SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Suwalczanie na GP w Sobótce i Kępnie

24.04.2018

Grand Prix Polski Juniorów Młodszych – Sobótka

Gra pojedyncza:

Grzegorz Hołub

Grupa A 2 – 3. miejsce

Mikołaj Piórkowski (3/4, Match Point Ślęza 11:21, 8:21

Karol Budny (Beninka UKS Feniks K-K) 15:21, 15:21

O miejsca 9-12

Paweł Cipielewski

Grupa A 3 – 2. miejsce

Szymon Maciąg (3/4,Start Widełka 14:21,15:21

Mikołaj Szymanowski (Beninka UKS Feniks K-K) 21:0, 21:0 walkower

Mateusz Hołub

Grupa A 4 – 2. miejsce

Andrzej Niczyporuk (2, AZSUW Warszawa) 10:21, 16:21

Piotr Wiecigroch (BKB Set Mazańcowice) 21:14, 21:13

Michał Aleksandrowicz (13)

Grupa B 1 – 1. miejsce

Jakub Mikołajczyk (AZSUW Warszawa) 21:7, 21:9

Jakub Korga (UKS Kiko Zamość) 21:13, 24:22

O miejsca 13-16

Jan Filipowicz

Grupa B 3 – 2. miejsce

Jakub Suszczyński (15/16, Stal Nowa Dęba) 9:21, 9:21

Filip Wierciński (Match Point Ślęza)  21:15, 21:12

O miejsca 5-8

Paweł Cipielewski - Mateusz Hołub  16:21, 13:21

Mateusz Hołub – Adrian Krawczyk (Hubal Białystok) 19:21, 14:21

O miejsca 9-12

Grzegorz Hołub

Kacper Linke (Akro-Bad Warszawa)  21:15, 21:6

Piotr Wiercioch (Set Mazańcowice) 21:11, 23:21

Sebastian Lenczewski

Grupa B 4 – 1. miejsce

Łukasz Pyrchla (14, Kolejaz Częstochowa) 21:19, 13:21, 23:21

Bartłomiej Woźniak (Kiko Zamość) 22:20, 22:20

O miejsca 13-16

Michał Aleksandrowicz – Mateusz Rawiak  (Hubertus Zalesie Górne) 21:16, 18:21, 23:21

Michał Aleksandrowicz - Jakub Suszczyński (15/16, Stal Nowa Dęba) 16:21, 11:21

Sebastian Lenczewski - Jakub Suszczyński (15/16, Stal Nowa Dęba) 15:21, 13:21

O miejsca 17-20

Jan Filipowicz – Bartłomiej Woźniak (Kiko Zamość) 21:11, 21:13

Jan Filipowicz – Konrad Krystek (Orbitek Straszęcin) 18:21, 21:8, 16:21

Końcowa klasyfikacja:

6. Mateusz Hołub

7-8. Paweł Cipielewski

9. Grzegorz Hołub

14. Michał Aleksandrowicz

15-16. Sebastian Lenczewski

18. Jan Filipowicz

Gra pojedyncza dziewcząt

Gabriela Grosz

Gupa A 4 – 2. miejsce

Zuzanna Jankowska (2, Beninca UKS Feniks K – K)  12:21, 21:15, 10:21

Laura Gronkiewicz (Masovia Płock) 21:19, 21:23, 21:11

O miejsca 5-8

Julia Pławecka 15:21, 19:21

W klasyfikacji końcowej miejsce 7-8.

 

Gra podwójna

Chłopcy:

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub

Grupa A 1 – 3. miejsce

Mikołaj Piórkowski/Mikołaj Wrzalik (1,Match Point Ślęza)  4:21, 7:21

Adam Bibik(Sportowa Politechnika Gdańsk)/Jakub Suszyński (Stal Nowa Dęba) 19:21, 21:14, 18:21

Przemysław Orszulak/Łukasz Pyrchla (Kolejarz Częstochowa) 21:2, 21:8)

O miejsca 5-6

Kacper Kopacz/Kacper Linke (UTS Akro-Bad Warszawa) 23:21, 21:18

Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub

Grupa A 2 – 2. miejsce

Karol Budny(Beninca UKS Fen iks K-K)/Szymon Maciąg(2, Start Widełka)  9:21, 21:7, 13:21

Kacper Kopacz/Kacper Linde(Akro-Bad Warszawa) 21:8, 21:18

Wiktor Grzyb(Orbitek Straszęcin)/Filip Wierciński(Match Point Ślęza) 21:6, 17:21, 21:12)

O miejsca 3-4

Adam Bibik(Sportowa Politechnika Gdańsk)/Jakub Suszyński(Stal Nowa Dęba) 21:16, 21:17

Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski (9)

Grupa B 1 – 2. miejsce

Kacper Górniak/Piotr Heinke (Chojnik Jelenia Góra) 21:17, 16:21, 19:21

Jakub Korga/Bartłomiej Woźn iak (Kiko Zamość) 21:17, 21:10

Paweł Marszałek(Plesbad Pszczyna)/Piotr Stachowicz(MKS Strzelce Opolskie) 21:14, 21:11)

0 miejsce 11-12

Adam Kasprzak/Jakub Smolak (Kiko Zamość) 11:21, 21:12, 21:18

Końcowa klasyfikacja

3. Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub

5. Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub

11. Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

 

Dziewczęta:

Gabriela Grosz/Jessica Orzechowicz (UKS MixTeam Tarnowiec)

Grupa A 3. miejsce (gorszym stosunkiem setów)

Dominika Chojnacka(---)/Marcelina Franczuk(1, Sporotwa Politechniak Gdańsk) 21:18, 19:21, 21:10

Patrycja Kuszmar(Kometa Sianów)/Nina Żwan(Akro-Bad Warszawa) 16:21, 20:22

Weronika Niklas(Dwójka Bytów)/Julia Prokopczuk(Beninka Feniks K-K) 5:21, 21:16, 23:21

Amelia Bukowińska(UMKS Dubiecko)/Joanna Szerszeń(Orbitek Straszęcin) 21:10, 21:10

O miejsce 5-6.

Laura Gronkiewicz/Olga Krzemińska (Masovia Płock) 21:10, 21:15

Końcowa klasyfikacja - 5. miejsce

 

Grand Prix Juniora i Młodzika Kępno

Gra pojedyncza juniorów

Filip Grabowski

Grupa B – 2. miejsce

Kamil Zawada (Kiko Zamość) 19:21, 12:21

Filip Matysiak (UKS Junior Wrzosowa) 21:0, 21:0 walkower

Michał Barański (5/8) 

Grupa G – 2. miejsce

Jakub Liu (Match Point Ślęza) 21:9, 21:18

Miłosz Piotrowski (Kiko Zamość) 16:21, 18:21

Sebastian Bilbin

Grupa I – 1. miejsce

Łukasz Zwierzchowski (UKSB Milenium Warszawa) 21:19, 19:21, 21:15

Jakub Marcinkowski (Park Dair Playce Poznań) 21:3, 21:13

Finały

1/8 Adam Bogacz (5/8, Match Point Ślęza) 14:21, 21:10, 12:21

Klasyfikacja końcowa  - 9. miejsce

Gra podwójna

Filip Grabowski/Kacper Okrojek (Korona Pabianice)

Grupa B – 3. miejsce

Jakub Melaniuk(Milenium Waszawa)/Szymon Ślepecki(2, Technik Głubczyce) 21:8, 21:10

Jakub Kędziora/Wojciech {awlik(PTS Puszczykowo) 21:17, 16:21, 15:21

Michał Barański/Sebastian Bilbin (3/4)

Grupa C – 2. miejsce

Szymon Cybulski/Jakub Gałązka (Sportowa Politechniak Gdańsk) 15:21, 11:21

Norbert Markowski(Kometa Sianów)/Karol Szempliński(Badminton Stare Babice) 21:14, 21:14

Młodziczki

Gra pojedyncza

Natalia Lenczewska

Grupa K – 1. miejsce

Oliwia Małecka (Kiko Zamość)  21:12, 21:6

Maria Leciej (PTS Puszczykowo) 21:2, 21:15

Finały

Julia Stankiewicz (5/8, Hubal Białystok)  18:21, 13:21

Klasyfikacja końcowa miejsce 9-16

Oliwia Niedźwiedzka

Grupa P – 2. miejsce

Zuzanna Zimoch(KB Vol-Trick Kępno) 21:12, 21:9

Klaudia Zator (9/16, Orbitek Straszęcin)  19:21, 21:12, 15:21

Gra podwójna

Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka

1/16 wolny los

1/8 Gabriela Skórkowska/Aleksandra Węsławowicz (ABRM Warszawa)  20:22, 21:9, 7:21

Klasyfikacja końcowa miejsce 9-16

 

« inne aktualności
linia