SmodCMS
Lotka
Pogodne Suwałki
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

Suwałki Litpol Pogodne Suwałki Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone Suwalking.pl Suwalki24.pl

Srebro, 4. i 7.miejsce SP 10 w Finałach Igrzysk Dzieci i Młodzieży

19.03.2018

W rywalizacji gimnazjalistów chłopcy po wygranej w półfinale 3:2 z SP 32 Białystok, w meczu o złoto przegrali wyraźnie 0:3 z PSP 19 Kędzierzyn-Koźle. W tej samej kategorii wiekowej dziewczęta z „10” w półfinale uległy 0:3 SP 32 Białystok, a w meczu o brązowe medale przegrały 1:3 z SP Lubliniec.

W kategorii dzieci chłopcy z SP 10 zajęli w swoje grypie czwarte miejsce i końcowej klasyfikacji uplasowali się na 7. miejscu. W tej kategorii wiekowej wśród dziewczyn zabrakło suwalczanek.  

Krajowe Igrzyska Młodzieży

Chłopcy

Grupa 2 – 2. miejsce

SP 10 – PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 2:3

Grzegorz Hołub – Karol Budny 4:11, 7:11

Mateusz Hołub – Mikołaj Szymanowski 5:11, 6:11

Grzegorz Hołub/Mateusz Hołub – Karol Budny/ Mikołaj Szymanowski 9:11, 11:8, 8:11

Grzegorz Hołub – Paweł Dalibóg  11:6, 11:1 

Mateusz Hołub – Karol Budny 8:11, 8:11

SP 10 – SP z OG Straszęcin 3:2

Grzegorz Hołub – Michał Koszyło – 7:11, 9:11

Mateusz Hołub – Konrad Krystek  11:7, 11:9

Grzegorz Hołub/Mateusz Hołub – Michał Koszyło/ Konrad Krystek  11:10, 11:8

Grzegorz Hołub – Konrad Krystek  11:6, 11:7

Mateusz Hołub – Michał Koszyło 6:11, 10:11

Półfinał

SP 10 – SP 32 Białystok 3:2

Grzegorz Hołub – Dawid Perkowski  11:10, 4:11, 6:11

Mateusz Hołub – Kamil Kisielewski  11:6, 11:4

Grzegorz Hołub/Mateusz Hołub – Kamil Kisielewski/Dawid Perkowski  11:8, 11:4

Grzegorz Hołub – Mateusz Podkowiński 9:11, 11:5, 11:9

Mateusz Hołub – Dawid Perkowski  8:11, 4:11

FINAŁ

SP 10 - PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 0:3

Grzegorz Hołub – Karol Budny 9:11, 7:11

Mateusz Hołub – Mikołaj Szymanowski 7:11, 9:11

Grzegorz Hołub/Mateusz Hołub – Karol Budny/ Mikołaj Szymanowski 10:11, 6:11

Dwóch pozostałych gier pojedynczych nie rozgrywano

SP 10 Suwałki – 2. miejsce w końcowej klasyfikacji

Dziewczęta

Gr. A  - 2. m-ce

SP 10 – PSP 19 Kędzierzyn-Koźle 1:4

Gabriela Grosz – Zuzanna Jankowska  7:11, 6:11

Natalia Skindzier – Julia Prokopczuk 8:11, 5:11

Gabriela Grosz/ Natalia Skindzier – Zuzanna Jankowska   11:5, 9:11, 5:11

Gabriela Grosz – Julia Dzialuk 11:8, 11:5

Natalia Skindzier – Zuzanna Jankowska  5:11, 4:11

SP 10 – G. Polanów 4:1

Gabriela Grosz – Amelia Gryguła 11:7, 11:9

Natalia Skindzier – Michalina Prendecka 11:10, 11:9

Gabriela Grosz/ Natalia Skindzier – Amelia Gryguła/ Michalina Prendecka 11:4, 11:9

Gabriela Grosz – Michalina Prendecka 11:6, 11:3

Natalia Skindzier – Amelia Gryguła 10:11, 4:11

SP 10 – SP Tarnowiec 4:1

Gabriela Grosz – Jessica Orzechowicz  11:7, 11:8

Natalia Skindzier – Aleksandra Smalarz 11, 11:5

Gabriela Grosz/Natalia Skindzier – Jessica Orzechowicz/ Aleksandra Smalarz  9:11, 11:8, 11:8

Gabriela Grosz – Aleksandra Smalarz  11:0, 11:3

Natalia Skindzier – Jessica Orzechowicz  4:11, 5:11

Półfinał

SP 10 – SP 32 Białystok 0:3

Gabriela Grosz – Aleksandra Radziszewska 4:11, 4:11

Natalia Skindzier – Aleksandra Guziejko 9:11, 11:10, 8:11

Gabriela Grosz/Natalia Skindzier – Aleksandra Radziszewska/ Aleksandra Guziejko 6:11, 6:11

Dwóch pozostałych gier pojedynczych nie rozgrywano

O miejsca 3-4

SP 10 – SP Lubliniec 1:3

Gabriela Grosz – Zuzanna Lubań 11:10, 11:9

Natalia Skindzier – Eliza Kwiatkowska  10:11, 1:11

Gabriela Grosz/Natalia Skindzier – Eliza Kwiatkowska/ Zuzanna Lubań  9:11, 4:11

Natalia Skindzier – Zuzanna Lubań  5:11, 4:11

Gabriela Grosz – Eliza Kwiatkowska nie rozegrano

SP 10 - 4. miejsce w końcowej klasyfikacji

Krajowe Igrzyska Dzieci

Chłopcy

Grupa A 4. m-ce

SP 10 – PSP 19 Kędzierzyn Koźle 0:5

SP 10 - SP Góralice 1:4

SP 10 – SP 32 Białystok 1:4

SP 10 – 7. miejsce w końcowej klasyfikacji

Dziewczęta nie grały w finale

« inne aktualności
linia