SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Trzy finały suwalczan na GPJiMM Głubczyce SILESIA CUP

07.03.2018

- Był to pierwszy w tym roku start naszych zawodników i tzreba go uznać za udany. Mówiąc naszych, mam też na myśli trenujacą w naszym mieście i klubie Białorusinkę Anastasiyę Khomich, która w swojej kategorii wiekowej, czyli juniorek, wygrywa z wszystkimi najleszymi Polkami – występ zawondików SKB podsumował trener Jerzy Dołhan.     

Tak grali zawodnicy SKB

Juniorzy

Gra pojedyncza chłopców

Michał Barański 2. m-ce w gr. 5

Jakub Gałązka (Sportowa Politechnika Gdańsk)  21:11, 21:17

Bartosz Gałązka (5/8, Technik Głubczyce)  14:21, 16:21

Filip Grabowski 2 m-ce w gr. 8

Kacper Linke (UTS Akro-Bad Warszawa)  21:0, 21:0 walkower

Łukasz Cimosz (5/8, Chojnik Jelenia Góra)  2:21, 13:21

Sebastian Bilbin 2 m-ce w gr. 12

Kamil Maciołek (Beninca UKS Feniks K-K) 21:18, 21:18

Michał Matysiak (5/8,KS Hubertus Zalesie Górne)  7:21, 12:21

Gra podwójna chłopców

Michał Barański/ Sebastian Bilbin 3 m-ce w gr. 3

Filip Matysiak(UKS Junior Wrzosowa)/Szymon Ślepecki (Technik Głubczyce) 13:21, 19:21

Andrzej Niczyporuk(AZS UW Warszawa)/Mikołaj Szymanowski (Beninca UKS Feniks K-K) 21:14, 13:21, 21:19

Gra pojedyncza dziewcząt

Anastasiya Khomich (Białoruś, trenuje w SKB) 1. m-ce w gr. 5

Julia Pławecka (9/11, Plesbad Pszczyna)21:8, 21:6

Weronika Górniak (UKSB Milenium Warszawa) 21:15, 17:21, 21:12

Grupa finałowa

1/8 Adrianna Biel (5/8, Unia Bieruń) 21:5, 21:11

1/4 Anna Duda (3/4, Dwójka Bytów) 21:11, 21:14

1/2 Karolina Szubert (1, Chojnik Jelenia Góra) 21:9, 21:11

FINAŁ: Ida Wiśniewska (2, ABRM Lublin) 18:21, 21:15, 11:0 krecz

Gra podwójna dziewcząt

Anastasiya Khomich (Białoruś, trenuje w SKB)/Karolina Szubert(1,) 1 m-ce w gr. 1

Weronika Górniak(Milenium Warszawa)/Zuzanna Jankowska(Beninca UKS Feniks K-K) 21:14, 21:16

Antonina Marszałek(Plesbad Pszczyna)/Michalina Surówka(Kometa Sianów) 21:5, 21:5

Mariola Jurusik(Arka Umieszcz)/Ola Sieprawska(Dwójka Bytów) 21:3, 21:12

Grupa finałowa

1/4 wolny los

1/2 Laura Bujak/Anna Duda(3/4, Dwójka Bytów) 21:13, 21:13

FINAŁ:  Agnieszka Foryta(Energa Lubliniec)/Ida Wiśniewska(3/4, ABRM Lublin) 21:16, 13:21, 21:11

Młodzicy młodsi

Gra pojedyncza chłopców

Mikołaj Bobowicz 2 m-ce w gr. 3

Błażej Frutok (Plesbad Pszczyna)  21:6, 21:7

Kamil Roman (9/15, UKS OSiR Badminton Sławno) 12:21, 14:21

Mateusz Dera 2 m-ce w gr. 5

Tymoteusz Tutka (AS Victoria Kiełczów) 21:13, 21:13

Tymoteusz Cybulski (5/8,Beninca UKS Feniks K-K)  13:21, 11:21

Dominik Ułanowicz (5/8) 1 m-ce w gr. 9

Mateusz Pohl (-) 21:0, 21:0 walkower

Karol Dubiel (KS Set Mazańcowice)  21:2, 21:16

Grupa finałowa

1/8, Wojtek Budny(9/15,Beninca UKS Feniks K-K) 21:16, 21:13

1/4, Michał Melaniuk(3/4,Milenium Warszawa) 9:21, 16:21

Gra podwójna chłopców

Mikołaj Bobowicz/Mateusz Dera, 2 m-ce w gr. 6

Tymoteusz Tutka/Juliusz Wysmyk (AS Victoria Kiełczów) 21:11, 21:9

Jakub Gałązka/Dominik Lenartowicz (5/7, Technik Głubczyce)  21:9, 21:13

Dominik Ułanowicz/Michał Melaniuk (2, UKSB Milenium Warszawa)  1 m-ce w gr. 7

Chrystian Toczek/Tymoteusz Wiercigroch(KS Set Mazańcowice)  21:6, 21:5

Jacek Matula/Miłosz Mikołajczyk(MMKS Kędzierzyn-Koźle)  21:12, 21:8

Grupa finałowa

1/4 Jakub Gałązka/Dominik Lenartowicz (5/7, Technik Głubczyce)  21:11, 21:10

1/2 Tomasz Cież(Beninca UKS Feniks K-K)/Mateusz Golas(3/4,Technik Głubczyce) 21:18, 21:16

FINAŁ: Aleksander Mitroszewski/Krzysztof Podkowiński (1, Hubal Białystok) 14:21, 13:21

Gra mieszana

Dominik Ułanowicz/Sonia Żwan (UTS Akro-Bad Warszawa) 3 m-ce w gr. 1

Mateusz Golas(Technik Głubczyce)/Julia Wójcik(1,Beninca Fen iks K-K)  10:21, 7:21

Tomasz Cież(Beninca Feniks K-K)/Maja Janko(Technik Głubczyce)  12:21, 17:21

Jacek Matula/Hanna Banaszak(MMKS Kędzierzyn-Koźle)  21:7, 21:11

 

« inne aktualności
linia