• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Młodzicy na podium Klubowych Mistrzostw Polski w Białymstoku

20.12.2020

WYNIKI: MŁODZICY
(mecz o trzecie miejsce)
UKS Korona Pabianice 1 - 3 SKB Suwałki 
MS.  Kamil MARKUS- Jan SZESZKO
21-12 22-20
WS.  Klaudia PŁUSA- Veranika STANKEVICH
11-21 13-21
MD. Szymon GWIAZDA/Kamil MARKUS- Jan SZESZKO/Dominik UŁANOWICZ
14-21 15-21
WD.  Julia KORALEWSKA/Klaudia PŁUSA- Wiktoria BANASZEWSKA/Aleksandra WILCZEWSKA
14-21 17-21
XD.  Szymon GWIAZDA/Julia KORALEWSKA - Dominik UŁANOWICZ/Veranika STANKEVICH
- bez gry -
Wcześniejsze mecze:
UKS Unia Bieruń 3 -  2 SKB Suwałki 
MS.  Sebastian PINKOWICZ - Dominik UŁANOWICZ
21-18 21-18
WS.  Kinga STOKFISZ - Veranika STANKEVICH
21-17 21-15
MD.  Sebastian PINKOWICZ/Filip ZIOŁA - Mikołaj BOBOWICZ/Jan SZESZKO
21-19 15-21 19-21
WD. Emilia JOCHACY/Kinga STOKFISZ - Wiktoria BANASZEWSKA/Aleksandra WILCZEWSKA
21-10 21-16
XD.  Filip ZIOŁA/Emilia JOCHACY - Dominik UŁANOWICZ/Veranika STANKEVICH
11-21 18-21
 
BENINCA UKS Feniks KK 2 - 3SKB Suwałki
XD.  Tomasz CIEŻ/Malwina GEDIGA - Dominik UŁANOWICZ/Veranika STANKEVICH
13-21 18-21
MS.  Wojciech BUDNY - Jan SZESZKO
10-21 24-22 21-8
WS.  Amelia KRZĄKAŁA - Veranika STANKEVICH
9-21 11-21
MD. Wojciech BUDNY/Tomasz CIEŻ - Mikołaj BOBOWICZ/Dominik UŁANOWICZ
21-11 21-12
WD. Malwina GEDIGA/Amelia KRZĄKAŁA- Wiktoria BANASZEWSKA/Aleksandra WILCZEWSKA
15-21 7-21
 
 
 
 
 
WYNIKI: Juniorzy Młodszy
BKB Set Mazańcowice 4 - 1 SKB Suwałki
XD. Jacob TOCZEK/Małgorzata MUSZYŃSKA - Dominik UŁANOWICZ/Natalia LENCZEWSKA
21-10 21-9
WS. Julia PIWOWAR - Oliwia NIEDŹWIEDZKA
21-15 23-21
MS. Michał SZCZYPKA - Dominik UŁANOWICZ
21-8 21-11
WD. Małgorzata MUSZYŃSKA/Julia PIWOWAR - Natalia LENCZEWSKA/Oliwia NIEDŹWIEDZKA
19-21 14-21
MD. Michał SZCZYPKA/Jacob TOCZEK - Mikołaj BOBOWICZ/Jan SZESZKO
21-7 21-11
 
KS Hubertus Zalesie Górne 3 - 2 SKB Suwałk
MS. Kajetan BARANOWSKI - Dominik UŁANOWICZ
21-13 21-19
WS. Izabella KAMOLA - Oliwia NIEDŹWIEDZKA
17-21 14-21
MD.  Kajetan BARANOWSKI/Maksymilian KROGULSKI- Mikołaj BOBOWICZ/Jan SZESZKO
21-10 21-14
WD . Natalia LENCZEWSKA/ Oliwia NIEDŹWIEDZKA
Walkoverdal suwalskiej pary
XD. Maksymilian KROGULSKI/Izabella KAMOLA  - Dominik UŁANOWICZ/Veranika STANKEVICH
19-21 21-15 21-18
 
ABRM Warszawa  4 - 1 SKB Suwałki 
XD.  Bartosz KRAJEWSKI/Marta STYCZYŃSKA - Dominik UŁANOWICZ/Veranika STANKEVICH
21-13 21-11
WS.  Aleksandra KOPYT - Oliwia NIEDŹWIEDZKA
18-21 18-21
MS.  Bartosz KRAJEWSKI - Jan SZESZKO
21-10 15-21 21-11
WD.  Marta STYCZYŃSKA/Aleksandra WĘSŁAWOWICZ - Natalia LENCZEWSKA/Veranika STANKEVICH
21-18 21-19
MD.  Franciszek KAMIŃSKI/Kacper ZYCHOWICZ - Mikołaj BOBOWICZ/Mateusz DERDA
21-15 21-11
 
« inne aktualności
linia