SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Ruszyła ekstraklasa badmintona.

27.10.2018

- Do Białegostoku jedziemy bez Duńczyków, Szkota i Irlandczyka. W składzie na te mecze są debiutująca w naszych barwach 16-letnia Białorusinka Anastasiya Khomich oraz jej rówieśniczka Garbiela Grosz i doświadczeni Febby Angguni, Kamila Augustyn, Monika Bieńkowska, Magdalena Witek, Michał Łogosz, Łukasz Moreń, Michał Sobolewski oaz pozyskany z Hubala Białystok Mateusz Świerczyński. Cel to dwa zwycięstwa – przed turniejem mówił Jerzy Dołhan trener SKB.

Dodajmy, że w Białymstoku z drużynę poprowadzi trener Jacek Niedźwiedzki, a wyniki z tego turnieju będą zamieszczane na:  https://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=7D24F612-D48A-444A-AF20-020DC3FFE4E5&d=20181021

 

Wyniki  pozostałych turnieów:

W Przemyślu

Sobota: UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Hubal Białystok 4:3, AZS AGH Kraków - Unia Bieruń 4:3, AZS AGH Kraków - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 4:3, Hubal Białystok - Unia Bieruń 6:1

Niedziela: AZS AGH Kraków - Hubal Białystok i UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Unia Bieruń

wyniki na: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=8C1DBC73-FF8C-4390-8213-4881F428E1EF

w Pszczynie:

sobota: UKS Plesbad Pszczyna - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 5:2, Galmet LKS Technik Głubczyce - KS Chojnik Jelenia Góra 7:0, UKS Plesbad Pszczyna - Galmet LKS Technik Głubczyce 1:6, KS Chojnik Jelenia Góra - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 2:5

niedziela: UKS Plesbad Pszczyna - KS Chojnik Jelenia Góra, Galmet LKS Technik Głubczyce - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

wyniki na: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=ACD06C3A-5884-4B53-BD08-9569249047AB

w Łodzi:

sobota: ABRM Warszawa - AZS UM Łódź 6:1, Sportowa Politechnika Gdańsk - MKS Stal Nowa Dęba 1:6, ABRM Warszawa - Sportowa Politechnika Gdańsk 7:0, MKS Stal Nowa Dęba - AZS UM Łódź 1:6,

Niedziela:  ABRM Warszawa -- MKS Stal Nowa Dęba i Sportowa Politechnika Gdańsk - AZS UM Łódź

wyniki na: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=C352315A-53C0-4B3F-A41B-3C0E64829FF7

« inne aktualności
linia