SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Pięć medali dla SKB na Pucharze Gór Świętokrzyskich

29.03.2018

Ale pozostali także spisali się na miarę swoich aktualnych możliwości. To był kolejny sprawdzian suwalskiej młodzieży nie tylko z przygotowania fizycznego i taktycznego, ale także psychicznego podejścia do rywalizacji z wyżej notowanymi zawodnikami. Sprawdzian dodajmy udany.

Oto wyniki i lokaty naszych zawodniczek i zawodników:

U 17

Gra pojedyncza

Rozgrywki grupowe

Grzegorz Hołub (5/8) 1. m-ce w gr. 3

Piotr Sadalski (Orkan Przeźmierowo) 16:21, 21:17, 21:6

Andrzej Pięta (Orlicz Suchedniów)  21:11, 21:12

Michał Aleksandrowicz (9/16) 1. m-ce w gr. 6

Piotr Heinke (Chojnik Jelenia Góra)  21:11, 23:21

Kamil Kisielewski (Hubal Białystok)  21:11, 21:10

Sebastian Lenczewski (17/19) 2. m-ce w gr. 9

Jakub Korga (Kiko Zamość)  21:14, 21:18

Aleksandr Aleksandrovich (Białoruś)  9:21, 21:13, 10:21

Jan Filipowicz (17/19) 2. m-ce w gr. 10

Michał Borowiec (SET Mazańcowice) 21:17, 21:14

Adam Bibik (AZSUM Łódź)  8:21, 13:21

Paweł Cipielewski (9/16) 1. m-ce w gr. 13

Jakub Waloszek (SET Mazańcowice)  21:13, 21:9

Kacper Kopacz (UTS Akro-Bad Warszawa)  21:11, 21:15

Maksim Owczinnikov (Białoruś, trenuje w SKB) 1. m-ce w gr.  17

Mateusz Hołub (5/8) 2. m-ce w gr. 17

Mateusz Hołub - Maksim Owczinnikov (Białoruś, trenuje w SKB) 16:21, 10:21

Jakub Mikołajczak (PTS Puszczykowo)  21:6, 21:7

Maksim Owczinnikov -Jakub Mikołajczak (PTS Puszczykowo)  21:8, 21:15

Runda finałowa

Grzegorz Hołub (5/8) końcowa lokata 5-8

1/16 wolny los

1/8 Michał Szczypka (9/16, BKB Set Mazańcowice) 21:14, 21:16

1/4 Andrzej Niczyporuk (1, A|SUW Warszawa) 14:21, 18:21

Michał Aleksandrowicz (9/16) końcowa lokata 9-16

1/16 wolny los

1/8 Karol Budny (3/4, Beninca UKS Feniks K-K) 11:21, 12:21

Paweł Cipielewski (9/16) końcowa lokata 9-16

1/16 wolny los

1/8 Adrian Krawczyk (3/4, Hubal) 9:21, 17:21

Maksim Owczinnikov (Białoruś, trenuje w SKB) końcowa lokata 9-16

1/16 wolny los

1/8 Konrad Krystek  (17/19, Orbitek Straszęcin) 21:23, 21:23

Gra podwójna

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (5/8) – końcowa lokata 3-4

1/16 Antoni Jabłoński(UKS OSiR Badminton Sławno)/Zbigniew Skirzewski(UKS Baranowo) 21:6, 21:9

1/8 Jakub Korga/Bartłomiej Woźniak (Kiko Zamość) 21:12, 21:17

1/4 Adrian Krawczyk/Dawid Perkowski (Hubal) 21:15, 21:23, 22:20

1/2 Jakub Melaniuk(Milenium Warszawa)/Szymon Ślepecki(1, Technik Głubczyce) 16:21, 22:20, 18:21

Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (5/8) – końcowa lokata 5-8

1/16 Kacper Górniak/Piotr Heinke(Chojnik Jelenia Góra)  21:16, 21:16

1/8 Przemysław Gajda/Dominik Juhnke(Beninca UKS Feniks K-K)  21:10, 21:10

1/4 Karol Budny(Beninca UKS Feniks K-K)/Szymon Maciąg(2,Start Widełka) 18:21, 11:21

Aleksandr Aleksandrovicz (Białoruś)/Maksim Owczinnikov(Białoruś, trenuje w SKB) – końcowa lokata 9-16

1/16 Paweł Marszałek(Plesbad Pszczyna)/Piotr Stachowicz(MKS Strzelce Opolskie)  21:12, 21:14

1/8 Karol Budny(Beninca UKS Feniks K-K)/Szymon Maciąg(2,Start Widełka) 23:21, 21:10, 21:9

Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski – końcowa lokata 9 - 16

1/16 Michał Szczypka/Szymon Wójcicki(SET Mazańcowice) 21:10, 21:17

1/8 Kacper Kopacz/Kacper Linke(5/8, Akro-Bad Warszawa) 19:21, 21:17, 19:21

Gra pojedyncza dziewcząt

Gabriela Grosz (9/16) 1. m-ce w gr. 7

Amelia Podkowińska (UMKS Dubiecko)  21:16, 21:14

Arta Priedniece (Łotwa)  21:13, 21:11

Uliana Volskaja (Białoruś, trenuje w SKB) 1. m-ce w gr. 12

Dominika Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) 21:9, 21:9

Angelika Kowarska (Technik Głubczyce) 21:0, 21:0

Anastazja Chomicz(Białoruś, trenuje w SKB) 1. m-ce w gr. 18

Patrycja Kusznar (5/8, Kometa Sianów)  21:10, 21:5

Zuzanna Sokołowska(MLKS Solec Kuj.)  21:0, 21:0

Aleksandra Kontrolewicz 3. m-ce w gr. 19

Julia Pławecka (9/16, Plesbad Pszczyna)  5:21, 9:21

Julia Piwowar (SET Mazańcowice)  7:21, 20:22

Runda finałowa

Gabriela Grosz (9/16) – końcowa lokata 9-16

1/16 wolny los

1/8 Weronika Górniak (UKSB Milenium Warszawa) 9:21, 6:21

Uliana Volskaja (Białoruś, trenuje w SKB) - końcowa lokata 3-4

1/16 Weronika Niklas (Dwójka Bytów) 21:11, 21:6

1/8 Daria Zimnol (5/8, Plesbad Pszczyna) 21:6, 21:7)

1/4 Aleksandra Radziszewska (3/4, Hubal) 21:15, 21:16

1/2 Anastazja Chomicz (Białoruś, trenuje w SKB) 21:15, 21:10

Anastazja Chomicz(Białoruś, trenuje w SKB) – końcowa lokata 1. m-ce

1/16 wolny los

1/8 Zofia Tomczak (17/20, ABRM Warszawa) 21:10, 21:12

1/4 Julia Pławecka (9/16, Plesbad Pszcyzna) 21:15, 21:10

1/2 Uliana Volskaja (Białoruś, trenuje w SKB)  15:21, 10:21

FINAŁ: Ulyana Volskaya (Białoruś) 21:5, 21:8

Gra podwójna

Gabriela Grosz/Jessica Orzechowicz(5/8, Mix Team Tarnowiec) – końcowa lokata 17-30

1/16 Laura Gronkiewicz/Olga Krzemińska(Masovia Płock) 0:21, 0:21 - walkower

 

Uliana Volskaja/Anastazja Chomicz(Białoruś, trenują w SKB) – końcowa lokata – 1. m-ce

 

1/16 Aniela Gęsicka(Hubertus Zalesie Górne)/Aleksandra Pawlukiewicz(Orlicz Suchedniów)  21:4, 21:4

1/8 Patrycja Kuszmar(Kometa Sianów)/Nina Żwan(5/8,UTS Akro-Bad Warszawa)  21:5, 21:11

1/4 Zuzanna Jankowska(Beninca UKS Feniks K-K)/Zuzanna Luban (3/4, STB Energa Lubliniec)  21:12, 21:16

1/2 Arina Maruszczak/Elizabeth Jakovlewa(Ukraina)  21:13, 21:10

FINAŁ: Dominika Chojnacka(---)/Marcelina Franczuk(2, Sportowa Politechnika)  21:11, 21:12

Aleksandra Kontrolewicz/Julia Piwowar(SET Mazańcowice) - końcowa lokata 17-30

1/16 Agnieszka Sziejarska(Dwójka Wesoła)/Maria Rosa(WWL Badminton Club Marki) 16:21, 17:21

Gra mieszana

Grzegorz Hołub/Anastazja Chomicz(Białoruś, trenuje w SKB) – końcowa lokata 9-16

1/16 Jakub Kolasiński/Zuzanna Sokołowska (MLKS Solec Kujawski)  21:0, 21:0 walkower

1/8 Mikołaj Szymanowski/Zuzanna Jankowska (1, Beninca UKSD Feniks K-K)  10:21, 14:21

Maksim Ovczinnikov(Białoruś)/Uliana Volskaja(Białoruś, trenują w SKB) - końcowa lokata 5-8

1/16 Michał Kosztyło(Orbitek Straszęcin)/Jessica Orzechowicz(3/4, Mix Team Tarnowiec)  23:25, 21:16, 21:19

1/8 Piotr Sadalski/Joanna Rybak(Orkan Przeźmierowo) 21:17, 21:10

1/4Aleksandr Aleksandrowicz(Białoruś)/Arina Maruszczak(Ukraina) 21:17, 18:21, 17:21

Paweł Cipielewski/Gabriela Grosz – końcowa lokata 17-31

1/16 Aleksandr Aleksandrovicz(Białoruś)/Arina Maruszczak(Dnipropietrowsk/Ukraina) 12:21, 13:21

Michał Aleksandrowicz/Aleksandra Kontrolewicz – końcowa lokata 9-16

1/16 Piotr Stachowicz(MKS Strzelce Opolskie)/Antonina Marszałek(Plesbad Pszczyna) 23:21, 21:18

1/8 Andrzej Niczyporuk(AZSUW Warszawa)/Eliza Kwiatkowska(3/4, Energa Lubliniec) 10:21, 10:21

U – 13

Gra pojedyncza

Mateusz Derda 2. m-ce w gr. 2

Krzysztof Bibik (5/8, AZSUM Łódź)  11:21, 18:21

Paweł Jurek(Beninca Feniks Kędzierzyn-Koźle)  21:16, 21:12

Dominik Ułanowicz  (3/4) – 1. m-ce w  gr. 11

Jakub Gałązka (Technik Głubczyce)  21:0, 21:0

Aleksander Leciej (PTS Puszczykowo) 21:0, 21:0

Mateusz Bobowicz – 2. m-ce w gr. 13

Mikołaj Morawski(5/8, Match Point Ślęza) 16:21, 9:21

Błażej Furtok(Plesbad Pszczyna)  21:0, 21:0

Runda finałowa

Dominik Ułanowicz  (3/4) – końcowa lokata 3-4

1/8 Danylo Matys (Ukraina) 21:14, 21:16

1/4 Tomasz Cież (5/8, Beninca UKS Feniks K-K) 21:14, 22:20

1/2Mateusz Golas (2, Technik Głubczyce) 13:21, 10:21

Gra podwójna

Mateusz Bobowicz/Dominik Ułanowicz - 3. m-ce w  gr. 1

Tomasz Cież(Beninka UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)/Mateusz Golas(1, Technik Głubczyce)  12:21, 15:21

Sebastian Jastrzębski(ABRM Warszawa)/Mikołaj Morawski(Match Point Ślęza) 24:22, 19:21, 21:14

Mikołaj Chrzanowski/Szymon Turski(Orlicz Suchedniów)  9:21, 14:21

Mateusz Derda/Igor Skolimowski(Bursztyn Gdańsk) – 2. m-ce w gr. 2

Wojciech Budny/Tymoteusz Cybulski(3/4, Beninka UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) 13:21, 21:19, 9:21

Artur Molak/Damian Zimnol(Plesbad Pszyczna)  21:0, 21:0

Gra mieszana

Dominik Ułanowicz/Sonia Żwan(AZSUW Warszawa) – końcowa lokata 5-8

1/16 Krzysztof Podkowiński/Anna Ciereszko(5/8, Hubal Białystok)  13:21, 21:16, 21:13

1/8 Ricards Lidaks/Diana Bezpalowa (Łotwa)  21:12, 21:11

1/4Mikołaj Morawski(Match Point Ślęza)/Amelia Mateusiak(3/4, ABRM Warszawa)  24:22, 12:21, 14:21 

« inne aktualności
linia