• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Historia Klubu

KSIĄŻKI

"Suwalski Klub Badmintona 1987 –2017" Wydanie drugie – uzupełnione autor Jerzy Szleszyński (plik pdf do pobrania - ok. 10MB) (okładka 1, okładka 2)

,,Suwalski Klub Badmintona, 16 XI 1987 - 16 XI 2013", autor Jerzy Szleszyński (plik pdf do pobrania - ok. 4MB)

SKB Litpol-Malow Suwałki − (do 1992 Polambad Suwałki, do 1999 SKB Suwałki), suwalski klub badmintona utworzony w 1987 roku, obecnie grający w Victor Ekstraklasa, trzynastokrotny mistrz Polski. Połowa zawodników kadry Polski w badmintonie, która brała udział w Igrzyskach Olimpijskich 2012 pochodziła z tego klubu.

Sezony w Victor Ekstraklasa

  •     2017/2018 – 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2016/2017 – 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2015/2016 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2014/2015 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)    
  •     2013/2014 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2012/2013 - 2 miejsce
  •     2011/2012 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2010/2011 - 2 miejsce
  •     2009/2010 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2008/2009 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2007/2008 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2006/2007 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2005/2006 - 2 miejsce
  •     2004/2005 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2003/2004 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2002/2003 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2001/2002 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2000/2001 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     1999/2000 - 2 miejsce
  •     1998/1999 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     1997/1998 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     1996/1997 - 5 miejsce
  •     1995/1996 - 4 miejsce
  •     1994/1995 - 6 miejsce
  •     1993/1994 - 3 miejsce
  •     1992/1993 - 5 miejsce
  •     1991/1992 - 9 miejsce
  •  

Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów - medaliści

    Gra pojedyncza kobiet
 
    2018- Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
    2015 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
    2013 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
    2008 - Ewa Jarocka - 3 miejsce (brąz)
    2007 - Ewa Jarocka - 3 miejsce (brąz)
    2005 - Nadieżda Kostiuczyk - 2 miejsce (srebro)
    2004 - Nadieżda Kostiuczyk - 2 miejsce (srebro)
    2002 - Agata Rzepczyk - 3 miejsce (brąz)
    2000 - Agnieszka Czerwińska - 3 miejsce (brąz)
    2000 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
    1999 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
    1998 - Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
    1996 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)

 

    1995 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)

Gra pojedyncza kobiet    

  •     2019 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
  •     2018 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
  •     2015 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
  •     2013 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Ewa Jarocka - 3 miejsce (brąz)
  •     2007 - Ewa Jarocka - 3 miejsce (brąz)
  •     2005 - Nadieżda Kostiuczyk - 2 miejsce (srebro)
  •     2004 - Nadieżda Kostiuczyk - 2 miejsce (srebro)
  •     2002 - Agata Rzepczyk - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Agnieszka Czerwińska - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     1999 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     1998 - Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     1996 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     1995 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)


Gra pojedyncza mężczyzn

    2016 - Maciej Poulakowski - 3 miejsce (brąz)
    2009 - Łukasz Moreń - 3 miejsce (brąz)
    2007 - Dariusz Zięba - 3 miejsce (brąz)
    2007 - Adam Cwalina - 3 miejsce (brąz)
    2006 - Dariusz Zięba - 2 miejsce (srebro)
    2005 - Dariusz Zięba - 3 miejsce (brąz)
    2005 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
    2004 - Jacek Niedźwiedzki - 2 miejsce (srebro)
    2004 - Dariusz Zięba - 3 miejsce (brąz)
    2003 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    2003 - Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
    2002 - Jacek Niedźwiedzki - 2 miejsce (srebro)
    2002 - Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
    2001 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    2000 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    2000 - Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
    1998 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    1997 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    1995 - Jacek Niedźwiedzki - 3 miejsce (brąz)
    1994 - Jacek Niedźwiedzki - 3 miejsce (brąz)
    1993 - Artur Zbroński - 3 miejsce (brąz)

Gra podwójna kobiet  

  •     2018 - Kornelia Marczak(Plesbad Pszyczyna)/Magdalena Witek(SKB) - 3 miejsce (brąz)
  •     2017 - Kamila Augustyn i Monika Bieńkowska - 2 miejsce (srebro)
  •     2016 - Monika Bieńkowska/Magdalena Witek - 3 miejsce (brąz)
  •     2015 - Monika Bieńkowska/Magdalena Witek - 2 miejsce (srebro)
  •     2014 - Kamila Augustyn i Monika Bieńkowska - 3 miejsce (brąz)
  •     2013 - Kamila Augustyn i Monika Bieńkowska - 2 miejsce (srebro)
  •     2012 - Kamila Augustyn i Joanna Szleszyńska-Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •     2011 - Małgorzata Kurdelska - 2 miejsce (srebro)
  •     2009 - Małgorzata Kurdelska - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Małgorzata Kurdelska - 2 miejsce (srebro)
  •     2007 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2006 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2006 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     2005 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2005 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2004 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2004 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     2003 - Paulina Matusewicz - 1 miejsce (złoto)
  •     2003 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     2002 - Joanna Szleszyńska - 1 miejsce (złoto)
  •     2001 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 1 miejsce (złoto)
  •     2001 - Agnieszka Czerwińska - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Agnieszka Czerwińska - 3 miejsce (brąz)
  •     1999 - Joanna Szleszyńska - 1 miejsce (złoty)
  •     1998 - Małgorzata Jura i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)


Gra podwójna mężczyzn

  •  2019 - Przemysław Wacha(Technik)/Michał Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •  2018 - Łukasz MOREŃ (SKB Suwałki/Wojciech SZKUDLARCZYK(3/4, Hubal) - 2. miejsce (srebro)
  •     2017 - Adam Cwalina/Robert Mateusiak (Hubal) - 1. miejsce (złoto)
  •     2016 - Adam Cwalina/Przemysław Wacha (Technik) - 1. miejsce (złoto)
  •     2016 - Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (Hubal) - 2. miejsce (srebro)
  •     2015 - Adam Cwalina/Przemysław Wacha (Technik) - 1. miejsce (złoto)
  •     2015 - Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczy (Sport-Art Lubin) - 2. miejsce (srebro)
  •     2014 - Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (Technik) - 1 miejsce (złoto)
  •     2014 - Adam Cwalina/Michał Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •     2013 - Adam Cwalina/Michał Łogosz - 1 miejsce (złoto)
  •     2012 - Michał Łogosz - 1 miejsce (złoto)
  •     2012 - Łukasz Moreń - 2 miejsce (srebro)
  •     2011 - Adam Cwalina i Michał Łogosz - 1 miejsce (złoto)
  •     2011 - Łukasz Moreń - 2 miejsce (srebro)
  •     2010 - Michał Łogosz - 1 miejsce (złoto)
  •     2009 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2009 - Łukasz Moreń - 3 miejsce (brąz)
  •     2008 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Adam Cwalina - 2 miejsce (srebro)
  •     2008 - Maciej Kowalik i Michał Rogalski - 3 miejsce (brąz)
  •     2008 - Łukasz Moreń i Dariusz Zięba - 3 miejsce (brąz)
  •     2007 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2007 - Kamil Raszkiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2007 - Adam Cwalina - 3 miejsce (brąz)
  •     2006 - Jacek Hankiewicz - 2 miejsce (srebro)
  •     2006 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 3 miejsce (brąz)
  •     2005 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2005 - Jacek Hankiewicz - 2 miejsce (srebro)
  •     2004 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2004 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2003 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2003 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2003 - Jacek Niedźwiedzki i Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
  •     2002 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2002 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2001 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2001 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2000 - Jacek Niedźwiedzki - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
  •     1999 - Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)  

Gra mieszana

  •     2018 - Michał ŁOGOSZ/Kamila AUGUSTYN (SKB) - 1 miejsce (złoto)
  •     2017 - Łukasz Moreń/Kamila Augustyn - 3 miejsce (brąz) 
  •     2016 - Michał Łogosz/Magdalena Witek - 3. miejsce (brąz)
  •     2015 - Michał Łogosz/Kamila Augustyn - 2. miejsce (srebro)
  •     2015 - Miłosz Bochat(MLKS Solec Kuj.)/Magdalena Witek - 3. miesjce (brąz)
  •     2014 - Łukasz Moreń/Kamila Augustyn - 2 miejsce (srebro)
  •     2013 - Michał Łogosz i Monika Bieńkowska - 2 miejsce (srebro)    
  •     2012 - Łukasz Moreń - 3 miejsce (brąz)
  •     2010 - Michał Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •     2009 - Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2009 - Michał Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •     2008 - Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2008 - Adam Cwalina i Małgorzata Kurdelska - 3 miejsce (brąz)
  •     2007 - Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2007 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2006 - Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2006 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2005 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złoto)
  •     2005 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2004 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     2004 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2003 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     2003 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2002 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     2002 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2001 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     2001 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2000 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     1999 - Robert Mateusiak - 1 miejsce (złot0)
  •     1996 - Jacek Niedźwiedzki i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
     

Igrzyska Olimpijskie

Zawodnicy klubu biorący udział w Igrzyskach Olimpijskich

Rio de Janeiro 2016

   Adam Cwalina

Londyn 2012

    Kamila Augustyn
    Adam Cwalina
    Michał Łogosz

Pekin 2008

    Robert Mateusiak
    Michał Łogosz
    Robert Mateusiak
    Nadieżda Kostiuczyk

Ateny 2004

    Michał Łogosz
    Robert Mateusiak

(awans wywalczyła też Nadzieżda Kostiuczyk (w deblu z Kamilą Augustyn - Piast Słupsk), ale  w IO nie wystartowała bowiem Białoruski Komitet Olimpijski (pod przewodnictwem prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki, nie wyraził zgody na skrócenie jej karencji po zmianie obywatelstwa (w 2002 r z białoruskiego na polskie)  

Sydney 2000
    Michał Łogosz
    Robert Mateusiak

Wersja do druku

Aktualności

Godz treningów w ferie

20.01.2020
Godz treningów w ferie
w dniach 20-22.01.2020 godz. 9.00-11.00  i 15.30-17.30 Jerzy Dołhan
w dniach 20-22.01.2019 godz   17.30-19.00 Jacek Niedzwiedzki
w dniach 23-24.01.2020 godz 17.30-19.00 Jacek Niedzwiedzki 
w dniach 27.01.2020 - 31.01.2020 w godz. 16.30 -18.00 Jacek Niedzwiedzki 

UWAGA!

Godziny treningów w ferie

 

w dniach 20-22.01.2020 godz. 9.00-11.00  i 15.30-17.30 Jerzy Dołhan

w dniach 20-22.01.2019 godz   17.30-19.00 Jacek Niedzwiedzki

w dniach 23-24.01.2020 godz 17.30-19.00 Jacek Niedzwiedzki 

w dniach 27.01.2020 - 31.01.2020 w godz. 16.30 -18.00 Jacek Niedzwiedzki 

 

Życzenia

22.12.2019

Życzenia

Suwalczanie Mistrzami Polski

21.12.2019

Suwalczanie Mistrzami Polski

 
Suwalski Klub Badmintona w meczu o pierwsze miejsce pokonał ABRM Warszawa.
Na najniższym podium stanęli zawodnicy UKS Hubal Białystok.
Suwalskim mistrzom gratulujemy!
Suwalczanie grali w składzie: Jan Filipowicz, Sebastian Lenczewski, Mateusz Hołub, Michał Aleksandrowicz
 
Jak mistrzowie grali w poszczególnych grach:
MS1
Adrian KRAWCZYK - Jan FILIPOWICZ
21-14 21-19
MD1
Bartosz KRAJEWSKI/Adrian KRAWCZYK - Jan FILIPOWICZ/Sebastian LENCZEWSKI
21-13 20-22 21-16
MS2
Bartosz KRAJEWSKI - Mateusz HOŁUB
19-21 12-21
MD2
Franciszek KAMIŃSKI/Jan WILCZAK - Michał ALEKSANDROWICZ/Mateusz HOŁUB
8-21 11-21
MS3
Jan WILCZAK - Michał ALEKSANDROWICZ
13-21 11-21
ABRM Warszawa 2 - 3 SKB Suwałki
 
Czwarte miejsce na mistrzostwach Polski zdobyły dziewczęta w kategorii Młodzik Młodszy.
Dziewczęta w meczu o trzecie miejsce przegrały z UKS Unia Bieruń 2:3
SKB Suwałki 2 - 3 UKS Unia Bieruń
Suwalskie dziewczęta zagrały w składzie:
Aleksandra WILCZEWSKA
Wiktoria BANASZEWSKA
Roksana KARASZEWSKA
Aleksandra WASILEWSKA
Michalina JAŚKIEWICZ
 
Piąte miejsce w mistrzostwach zdobyli chłopcy w kat. Młodzik.
1 UKS Hubal Białystok
2 BENINCA UKS Feniks
3 UKS Unia Bieruń
4 UKS Kiko Zamość
5 SKB Suwałki
 

SKB LITPOL-MALOW liderem

09.12.2019

Kędzierzyn-Koźle, 7-8.12.2019 r.

 

BADMINTON, II runda Lotto Ekstraklasa Badmintona

 

Pewne i wysokie zwycięstwa suwalskich badmintonistów

W drugiej rundzie walki o drużynowe mistrzostwo Polski suwalczanie musieli pokonać prawie 700 km, by na kortach klubu Bennica Kiedzierzyn-Koźle stoczyć pojedynki z gospodarzami oraz KS Chojnik Jelenia Góra i UKS Aktywna Piątka Przemyśl.

Podopieczni Jerzego Dołhana zdecydowanie trzy razy po 7:0 pokonali rywali.
Trener mógł i skorzystał z tej możliwości — mieszać w ustawieniach, roszady nie miały wpływu na końcowy wynik, a dały trenerowi pogląd i możliwości ustawienia par w innych meczach.

Z gospodarzami Bennica Kiędzierzyn-Koźle, trzysetowe pojedynki rozegrali: Michał Sobolewski (mecz trwał 39 min) - Michał uległ w pierwszym secie Michałowi Kaźmierczakowi,
trzy sety musieli rozegrać Karolina Szubert/Przemysław Szydłowski, którzy stoczyli 30 minutowy — wyrównany pojedynek z parą Jankowska/Kaźmierczak - w drugim secie suwalczanie schodzili z kortu pokonani, jednak doświadczenie i umiejętności pozwoliły suwalczanom cieszyć się ze zwycięstwa.
Zwycięstwo nad gospodarzami pewnie 7:0

Drugie starcie i pewne zwycięstwo 7:0 nad KS Chojnik Jelenia Góra: 7-0
Mecz bez historii, suwalczanie górowali nad rywalami i wszystkie pojedynki kończyły się w dwóch setach.
Odnotować można tylko to, że w rekordowo krótkim czasie 11 minut Michał Sobolewski rozprawił się Jedrzejem Nowakiem 15-8,15-8.

Trzeci przeciwnik suwalczan UKS Aktywna Piątka Przemyśl mógł liczyć tylko na przypadek i szczęście.
Światełko w tunelu dla badmintonistek z Podkarpacia: Aleksandra Białek/Katarzyna Kutacha pokazało się w grze podwójnej pań,
stoczyły ponad 30-minutowy pojedynek z Anastazją Chomicz/Karoliną Szubert, i wygrały drugiego seta 15-14.
I to wszystko, na co było stać dziewczyny z Przemyśla. Suwalczanki wygrały 2:1 (15-11, 14-15, 15-10).
Do Suwałk badmintoniści Litpol-Malow wracają z trzema zwycięstwami po 7:0 i obejmują w tabeli pozycję nr 1.

***

Wyniki szczegółowe w poszczególnych meczach:
BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - SKB LITPOL-MALOW Suwałki: 0-7
MS 1
Michał KAŹMIERCZAK- Michał SOBOLEWSKI
15-12 10-15 13-15
MS2
Mikołaj SZYMANOWSKI - Mateusz ŚWIERCZYŃSKI
8-15 7-15
WS1
Zuzanna JANKOWSKA - Anastasiya KHOMICH
10-15 4-15
WS2
Dominika GAJDA - Kamila AUGUSTYN
13-15 7-15
MD
Karol BUDNY/Mikołaj SZYMANOWSKI - Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ
10-15 6-15
WD
Julia DZIALUK/Julia PROKOPCZUK - Kamila AUGUSTYN/Monika BIEŃKOWSKA
10-15 9-15
XD
Zuzanna JANKOWSKA/Michał KAŹMIERCZAK - Karolina SZUBERT/Przemysław SZYDŁOWSKI
10-15 15-12 12-15

SKB LITPOL-MALOW Suwałki - KS Chojnik Jelenia Góra: 7-0
MS1
Michał SOBOLEWSKI - Jędrzej NOWAK
15-8 15-8
MS2
Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Paweł ONYŚKO
15-8 15-5
WS1
Anastasiya KHOMICH - Gabriela SOKOŁOWSKA
15-6 15-4
WS2
Kamila AUGUSTYN - Dominika CHOJNACKA
15-7 15-6
MD
Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ - Piotr GAJDA/Paweł ONYŚKO
15-6 15-5
WD
Monika BIEŃKOWSKA/Karolina SZUBERT - Beta KORKUŚ/Gabriela SOKOŁOWSKA
15-3 15-2
XD
Anastasiya KHOMICH/Przemysław SZYDŁOWSKI - Dominika CHOJNACKA/Piotr GAJDA
15-4 15-6

SKB LITPOL-MALOW Suwałki - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 7-0

MS1
Michał SOBOLEWSKI - Sergey GARIST
15-12 15-11
MS2
Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Michał MATYSIAK
15-11 15-11
WS1
Anastasiya KHOMICH - Agnes KOROSI
15-12 15-11
WS2
Kamila AUGUSTYN - Aleksandra BIAŁEK
15-8 15-9
MD
Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ - Patryk KORDEK/Maciej MATUSZ
15-8 15-6
WD
Anastasiya KHOMICH/Karolina SZUBERT - Aleksandra BIAŁEK
Katarzyna KUTACHA
15-11 14-15 15-10
XD
Michał ŁOGOSZ/Kamila AUGUSTYN - Sergey GARIST/Agnes KOROSI
15-7 7-15 15-6

TABELA
DMP

1 SKB LITPOL-MALOW Suwałki
2 ABRM Warszawa
3 AZSAGH Kraków
4 UKS Hubal Białystok
5 KU AZS UM Łódź
6 OSSM-SMS Białystok
7 UKS Aktywna Piątka Przemyśl
8 CT Arena HAWEL Academy
9 UKS Unia Bieruń
10 UKS Plesbad Pszczyna
11 BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
12 Sportowa Politechnika Gdańsk
13 MKS Stal Nowa Dęba
14 KS Chojnik Jelenia Góra

linia