• Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
linia

SPONSOR GENERALNY

Malow Suwałki
linia
Strona BIP SKB
linia
linia

Sponsorzy

województwo podlaskie Suwałki Pogodne Suwałki Litpol Malow TrackTec
linia
linia

Zaprzyjaźnione media

Dwutygodnik Suwalski BadmintonZone TVS24.pl Superstacja Niebywałe Suwałki TVP3 Kurier suwalski Suwalki Info Suwalki24.pl

Historia Klubu

KSIĄŻKI

"Suwalski Klub Badmintona 1987 –2017" Wydanie drugie – uzupełnione autor Jerzy Szleszyński (plik pdf do pobrania - ok. 10MB) (okładka 1, okładka 2)

,,Suwalski Klub Badmintona, 16 XI 1987 - 16 XI 2013", autor Jerzy Szleszyński (plik pdf do pobrania - ok. 4MB)

SKB Litpol-Malow Suwałki − (do 1992 Polambad Suwałki, do 1999 SKB Suwałki), suwalski klub badmintona utworzony w 1987 roku, obecnie grający w Victor Ekstraklasa, trzynastokrotny mistrz Polski. Połowa zawodników kadry Polski w badmintonie, która brała udział w Igrzyskach Olimpijskich 2012 pochodziła z tego klubu.

Sezony w Victor Ekstraklasa

  •     2017/2018 – 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2016/2017 – 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2015/2016 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2014/2015 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)    
  •     2013/2014 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2012/2013 - 2 miejsce
  •     2011/2012 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2010/2011 - 2 miejsce
  •     2009/2010 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2008/2009 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2007/2008 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2006/2007 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2005/2006 - 2 miejsce
  •     2004/2005 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2003/2004 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2002/2003 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2001/2002 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     2000/2001 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     1999/2000 - 2 miejsce
  •     1998/1999 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     1997/1998 - 1 miejsce (Klubowy Mistrz Polski)
  •     1996/1997 - 5 miejsce
  •     1995/1996 - 4 miejsce
  •     1994/1995 - 6 miejsce
  •     1993/1994 - 3 miejsce
  •     1992/1993 - 5 miejsce
  •     1991/1992 - 9 miejsce
  •  

Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów - medaliści

    Gra pojedyncza kobiet
 
    2018- Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
    2015 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
    2013 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
    2008 - Ewa Jarocka - 3 miejsce (brąz)
    2007 - Ewa Jarocka - 3 miejsce (brąz)
    2005 - Nadieżda Kostiuczyk - 2 miejsce (srebro)
    2004 - Nadieżda Kostiuczyk - 2 miejsce (srebro)
    2002 - Agata Rzepczyk - 3 miejsce (brąz)
    2000 - Agnieszka Czerwińska - 3 miejsce (brąz)
    2000 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
    1999 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
    1998 - Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
    1996 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)

 

    1995 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)

Gra pojedyncza kobiet    

  •     2019 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
  •     2018 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
  •     2015 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
  •     2013 - Kamila Augustyn - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Ewa Jarocka - 3 miejsce (brąz)
  •     2007 - Ewa Jarocka - 3 miejsce (brąz)
  •     2005 - Nadieżda Kostiuczyk - 2 miejsce (srebro)
  •     2004 - Nadieżda Kostiuczyk - 2 miejsce (srebro)
  •     2002 - Agata Rzepczyk - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Agnieszka Czerwińska - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     1999 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     1998 - Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     1996 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     1995 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)


Gra pojedyncza mężczyzn

    2016 - Maciej Poulakowski - 3 miejsce (brąz)
    2009 - Łukasz Moreń - 3 miejsce (brąz)
    2007 - Dariusz Zięba - 3 miejsce (brąz)
    2007 - Adam Cwalina - 3 miejsce (brąz)
    2006 - Dariusz Zięba - 2 miejsce (srebro)
    2005 - Dariusz Zięba - 3 miejsce (brąz)
    2005 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
    2004 - Jacek Niedźwiedzki - 2 miejsce (srebro)
    2004 - Dariusz Zięba - 3 miejsce (brąz)
    2003 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    2003 - Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
    2002 - Jacek Niedźwiedzki - 2 miejsce (srebro)
    2002 - Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
    2001 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    2000 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    2000 - Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
    1998 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    1997 - Jacek Niedźwiedzki - 1 miejsce (złoto)
    1995 - Jacek Niedźwiedzki - 3 miejsce (brąz)
    1994 - Jacek Niedźwiedzki - 3 miejsce (brąz)
    1993 - Artur Zbroński - 3 miejsce (brąz)

Gra podwójna kobiet  

  •     2018 - Kornelia Marczak(Plesbad Pszyczyna)/Magdalena Witek(SKB) - 3 miejsce (brąz)
  •     2017 - Kamila Augustyn i Monika Bieńkowska - 2 miejsce (srebro)
  •     2016 - Monika Bieńkowska/Magdalena Witek - 3 miejsce (brąz)
  •     2015 - Monika Bieńkowska/Magdalena Witek - 2 miejsce (srebro)
  •     2014 - Kamila Augustyn i Monika Bieńkowska - 3 miejsce (brąz)
  •     2013 - Kamila Augustyn i Monika Bieńkowska - 2 miejsce (srebro)
  •     2012 - Kamila Augustyn i Joanna Szleszyńska-Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •     2011 - Małgorzata Kurdelska - 2 miejsce (srebro)
  •     2009 - Małgorzata Kurdelska - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Małgorzata Kurdelska - 2 miejsce (srebro)
  •     2007 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2006 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2006 - Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     2005 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2005 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2004 - Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2004 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     2003 - Paulina Matusewicz - 1 miejsce (złoto)
  •     2003 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     2002 - Joanna Szleszyńska - 1 miejsce (złoto)
  •     2001 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 1 miejsce (złoto)
  •     2001 - Agnieszka Czerwińska - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Barbara Kulanty i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Agnieszka Czerwińska - 3 miejsce (brąz)
  •     1999 - Joanna Szleszyńska - 1 miejsce (złoty)
  •     1998 - Małgorzata Jura i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)


Gra podwójna mężczyzn

  •  2019 - Przemysław Wacha(Technik)/Michał Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •  2018 - Łukasz MOREŃ (SKB Suwałki/Wojciech SZKUDLARCZYK(3/4, Hubal) - 2. miejsce (srebro)
  •     2017 - Adam Cwalina/Robert Mateusiak (Hubal) - 1. miejsce (złoto)
  •     2016 - Adam Cwalina/Przemysław Wacha (Technik) - 1. miejsce (złoto)
  •     2016 - Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (Hubal) - 2. miejsce (srebro)
  •     2015 - Adam Cwalina/Przemysław Wacha (Technik) - 1. miejsce (złoto)
  •     2015 - Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczy (Sport-Art Lubin) - 2. miejsce (srebro)
  •     2014 - Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (Technik) - 1 miejsce (złoto)
  •     2014 - Adam Cwalina/Michał Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •     2013 - Adam Cwalina/Michał Łogosz - 1 miejsce (złoto)
  •     2012 - Michał Łogosz - 1 miejsce (złoto)
  •     2012 - Łukasz Moreń - 2 miejsce (srebro)
  •     2011 - Adam Cwalina i Michał Łogosz - 1 miejsce (złoto)
  •     2011 - Łukasz Moreń - 2 miejsce (srebro)
  •     2010 - Michał Łogosz - 1 miejsce (złoto)
  •     2009 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2009 - Łukasz Moreń - 3 miejsce (brąz)
  •     2008 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Adam Cwalina - 2 miejsce (srebro)
  •     2008 - Maciej Kowalik i Michał Rogalski - 3 miejsce (brąz)
  •     2008 - Łukasz Moreń i Dariusz Zięba - 3 miejsce (brąz)
  •     2007 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2007 - Kamil Raszkiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2007 - Adam Cwalina - 3 miejsce (brąz)
  •     2006 - Jacek Hankiewicz - 2 miejsce (srebro)
  •     2006 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 3 miejsce (brąz)
  •     2005 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2005 - Jacek Hankiewicz - 2 miejsce (srebro)
  •     2004 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2004 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2003 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2003 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2003 - Jacek Niedźwiedzki i Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
  •     2002 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2002 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2001 - Michał Łogosz i Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2001 - Jacek Hankiewicz - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2000 - Jacek Niedźwiedzki - 3 miejsce (brąz)
  •     2000 - Kamil Turonek - 3 miejsce (brąz)
  •     1999 - Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)  

Gra mieszana

  •     2018 - Michał ŁOGOSZ/Kamila AUGUSTYN (SKB) - 1 miejsce (złoto)
  •     2017 - Łukasz Moreń/Kamila Augustyn - 3 miejsce (brąz) 
  •     2016 - Michał Łogosz/Magdalena Witek - 3. miejsce (brąz)
  •     2015 - Michał Łogosz/Kamila Augustyn - 2. miejsce (srebro)
  •     2015 - Miłosz Bochat(MLKS Solec Kuj.)/Magdalena Witek - 3. miesjce (brąz)
  •     2014 - Łukasz Moreń/Kamila Augustyn - 2 miejsce (srebro)
  •     2013 - Michał Łogosz i Monika Bieńkowska - 2 miejsce (srebro)    
  •     2012 - Łukasz Moreń - 3 miejsce (brąz)
  •     2010 - Michał Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •     2009 - Robert Mateusiak - 1 miejsce (złoto)
  •     2009 - Michał Łogosz - 2 miejsce (srebro)
  •     2008 - Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2008 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2008 - Adam Cwalina i Małgorzata Kurdelska - 3 miejsce (brąz)
  •     2007 - Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2007 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2006 - Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk - 1 miejsce (złoto)
  •     2006 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2005 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złoto)
  •     2005 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2004 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     2004 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2003 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     2003 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2002 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     2002 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2001 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     2001 - Michał Łogosz i Joanna Szleszyńska - 2 miejsce (srebro)
  •     2000 - Robert Mateusiak i Barbara Kulanty - 1 miejsce (złot)
  •     1999 - Robert Mateusiak - 1 miejsce (złot0)
  •     1996 - Jacek Niedźwiedzki i Joanna Szleszyńska - 3 miejsce (brąz)
     

Igrzyska Olimpijskie

Zawodnicy klubu biorący udział w Igrzyskach Olimpijskich

Rio de Janeiro 2016

   Adam Cwalina

Londyn 2012

    Kamila Augustyn
    Adam Cwalina
    Michał Łogosz

Pekin 2008

    Robert Mateusiak
    Michał Łogosz
    Robert Mateusiak
    Nadieżda Kostiuczyk

Ateny 2004

    Michał Łogosz
    Robert Mateusiak

(awans wywalczyła też Nadzieżda Kostiuczyk (w deblu z Kamilą Augustyn - Piast Słupsk), ale  w IO nie wystartowała bowiem Białoruski Komitet Olimpijski (pod przewodnictwem prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki, nie wyraził zgody na skrócenie jej karencji po zmianie obywatelstwa (w 2002 r z białoruskiego na polskie)  

Sydney 2000
    Michał Łogosz
    Robert Mateusiak

Wersja do druku

Aktualności

Henryk Owsiejew wyróżniony

28.09.2021

Henryk Owsiejew wyróżniony

W Białymstoku 21 września 2021 r. odbył się XV Doroczny Koncert Izby Przemysłowo Handlowej „Biznes – Kultura – Społeczeństwo”, na którym wręczono wyróżnienia i statuetki osobom najbardziej promujące, podnoszące potencjał województwa podlaskiego. Nasz główny sponsor, wiceprezes Suwalskiego Klubu Badmintona Suwałki, Henryk Owsiejew – Prezes Zarządu Malow sp. z o.o. – został wyróżniony przez Izbę Przemysłowo Handlową podczas XV Dorocznego Koncertu IPH. Henryk Owsiejew wśród wyróżnionych znalazł się za realizację przedsięwzięcia inwestycyjnego - budowę farmy fotowoltaicznej ekoMALOW podnoszącej atrakcyjność potencjału gospodarczego województwa podlaskiego.
W kategorii Biznes wyróżnienia otrzymali:
Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców – za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości w Polsce. Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski – za sprzyjanie rozwojowi przedsiębiorczości w Województwie podlaskim. Artur Kosicki – Marszałek Województwa podlaskiego – za sprzyjanie rozwojowi przedsiębiorczości w Województwie podlaskim, w tym za wspieranie budowy Węzła Porosły k/Białegostoku. Tadeusz Truskolaski – Prezydent Miasta Białegostoku – za sprzyjanie rozwojowi przedsiębiorczości – za realizację inwestycji- budowę Węzła Porosły k/Białegostoku. Leszek Marek Gołąbiecki – Prezes Zarządu Unibep SA – za realizację budowy Węzła Porosły k/Białegostoku. Wojciech Borzuchowski – Dyrektor Białostockiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad – za wspieranie budowy Węzła Porosły k/Białegostoku.
Henryk Owsiejew – Prezes Zarządu Malow sp. z o.o. – za realizację przedsięwzięcia inwestycyjnego budowy farmy fotowoltaicznej ekoMALOW podnoszącej atrakcyjność potencjału gospodarczego województwa podlaskiego. Mariusz Chrzanowski – Prezydent Miasta Łomża- za budowę Centrum Przesiadkowego w ŁomżyEast Design Days – wydarzenie promujące przedsiębiorczość i podnoszące atrakcyjność województwa podlaskiego
W kategorii Kultura statuetki otrzymali:
Czesław Renkiewicz – Prezydent Miasta Suwałk- za promocję w kraju oraz na arenie międzynarodowej Miasta Suwałk poprzez organizację Suwałki Blues Festival.. Jarosław Borowski -Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski – za rewitalizację Bielskiego Domu Kultury.
W kategorii Społeczeństwo statuetki otrzymali:
Dr Paweł Grabowski – Prezes Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza – za budowę hospicjum oraz działalność charytatywną i niesienie pomocy potrzebującym z terenów wiejskich województwa podlaskiego. Wojciech Nowicki – za wybitne osiągnięcia sportowe podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 oraz promocję Województwa Podlaskiego.
Maria Andrejczyk – za wybitne osiągnięcia sportowe podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 oraz promocję Województwa Podlaskiego.
Już od kilku lat w trakcie poprzednich uroczystości koncertowych fundowane były stypendia dla utalentowanej młodzieży, również w bieżącym roku ufundowano stypendia dla młodzieży MDK w Białymstoku.
Koncert uświetnił występ ZespołU Pieśni i Tańca „PODLASKIE KUKUŁKI” , Zespół Studia Piosenki „FART” , Ukraiński Zespół Pieśni i Tańca „RANOK” , Zespół Białoruskiej Pieśni Ludowej „MAŁANKA” oraz Zespół Pieśni i Tańca Zespołu Szkół Nr 4 im. Ziemi Podlaskiej z Bielska Podlaskiego. Gwiazdą wieczoru był znakomity MAESTRO CHIVES.

Po wakacjach w Imielinie

25.09.2021

Po wakacjach w Imielinie

Młodzi suwalscy badmintoniści po wakacyjnej przerwie rozpoczęli rywalizacje na krajowych kortach. Pierwszą wyprawę do Imielina, gdzie odbył się OGP Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych — suwalczanie mogą zaliczyć do udanych. Najlepiej wypadła w rywalizacji gry pojedynczej Aleksandra Wasilewska, zdobywając srebrny medal.
Na najniższym stopniu podium III miejsce -zameldowały się Oliwia Niedźwiedzka i Natalia Lenczewska w grze podwójnej. W grze mieszanej — brązowy medal zdobyła Natalia Lenczewska, wspólnie z Maksymilianem Krogulskim (UKS Hubertus Zalesie Górne).

Turniej Nadziei Olimpijskich w Badmintonie

15.09.2021
W dniach 11-12.09.2021 w Suwałkach rozgrywany był Turniej Nadziei Olimpijskich w Badmintonie.
W sobotę turniej był rozgrywany w kategorii młodzik i junior zaś w niedzielę w kategoriach U9,U11,13.
Podczas zawodów odwiedził uczestników turnieju WOjciech Fortuna Mistrz Olimpijski z Sapporo 1972 r. 
Medaliści turnieju:
U9 dziewcząt
I miejsce  ADRIANNA DERNOGA    UKS Hubal Białystok
II miejsce ANNA BAJSICKA           UKS Hubal Białystok
U9 chłopców
I miejsce JULIAN KORNILUK          UKS Hubal Białystok
II miejsce KACPER ZUBRYCKI        UKS Hubal Białystok
III miejsce MICHAŁ JACEWICZ      UKS Hubal Białystok
U11 dziewcząt
I miejsce RÓŻA SZYPEREK                  SKB Suwałki
II miejsce ANIELA BACZEWSKA          SKB Suwałki
III miejsce AMELIA SAWICKA             UKS Hubal Białystok
U11 chłopców
I miejsce BARTOSZ FOLEJEWSKI               SKB Suwałki
II miejsce KAMIL JASIULEWICZ                 SKB Suwałki
III miejsce SEBASTIAN ŚWIĘTOCHOWSKI  UKS Hubal Białystok
 
U13 dziewcząt
I miejsce ALEKSANDRA WASILEWSKA SKB Suwałki
II miejsce ROKSANA POPKO                SKB Suwałki
III miejsce URSZULA CHRULSKA           SKB Suwałki
 
U13 chłopców
I miejsce KACPER RYDZEWSKI     UKS Hubal Białystok
II miejsce GABRIEL CZUBATY       UKS Hubal Białystok
III miejsce GABRIEL MAKAC         UKS Hubal Białystok
 
Kategoria młodzik
pojedyncza chłopców
II miejsce KACPER PACHUCKI    UKS Hubal Białystok
podwójna chłopców
I miejsce KACPER PACHUCKI / KACPER POLKOWSKI UKS Hubal Białystok

Badmintonisci i siatkarze w firmie MALOW

10.09.2021

Badmintoniści i siatkarze w firmie MALOW

Suwalscy badmintoniści ,,SKB Litpol-Malow" oraz siatkarze ,,Ślepsk Malow" zostali zaproszeni przez firmę MALOW - sponsorującą  kluby. Z dużym zainteresowaniem zaproszeni sportowcy zwiedzali zakład, zapoznali się z parkiem maszynowym, produkcją i osiągnięciami biznesowymi sponsora.

Odbyła się także uroczystość podpisania umów sponsorskich z zaproszonymi klubami. W imieniu Suwalskiego Klubu Badmintona umowę podpisali Jerzy Szleszyński (prezes) i Wiesławę Szleszyńską (wiceprezes).

Ślepsk Malow reprezentował przy podpisaniu umowy Wojciech Winnik (prezes). Do spotkania sponsora ze sportowcami doszło 8 września br.

linia