• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

województwo podlaskie Suwałki Pogodne Suwałki Litpol Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Międzynarodowy turniej badmintona

27.05.2021

Międzynarodowy turniej badmintona

Do Marek pod Warszawą wybierają się na weekend młodzi, suwalscy badmintoniści, gdzie rozgrywany będzie

Międzynarodowy Turniej Badmintona  Badmintona Polish Open U17.

 
W Markach – Suwalski Klub Badmintona reprezentować będą: Natalia Lenczewska, Oliwia Niedźwiek, Veronika Stankevich. Szczęśliwie, już na starcie gry pojedynczej Oliwia Niedźwiedzka dostaje w prezencie walkower od Katerina Ośladilova (Czechy).
Druga z suwalskich badmintonistek Veronika Stankevich zagra swój pierwszy mecz (28.05, o godz. 16.30) z Martyna-Marija Marcinkeviciute (Litwa). Natalia Lenczewska rozpoczyna, mistrzostwa od wolnego losu, w drugim meczu, spotka się (piątek, godz. 16) z Petra Maixnerova (Czechy).
W grze pojedynczej U17 – suwalskie badmintonistki rywalizować będą wśród 64 zawodniczek takich krajów jak: Austria, Belgia, Czechy, Niemcy, Słowacja, Ukraina, Włochy.
W grze podwójnej dziewcząt rywalizować będzie 32 pary, a wśród debli Oliwia Niedźwiedzka/Natalia Lenczewska.
Nasza deblowa para — pierwszy mecz rozegra w piątek, o godz. 18.00 z parą Tereza Cirkowv/Katerina Koliasova (Czechy), życzymy powodzenia.
Wielka szkoda, że tej międzynarodowej rywalizacji – młodych badmintonistów nie będzie można śledzić za pośrednictwem transmisji, do których się już przyzwyczailiśmy, ale będziemy starać się dostarczać informacje na bieżąco.
« inne aktualności
linia