SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Zawodnicy SKB sezon 2016/2017

 

VI  Grupa :    

Łogosz Michał

Moreń Łukasz

Mateusz Świerczyński

Merrilees Kieran

Evans Scott

Michał Sobolewski

Augustyn Kamila

Bieńkowska Monika

Witek Magdalena

Febby Anngunia

Holst Emil

Poulsen Mette

 

V Grupa :   LO nr 1   Suwałki ul. Mickiewicza    Trener Jerzy Dołhan

Poniedziałek  16.00-18.30       6.15-7.30 Szkoła Podstawowa nr 10

Wtorek   16.00-18.00               6.15-7.30 Szkoła Podstawowa nr 10  

Środa  16.00-18.00                   6.15-7.30 Szkoła Podstawowa nr 10

Czwartek  16.00-18.00

Piątek  16.30-19.00

 

Grosz Gabriela

Kontrolewicz Aleksandra

Bilbin Sebastian

Barański Michał

Hołub Grzegorz

Hołub Mateusz

Aleksandrowicz Michał

Lenczewski Sebastian

Filipowicz Jan

Ułanowicz Dominik

Ovchenikov Maksim

Khomich Anastasiya

Volskaya Ulyiana

Stankiewicz Artłomiej

Przybylak Igor

            

IV Grupa :    Trener   Jerzy Dołhan  Jacek Niedzwiedzki

Hala sportowa LO nr 1

Poniedziałek  16.00-18.30

Wtorek   17.30-19.00

Środa   17.30-19.00

Czwartek  17.30-19.00

Piątek  16.30-19.00

 

Lenczewska Natalia

Niedzwiedzka Oliwia

Skindzier Natalia

Piotrowska Nikola        * 

Ciepielewski Kacper    *

Bobowicz Mikołaj   

Derda Mateusz

Szeszko Jan                  *

Węgrowski Kacper       *

Tumialis Mateusz         *

Osiecki Jacek                *

Banaszewska Wiktoria  *

Stankiewicz Veronika

Pletsiukova Viktoria

Wilczewska Aleksandra

Karaszewska Roksana    *

Górska Anna                   *

Jodzis Dominika             *

Juszkiewicz Aleksandra  *

Kossakowska Marta        *

Krakowska Olga              *

Piotrowski Emil               *

Żukowski Adrian             *

Zawodnicy z oznaczeniem gwiazdką w poniedziałek i piątek trenują w Szkole Podstawowej nr 10

 

II Grupa : Trener Jerzy Szuliński   Szkoła Podstawowa nr 10

Poniedziałek  godz. 16.00-17.30 

Wtorek            godz. 16.00-17.30

Środa              godz.  16.00-17.30

Czwartek        godz. 16.00-17.30

Piątek              ---------------------------

 

Zawodnicy:

Grupa A  Poniedziałek/Środa

Krukowska Julia

Nieszczerzewska Julia

Makarewicz Natalia

Skonieczny Dawid

Tomaszewska Wiktoria

Walczak Wiktoria

Zdancewicz Urszula

Żarnowska Veronica

Kowalewska Nikola

Tumialis Oliwia

 

Grupa B  Wtorek/Czwartek

Pawluczyk Patrycja

Popławska Tamira

Słabiński Filip

Popko Roksana

Kotarska Adrianna

Tomaszewski Nikolas

Zaborowski Adrian

Góral Brajan

Chodkiewicz Hanna

Sikorowski Mikołaj

Malinowska Helena

Mila

 

III Grupa  Trener Olga Stankiewicz  Szkoła Podstawowa nr 10

Poniedziałek  godz. 17.15-19.00

Wtorek                    17.15-19.00

Środa                       17.15-19.00

Czwartek                 17.15-19.00

Piątek                      16.00-18.00

 

Zawodnicy :

1.Jaśkiewicz Michalina

2.Kaszuba Anna

4. Lutyńska Anna

5. Hołub Zofia

6.Góral Nikola

7. Górska Joanna

8. Chrulski Franciszek

9.Jagliński Kacper

10. Ołów Wojciech

11. Buczyński Kamil 

12. Matyszkiel Zofia

13. Siemińska Nikola

14. Siemińska Oliwia

15. Chrulska Urszula

16. Wasilewska Aleksandra

 

I Grupa :  Trener Olga Stankiewicz  Szkoła Podstawowa nr 10

Poniedziałek godz. 18.45-20.15

Wtorek  godz.18.45-20.15

Środa godz 18.45-20.15

Czwartek godz.18.45-20.15

Piątek godz. 18.00-19.30

 

Hołub Piotr

Syberski Olivier

Ceckowski Adam

Jorkun Julia

Folejewska Dominika

Folejewska Weronika

Folejewski Bartosz

Prokop Maria

Olszewski Jacek

Kępa Bartek

Michalski Piotr

Karwat Natasza

Karwat Olgierd

 

 

 

 

 


linia