Augustyn/Scott Evans  5:21, 19:21

BC Chambly Oise (France) - Valmiera BK (Latvia)  5 : 0

Eetu HEINO - Andis BERZINS  21:8, 21:12         

Soraya DE VISCH EIJBERGEN - Una BERGA  21:5, 21:7        

Robert MATEUSIAK/Quentin VINCENT - Arturs KELPE/Mairis LOIKO  21:6, 21:5 

Lorraine BAUMANN/Soraya DE VISCH EIJBERGEN - Diana BALTINA/Anita SVALBE

21:6, 21:8       

Quentin VINCENT/Lorraine BAUMANN - Andis BERZINS/Una BERGA  21:10, 21:13

Grupa 3.

Calvi Network BC Milano (Italy, rozstawiony) - BK 73 Deltacar Benatky (Czech Republic)  3 : 2

ACF Che LAGOENSE (Portugal) - BAD79 Anderlecht (Belgium) 5 : 0

Calvi Network BC Milano (Italy, rozstawiony) - ACD Che Lagoense (Portugal)  4 : 0

BAD79 Anderlecht (Belgium) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic)  1 : 4

Grupa 4.

UKS Hubal Białystok - BC Jonglenster (Luxembourg)  5 : 0

Primorye Vladivostok (Russia, rozstawiony) - Recreativo Ies La Orden (Espania) 4 : 1

Primorye Vladivostok (Russia) - UKS Hubal Białystok  5 : 0

BC Jonglenster (Luxembourg) - Recreativo Ies La Orden (Espania)  0 : 5

Program mistrzostw

Czwartek, 21.06.

g. 12:00

Grupa 1.

Issy Les Moulineaux BC (France) - Moss BK (Norway)                

Grupa 4

Primorye Vladivostok (Russia) - BC Jonglenster (Luxembourg)

UKS Hubal Bialystok - Recreativo Ies La Orden (Spain)

Godz. 16:00

Grupa 2

BC Chambly Oise (France) - SKB Litpol-Malow Suwałki

Grupa 3

Calvi Network BC Milano (Italy) - BAD79 Anderlecht (Belgium)

ACD Che Lagoense (Portugal) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czech Republic)          

xxx

Piątek, 22.06. godz. 10.00 - pojedynki ćwierćfinałowe

Sobota, 22.06. godz. 16.00 - pojedynki półfinałowe i dekoracja brązowych medalistów

Niedziela, 23.06. godz. 12.00 - finał Mistrzostw, dekoracje i zakończenie.

Oficjalna strona mistrzostw http://ecc2018.bialystok.pl/

Relacje live i komplet wyników:  https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=B457D0F2-A282-4DA2-A249-7BECF294147B

Występ SKB Litpol-Malow Suwałki w finale Klubowych Mistrzostw Europy dofinansował Urząd Miejski w Suwałkach.

 

 

« inne aktualności
linia